Įkraunama...
Įkraunama...

Prašome pagalbos

QUOTE(Lina04 @ 2017 02 20, 00:20)

Jūs mažiau jausmais vadovaukitės, o važiuokit pas Vaitkų. Sėkmės gydant šunį.
Atsakyti
QUOTE(Lina04 @ 2017 02 18, 23:07)
Mano jorksyriukei pagalba irgi padetu, nesvarbu kokia ji butu... Truko galines desines kojytes raistis, operacijos kaina 600 eu, cia sake su viskuom, vaistai ir t.t...  Visi mes cia apsilankom su savo bedom, ar ieskodami sprendimu... Kada atlyginimas vos 300 uz visa menesi, apie kokias operacijas galima kalbet... blink.gif  Buciau ir as labai dekinga jei atsirastu kas , nesvarbu organizacija ar dar kas, kad tik mano jorksyriuke pasveiktu, vaistai nieko nepades  reikalinga operacija... rolleyes.gif

Taigi Kaune ne vienas veterinaras tokias operacijas daro, kas trukdo pervažiuoti per kelias vet. klinikas ir susižinoti kainas.
Tokią sumą mokėti už ne pačią sudėtingiausia jorkšyro operaciją pas ne patį geriausią Kauno chirurgą yra absurdas net ir gaunant gerą atlyginimą biggrin.gif
Pas mane trys seni šunys ir sena katė, alga praktiškai minimumas (kai įsigijau beveik visus dabartinius gyvūnus alga buvo kelis kartus didesnė biggrin.gif ), todėl netikėtoms vet. išlaidoms išsiėmiau banke kreditinę kortelę (joje esančios sumos pilnai užtenka operacijai ar ilgesniam/sunkesniam gydymui), ir dar iš kiekvienos algos atidedu po nedidelę sumą (10-20 eurų), kadangi gyvūnai serga ne per dažnai per kelis mėnesius iki eilinio vizito pas veterinarą pritaupau.
Atsakyti
Sveikos mamytės,

Su VšĮ DogSpotas (suplotasnukių gelbėtojų) leidimu organizuoju paramą daiktais šiai organizacijai.
Jeigu turite nereikalingų, kad ir nenaujų daiktų (guolių, pledukų, dubenėlių, petnešų, sauso maisto, kuris netiko jūsų gyvūnui, konservų, šampūnų, vaistų nuo erkių ar kirminų, kitų vaistų, vitaminų, drabužėlių, žaisliukų, drėgnų servetėlių, valymo priemonių ir t. t.), mielai priimsime. Suplotasnukių namai priima bet kokią pagalbą, taip pat ir finansinę. Busime labai dėkingi. Kartu mes galime daugiau! ❤

Šiuo metu reikalingiausi vaistai: Apoquel, Aurizon, šampūnai su chlorheksidinu, gydomieji maistai: Royal Canin Anallergenic, Royal Canin arba Hills sausas maistas nuo struvitų.
Gyvūnų priežiūros priemonės: švirkštai, valymui tinkantis popierius, šiukšlių maišai, valikliai, skalbimo milteliai.

Pagrindinę informaciją apie DogSpotą rasite čia: https://m.facebook.c...57812557625353/ arba www.dogspotas.lt

Taip pat galite rašyti man sms žinutes. Mano numeris 8 615 48990. Paramą priimame iš visų Lietuvos kampelių smile.gif


Atsakyti