Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas auksiniais plaukais

Myliu jį be galo. Ir jam komplekso tikrai nevarau, dar mažutis ir nieko nesupranta, jam dar nėra dviejų metukų.

Bet jau pradedu truputį pavargti nuo žmonių reakcijos: " Ach kokie plaukai, turbūt kaimyno", " ir iš kur čia tokie plaukai". Nesuprantu tokių žmonių. Kai vaikas paaugs ir pradės suprasti, jei kas pradės mėtyt tokias replikas, jau pradedu iš anksto atsakymus galvot, jog vaiko neįskaudint.

Vaikai taip šneka, tai dar galima suprasti, tik ne suaugę.
Atsakyti
Labukas, perskaiciau apie vaikucio plaukuciu spalva ir susijuokiau. As pati esu kaip mes lietuviai "labai graziai" vadiname ryza. Tiksliau kai buvau dar vaikas spalva buvo intensyvi, dabar man 30 ir spalva isbluko, istamsejo, tapo tamsaus medaus spalva. Zinau ko mamyte pergyvena, pati esu praejusi per tuos suriu asaru kalnelius. Bet patikek, ne tik teoriskai esu isitikinusi, bet ir praktiskai, kad "tokiems" vaikams nors ir sunku atlaikyti vaiku patycias ir uzgauliojimus, bet juos gyvenimas labiau myli, jiems labiau sekasi, jie yra labiau apdovanoti gamtos, ne tik del plauku bet ir gabumu. Kaip sakoma - sunku pratybose, lengva musyje. Toks gyvenimas uzgrudina, o kai pasidarai stiprus, kai smegenyse yra pakankamai vingeliu, supranti , kad plauku spalva visiskai nesvarbus dalykas. Ir tu tik dziaukis, tokius vaikus kaip tavo gyvenimas labiau myli ir globoja. Pamatysi pati. Aisku auklejimas irgi turi ne mazai reiksmes.
Sekmes jums augti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(noriux123 @ 2007 03 23, 16:41)
Bet patikek, ne tik teoriskai esu isitikinusi, bet ir praktiskai, kad "tokiems" vaikams nors ir sunku atlaikyti vaiku patycias ir uzgauliojimus, bet juos gyvenimas labiau myli, jiems labiau sekasi, jie yra labiau apdovanoti gamtos, ne tik del plauku bet ir gabumu. Kaip sakoma - sunku pratybose, lengva musyje. Toks gyvenimas uzgrudina, o kai pasidarai stiprus, kai smegenyse yra pakankamai vingeliu, supranti , kad plauku spalva visiskai nesvarbus dalykas. Ir tu tik dziaukis, tokius vaikus kaip tavo gyvenimas labiau myli ir globoja. Pamatysi pati. Aisku auklejimas irgi turi ne mazai reiksmes.
Sekmes jums augti  thumbup.gif


Pritariu šimtu procentų drinks_cheers.gif . Tikrai tokie žmonės yra išskirtiniai ir gyvenimas juos labiau myli. Tik svarbu neauginti vaiko šiltnamio sąlygomis ir išmokyti jį nugalėti sunkumus.
O šiaip tai, iš patirties sakau, kad tokie vaikučiai būna labiau išdykę, užtat mamoms būna šiek tiek sunkiau juos auklėti. Bet užaugus, tai tikrai jiems viskas sekasi thumbup.gif . Sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
Ach mamytes mamytes, mano sunus irgi turi plaukus i ryzuma, dar ne raudoni...bet visko gali buti. Bet as pati buvau 3 metuku raudonplauke, taciau dabar manes niekaip raudonplauke nepavadinsi, plauku spalva pasikeite. Mano tete, vaiko senelis, irgi buvo raudonas iki mokyklos, o po to plaukai supilkejo. TAip kad nematau cia dideles katastrofos, kad spalva ne tokia kaip visu. Spalva super mirksiukas.gif
O kad nebutu streso nuejus i mokyla ar darzelis nuo pat mazens patys vaika graziai vadinkite
pvz,: strazdaniukas, cizikas pizikas ir pan. pripras ir neims i galva visokiu uzgauliojimu tongue.gif
Atsakyti
raudonu plauku genas gali islyst net ir penktoje kartoje, todel galimas daiktas kad jus nezinote koke plaukai buvo jusu proproseneliu, na o jeigu tokiu tikrai nebuvo, tai didele tikimybe, kad plaukuciu spalva pasikeis
Atsakyti
Kasiopėja, tikrai tavo vaikiukas mokės apsigint mirksiukas.gif . Aišku gali patirt kažkokių paty2čių ir pan., bet manau,kad pats sugebs susitvarkyt mirksiukas.gif svarbiausia,kad tavęs netrikdytūų žmonių reakcija-nesistenk jų sprasti-visokių yra,visokių reikia mirksiukas.gif o kai kitą kartą kas nors pakomentuos vaikelio plaukų slapvą-atrėžk ką nors tokio tease.gif ,kad daugiau nebesinorėtų nieko sakyt ax.gif taip tavo sūnus mokinsis apsigint,bet nesimušt mirksiukas.gif
mano puuseserė irgi tokia ugninė, ugninė mergaitė ax.gif ir dabar vi plėšia daina-"tempo dj-ei, grojam ryžai"
taip,kad ryži plaukai tikrai ne minusas va,ovz Donata iš "kelio į žvaigždes"kelią sau prasiskynė tikrai ne br gražių, ilgų ir garbanotų ryžų plaukų ax.gif
o mano drauės vaikinas dažosi plaukus ryžai, tėl,kad dirba pramogų versle, oten turi būti ryškus mirksiukas.gif būti galtonu blondinu jis nenorėjo, juoda prie vedo nedera-o ryža - cool thumbup.gif
Atsakyti
Kai manoji gimė jos plaukučiai buvo ryži. Po truputį keitėsi ir dabar ji yra blondine lotuliukas.gif mirksiukas.gif O nei aš nei vyras nesam šviesūs. Aš tai išvis tamsi, vyras šiek tiek šviesesnis, bet užtad mažas jis buvo blondinas lotuliukas.gif Taigi, manau, kad temos autorės vaikučio plaukų spalva dar keisis mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ateitis parodys kaip čia bus, ar pasikeis ar nepasikeis.

Ištikrųjų gerai tokie kokie yra, o apsiginti mes kaip nors išmokysim.
Atsakyti
QUOTE(Kasiopėja @ 2006 05 07, 16:14)
Mano sūnus yra ryškiai rudais plaukais, nors nei vyras nei aš tokių plaukų neturime. Vyras - šviesus, aš nei šveisi nei tamsi, per vidurį.

Kokia tikimybė jog tokie plaukai išliks? Ar yra vilties jog dar spalva pasikeis?
Mums metukai.

Kai maniškė gimė buvo ryžais plaukais, baltais antakiais ir be blakstienų tongue.gif Bet man asmeniškai ji buvo labai graži. wub.gif Bet kai jai užaugo juodos ilgos blagstienos, tada ir patikėjau, kad jos plaukučių spalva irgi turėtų keistis.Nepasitaikė sutikti ryžais plaukais žmonių, kūrių blakstienos ir antakiai būtų juodi. Dabar mano panelei 3 metukai - jos plaukučiai pelenų spalvos,bet prieš saulę vis dar turi vario atspalvį. Manau ir taviškis turėtų išaugti 4u.gif
Atsakyti
Aš pati iki 20 metų buvau tipiška ryža. Ypač paauglystėje dėl to išgyvenau. Dabar man 32. Spalva pasikeitė, bet aš pati plaukus dažau, kad labiau ryži būtų. Turiu dvi dukrytes, bet nei viena mano plaukų spalvos nepaveldėjo. Čia, kaip loterija, nežinai koks kamuoliukas iškris.
Atsakyti
QUOTE(Laimuška @ 2007 04 12, 19:35)
Kai maniškė gimė buvo ryžais plaukais, baltais antakiais ir be blakstienų tongue.gif Bet man asmeniškai ji buvo labai graži.  wub.gif Bet kai jai užaugo juodos ilgos blagstienos, tada ir patikėjau, kad jos plaukučių spalva irgi turėtų keistis.Nepasitaikė sutikti ryžais plaukais žmonių, kūrių blakstienos ir antakiai būtų juodi. Dabar mano panelei 3 metukai - jos plaukučiai pelenų spalvos,bet prieš saulę vis dar turi vario atspalvį. Manau ir taviškis turėtų išaugti 4u.gif


Ar pasikeis ateitis parodys.

QUOTE(paura @ 2007 04 15, 17:52)
Aš pati iki 20 metų buvau tipiška ryža. Ypač paauglystėje dėl to išgyvenau. Dabar man 32. Spalva pasikeitė, bet aš pati plaukus dažau, kad labiau ryži būtų. Turiu dvi dukrytes, bet nei viena mano plaukų spalvos nepaveldėjo. Čia, kaip loterija, nežinai koks kamuoliukas iškris.



Taip, tu teisi, čia kaip loterija. Va tų išgyvenimų paauglystėje labiausiai ir bijau.
Atsakyti
QUOTE(Kasiopėja @ 2006 05 08, 16:18)
Na man jo plaukučiai taip pat patinka, nors ir ryžiukai ar rudukai, net nebežinau kaip jos dabar vadinti.
Tiesiog bijau kaip minėjau jog vaikas paugęs ir pradėjęs eiti į mokyklą nebūtų ignuoruojamas. Nes po to seka kaip vaikas tai supranta ir priima, gali netgi užsisklęsti savy.

Kažkaip prisimenu savo vaikystę ir vieną mergaitę kuri labai kentėjo jog turėjo tokius plaukus. Kažkaip visi šaipydavos iš jos, būdavo išskirta. Gerai jog buvo tvirto charakterio ir nepasiduodavo.....

Šiandien aišku jos plaukai jau nudažyti, nes kai suaugi darai ką nori.
O ką daryt kad apgint vaikus?



QUOTE(Kasiopėja @ 2007 03 20, 14:29)
Tikiuosi , kai užaugs ir mano sūnelis mokės apsiginti.

Dabar atrodo toks jautrus vaikinukas, bijau kad neužsisklęstų savy.

Bet tikiuos, kad tikrai laikai kiti, ir viskas bus kitaip nei mes mokėmės mokykloje.
Tiesa, atrodo po truputį švėsėje, matosi šviesesnių srogelių.
Ačiū mamytėms, už gražius parašytus žodžius. Tikrai nemaniau, jog yra mamyčių norinčių vaikučių su tokiais plaukučiais....


NU atleisk bet kai ko cia nesuprantu...man atrodo kad butent tokie tevai ir paseja situ ryzu plauku baimes sindroma.

_vaje kaip apgint? ( o nuo ko cia ji gint ? nuo jo plauku spalvos? jei ginsi tai tik irodysi kad jis kazkoks ne toks)
- oje ka vaikai pasakys ?

su savo tokiom nuomonem perduodam tokia nuomone i kitas kartas.
Gal jau pac laikas isvis nebekreipt demesio ? ir savo vaikui sakyt kad js pac graziausias, kad mazai tokiu graziu turinciu tokius grazius plaukus, arba kad visi mes skirtingi ir grazus, ir kad esi skirtingas cia ne minusas o pliusas.

Pirma patiem reik ta tamsuma nusimest tada vaikai kitaip ziures i vienas kita,

Mano vyro plaukai i ryzuma ir mano vaikiuko i ryzuma, ir duok dieve kad tik jie nepasikeistu . nes man tai pati graziausia spalva .

Isvis cia nediskutuotina tema manau smile.gif plaukai kaip plaukai ir viskas , gal pradekim juoktis ir "gint " blondinus ????Brunetus ?

Man pasirode panasu i tai kad patys gal savo vaikus ir diskriminuojam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ornellitta: 03 gegužės 2007 - 16:35