Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos buities priemonės VIII tema

QUOTE(liavamba @ 2015 07 03, 17:25)
Man tai šitie geriausi - Seventh generation skysti skalbikliai -Skalbikliai


gal iie ir geri, bet per brangu unsure.gif net neperku, nes visąlaik tokio lygio skalbikliu neskalbsiu, o kam šokt "ant prabangos" laikinai.. 12 eur už 1,45 l. - schmoll.gif

išbandžiau krūvas tų ekologiškų skalbiklių ir išvada tokia - brangesni geriau neskalbia. Nežinau apie miltelius, bet skysti skalbikliai tikrai geriau neskalbia... galiu mokėti brangiau, bet nenoriu.. tai jau nebe ekologija.
Ir dar - kokia čia ekologija grūst miltelius, kad ir pačius ekologiškiausius iš JAV? Arčiau nėra? Neįtikina, kad žmonės tikrai galvoja apie ekologiją...
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 03 11, 13:34)
pabandykit šituos, man jie puikiai skalbia. Labai keistas dalykas - po ilgesnio panaudojimo jie neduoda to "lyg neišskalbtų skalbinių" jausmo ir kvapo, kaip pvz., kai kurie kiti eko skalbikliai. Be to, mu su kvapu, labai malonus ir neįkyrus. O baltų audinių skalbiklis išvis man pats geriausias.

Ir man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
sveiki,

gal kas žinote, ar "žalias muilas" yra vertas vadintis jei ne ekologišku, tai bent natūraliu muilu? nors daugiausia naudojamas kaip natūrali priemonė nuo amarų, puikiai skalbia, nėra priedų. Ant pakuotės sertifikatai tikrai nepažymėti. man pačiai patiko kaina ir kilmė smile.gif patogu naudot skalbenkėj

http://ringuva.lt/Pr...uilas-1-kg.html
Atsakyti
QUOTE(166cm @ 2016 04 01, 23:11)
sveiki,

gal kas žinote, ar "žalias muilas" yra vertas vadintis jei ne ekologišku, tai bent natūraliu muilu? nors daugiausia naudojamas kaip natūrali priemonė nuo amarų, puikiai skalbia, nėra priedų. Ant pakuotės sertifikatai tikrai nepažymėti. man pačiai patiko kaina ir kilmė smile.gif patogu naudot skalbenkėj

http://ringuva.lt/Pr...uilas-1-kg.html



O kur yra jo pirkti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE

sveiki,gal kas žinote, ar "žalias muilas" yra vertas vadintis jei ne ekologišku, tai bent natūraliu muilu?

tai paprastas muilas, tik pagamintas ne su natrio šarmu, o su kalio šarmu, todėl kai skiedžia su vandeniu nesusidaro gleivės (kaip būna paprastą ūkišką muilą tirpinant vendenyje.

Gal skalbiant skalbyklėj neapklijuoja jos kaitinimo elelmento kaip paprastas muilas, bet daugiau niekuo nesiskiria. be to koncentracija jo mažesnė ( procento nenurodo, tai nežinia kiek gali būti atskiestas)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 04 balandžio 2016 - 10:47
Patarkite, koki ekologiskaiusia indaploves skalavimo priemone naudot, bet ikandama kaina. Maciau Greenwalk® firmos, tai kaina zveriska verysad.gif Gal ka pigiau pasiulysit?

Randu Frosch tik FROSCH
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 19 vasario 2017 - 17:28
Kaip Amway sudetis, geriau nei Frosch?
Atsakyti

Frosch tik draugiškos aplinkai, bet ne ekologiškos 

Atsakyti
Gal kas žinote kur galima įsigyti,ar iš kur parsisiūsti pirštinių SEMPERMED SYNTEGRA IR.
Esu žiauriai alergiška,tačiau teko išbandyti,jos man labai tinka,tačiau niekur nerandu kaip ir kur jų nusipirkti.
Atsakyti

Sveikos,

 

Aš skalbimams, papildams, valymui atradau Melaleuca produkciją. Tai ir gluten-free, ir kosher ir vegan ir eko.

Iš tikro buvau maloniai nustebus, kai atidarius indaplovę nebuvo jokio kvapo, nedavė į nosį chemijos banga, bet indai buvo švarūs. tas pats su skalbiniais ir namų valymu...

Ar yra čia dar merginų naudojančių šios kompanijos iš USA produktus?

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cioperiuke: 24 balandžio 2019 - 14:25