Įkraunama...
Įkraunama...

6 mėn. kūdikėlio dienos meniu

Ir esme tame, kad ir pagal vienas, ir pagal kitas rekomendacijas sveiki uzauga. Mados reikalas dabar visos tos rekomendacijos ir konkuruojantys vaiku auginimo vadoveliai, visi tie ekspertai ne uz dyka raso. Mano kartoje pagal dabartinius standartus tiesiog baisiai vaikus maitino, na bet nei alergisku vaiku pazinojau, nei skrandzio bedu turinciu, visi puikiai uzaugom.
Atsakyti
QUOTE(applejuice @ 2016 01 14, 17:21)
Ir esme tame, kad ir pagal vienas, ir pagal kitas rekomendacijas sveiki uzauga. Mados reikalas dabar visos tos rekomendacijos ir konkuruojantys vaiku auginimo vadoveliai, visi tie ekspertai ne uz dyka raso. Mano kartoje pagal dabartinius standartus tiesiog baisiai vaikus maitino, na bet nei alergisku vaiku pazinojau, nei skrandzio bedu turinciu, visi puikiai uzaugom.


O mano aplinkoje priešingai - ne vienas su skrandžio bėdomis (aš irgi tame tarpe), tik kol buvom vaikai, atrodė, kad visi esame sveiki, juk nekalba vaikai apie tokius dalykus, o štai dabar, kartais kai atvirai pakalbam su vienu ar kitu artimu draugu, tai paaiškėja, kad visi turėjom panašių bėdų ir tik tada kai patys sąmoningai pradėjom tvarkyti savo mitybą, sveikata taip pat ženkliai pagerėjo. Aš norėčiau, kad mano vaikams nereiktų to daryti, kad nereiktų savo sveikata mokėti ir taisyti esminias tėvų padarytas klaidas.
Atsakyti
Mano aplinkoje skrandininkų nei buvo, nei yra. Beje, Milk, mes kalbam apie sveikus vaikus. Deja, bet tu nebuvai tokia. O silpnam vaikui reikia paisyti tam tikrų griežtesnių taisyklių.
Atsakyti
As irgi nieko nepazystu nuo vaikystes skrandzio bedu turincio, nebent studiju laikais sumustiniais susigadinusius, alergijos irgi retas reikalas buvo, tiesa pasakius nelabai ka alergiska ir pazystu is suaugusiuju. O kiek dabar skrandzio problemu turinciu arba alergisku vaiku? Bent jau as zinau daugybe. O jie maitinti teisingai, pagal naujausias rekomendacijas. Nesakau, kad reikia daryti, kaip seniau, tik kelia dideli itarima man tos daznai besikeiciancios rekomendacijos ir sakymai, kad jei ju nesilaikysi, bus alergiskas arba skrandi susigadins.
Atsakyti

Pradejau ir as virti koses, gydytoja atsizvelgiant i metu laika, butent pasiule nuo ju ir pradet. Verdu mamuko koses, nes paskaicius uzpilamu kosiu sudeti, net nupurto. Bet su valgymu stringam.. Pora saukstu ir skaitos pavalges, nenori, neskanu... ragavom avizu, kukuruzu.. judam toliau..

Atsakyti

Pradejau ir as virti koses, gydytoja atsizvelgiant i metu laika, butent pasiule nuo ju ir pradet. Verdu mamuko koses, nes paskaicius uzpilamu kosiu sudeti, net nupurto. Bet su valgymu stringam.. Pora saukstu ir skaitos pavalges, nenori, neskanu... ragavom avizu, kukuruzu.. judam toliau..

Nuo kokios košės pradėjote? Mums patarė nuo grikių. Po to įvesti avižas. Aš tikėjausi, kad pradėsim nuo bulvės, morkos, bet pasirodo, kad ima pagal priaugtą svorį, jei ten tiek ir tiek % priauga - tai nuo grūdinių pradėti...

Atsakyti