Įkraunama...
Įkraunama...

Vėžliukai nindzės

Sveikos,
Turiu bėdą: mano vaikinukui baisiai prireikė Vėžliukų nindzių figūrėlių, o aš niekur nerandu pirkti doh.gif doh.gif Gal kas Kaune matėt kur parduoda?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 15 lapkričio 2012 - 10:08

 ! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten. O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.


Atsakyti
siaip prasieikit pro skudurynus- arba pro skelbimus- ten skelbiu lt plius SM skelbimu lentoje ... tikrai senu zaisliuku turetu atsirasti...esu ne karta pati aptikusi bet kai mano vaikai nesidomi tai ir nepirkau...
Papildyta:
va ivedziau i google vezliukai nindzes is kart ismete- vieni pilnu komplektu skelbiu lt parduoda bet kaina siaubas 100 ten su keturraciais ir pan... kitur po 5lty- jus iveskit paprasciausiai ir pagoglinkit ir pamatysit ... Bet jei reikia butent nau8ju tai teks siustis
Atsakyti
QUOTE(Rudnosiukas @ 2012 11 14, 21:14)
Sveikos,
Turiu bėdą: mano vaikinukui baisiai prireikė Vėžliukų nindzių figūrėlių, o aš niekur nerandu pirkti doh.gif  doh.gif  Gal kas Kaune matėt kur parduoda?


TAI STAI specialiai=- specialiai nuejau i skuduryna- ir radai- gumini vezliuka ninze- ne kmacdonaldo (reikia atidziai ziureti ... pries tai kainavo 2lt daba pardave papigiai... nu kiek mokejau nesakysiu- nupirkau del viso pikto sunui- ir ninze ir zmogu vora... dar pusiau jaucio figurele... ir siaip zmmoguti...siaip istisai uze4inu- ieskau kriksto sunui kazkokio mandro eziuko melynais plaukais (spygliais) nu nerandu... ju is viso ner lietuvoje... (net ir europoje reikia siusti is Aaustralijos) verysad.gif
Papildyta:
o tu Macdonaldo tai pilna po 2 po 2.50 as i tokius net neziuriu... va guminiu sunku rasti- jie sunkesni - o jei lengvas- plastmasinis dazniausiai bus macdonaldo zaislas...
Atsakyti
paieskojau...
radau internetineje parduotuveje- jie nebrangus... 24 lt ir net 6...
nindes

manau jei dovanai tai galima ir naujus nupirkti- tikrai pigus ... as kazkada uz naujas gumines paslapciu sodo figureles mokejau virs 68lt uz 6 figureles... o cia tik 24. nu aisku plius siuntimas jei ta parde kazkur kitur randasi... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klepesova: 02 gruodžio 2012 - 13:23