Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

Gali, žinoma smile.gif juk aliejai vis gi maitina odą daugiau nei drėkina
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 06 04, 21:17)
Gali, žinoma  smile.gif juk aliejai vis gi maitina odą daugiau nei drėkina

o koks skirtumas tarp maitinimo ir drekinimo? blush2.gif ir kas sudrekintu mano oda? smile.gif
Atsakyti
Merginos, ar kas perkate iš šios parduotuvės
http://www.bionatura...jus-100-ml.html
Čia aliejai pigesni. Nors nerašo, kad ekologiški, tik šalto paudimo, nerafinuoti.
Atsakyti
Sveikos merginos, užsikrėčiau ir aš aliejų naudojimu. Dabar naudojami ricinos ir migdolų bazinius, arbatmedžio, nimbamedžio ir rozmarinų EA ir geriu moliūgu sėklų.

Dar žvalgaus į erškėtuogių arba tamanų aliejus. Neišsirenku, pas mane kapiliarų nesimato, bet žandai visad lengvai paraudę, kuris labiau tiktų raudonio sumažinimui?

Ir dar gal kas susidūrėt su angiomom? Kokį aliejų reiktų naudot prevencijai ar "pašalinimui"?
Atsakyti
QUOTE(Belona @ 2014 07 03, 15:49)
Sveikos merginos, užsikrėčiau ir aš aliejų naudojimu. Dabar naudojami ricinos ir migdolų bazinius, arbatmedžio, nimbamedžio ir rozmarinų EA ir geriu moliūgu sėklų.

Dar žvalgaus į erškėtuogių arba tamanų aliejus. Neišsirenku, pas mane kapiliarų nesimato, bet žandai visad lengvai paraudę, kuris labiau tiktų raudonio sumažinimui?

Ir dar gal kas susidūrėt su angiomom? Kokį aliejų reiktų naudot prevencijai ar "pašalinimui"?


Man erškėtrožių aliejus - metų atradimas. Joks kitas taip gerai netinka. Tepu vietoj kremo vakarais. Turiu gan jautrą, raudonuojančią oda, tai jis gerai ją apramina. Po ilgesnio naudojimo pastebėjau, kad veido oda palygėjo, susitvarkė. Net smulkios mimikos raukšlelės apmažėjo. Na man jis pats geriausias wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Belona @ 2014 07 03, 14:49)
Dar žvalgaus į erškėtuogių arba tamanų aliejus. Neišsirenku, pas mane kapiliarų nesimato, bet žandai visad lengvai paraudę, kuris labiau tiktų raudonio sumažinimui?


Aš ir su raustančia veido oda (tas iš esmės man labiausiai galioja šaltuoju metų laiku) vis bėdelių turėdavau, tai man tamanų aliejus nepakeičiamas tam reikalui. Ilgiau panaudojus (naudodavau kartu su hamamelių hidrolatu, jis irgi prisideda prie raustančios odos mažinimo), faktiškai tik nebent po labai šalto oro tas raudonis išlįsdavo, o kitais atvejais buvo ramu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2014 07 03, 14:51)
Man erškėtrožių aliejus - metų atradimas. Joks kitas taip gerai netinka. Tepu vietoj kremo vakarais. Turiu gan jautrą, raudonuojančią oda, tai jis gerai ją apramina. Po ilgesnio naudojimo pastebėjau, kad veido oda palygėjo, susitvarkė. Net smulkios mimikos raukšlelės apmažėjo. Na man jis pats geriausias  wub.gif

O jaunai odai tiktų kartais pasitepliot? Porų nekemša?

Aš išvis dabar šiek tiek pasimetus, galvoju ar verta naktį kažkuo odą tept. Pvz. kokie Dr. Hauschka tvirtina, kad naktį odai reikia pačiai leisti regeneruotis, todėl nieko tept nereikia.. g.gif Tai galvoju, gal kai kada tept, kai kada šiaip apipurkšt rožių toniku ir eit miegot be nieko. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 07 03, 17:42)
O jaunai odai tiktų kartais pasitepliot? Porų nekemša?

Aš išvis dabar šiek tiek pasimetus, galvoju ar verta naktį kažkuo odą tept. Pvz. kokie Dr. Hauschka tvirtina, kad naktį odai reikia pačiai leisti regeneruotis, todėl nieko tept nereikia..  g.gif Tai galvoju, gal kai kada tept, kai kada šiaip apipurkšt rožių toniku ir eit miegot be nieko.  ax.gif


Mano oda gal kiek į sausumą, tad jei nuplaunu ir kuom nors lengvai nepatepu labai traukia ir mane tas nervina biggrin.gif Tad kelis lašus patepu smile.gif

Jaunai odai manau tinka. Pačiai 27 metai ir jis man puikus. Pvz. nuo beveik visų Dr. Hauschkos kremų man juodai kimšdavo poras. Pasitepu ir kitą dieną spuogaiii. Dr. Hauschka man visiškai nepasiteisino ir netiko schmoll.gif
Atsakyti
Na va ir kaip išsirinkt smile.gif O gal pas kurią ne raudonuojanti(čia kaip suprantu prie tam tikrų aplinkybių), o pastoviai paraudusi. Žinau, kad reik pačiai savo kailiu bandyt, bet planuose yra tik vienas aliejus, nesinori daug prisistatyt
Atsakyti
QUOTE(Belona @ 2014 07 03, 20:29)
Na va ir kaip išsirinkt smile.gif O gal pas kurią ne raudonuojanti(čia kaip suprantu prie tam tikrų aplinkybių), o pastoviai paraudusi. Žinau, kad reik pačiai savo kailiu bandyt, bet planuose yra tik vienas aliejus, nesinori daug prisistatyt


Turiu ir tamanu, man jis labai padėjo kai ant veido buvo žaizdelių. Tik kvapas jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bu_bu @ 2014 07 03, 20:29)
Turiu ir tamanu, man jis labai padėjo kai ant veido buvo žaizdelių. Tik kvapas jo biggrin.gif


Ko tik dėl grožio nepadarysi, po nimbamedzio EA skonio ir kvapo jau sunku mane išgąsdint, svarbiausia, kad i pelargonijos EA panašus kvapas nebūtų, nes nuo šito tai sienom lipt noris
Atsakyti
Na va pakoregavo gyvenimas mano planus, prekyvietėj tamanų aliejaus neturėjo, siųstis viena neapsimoka, tai nusipirkau erškėtuogių. Po pirmojo patepimo oda patenkinta, panašu, kad odai labiau už migdolus patinka
Atsakyti