Įkraunama...
Įkraunama...

Neištikimybė

Sveiki,teveliai labiausiai rupi jusu vyriskoji nuomone.Papasakosiu savo istorija,su vyru susituokeme pries beveik 6m...As jam pirma moteris...is tikro net nesenai suzinojau nes visa laika sakydavo kiek turejo vienadieniu nuotykiu,kol galiausiai pasake,kad taip as pirma...anksciau kai sakydavo,kad turejo daug meiles nuotykiu,sakydavo,kad tas vyras,kuris veda moteri kuri jam buvo visapusiskai pirma,nebus visa gyvenima jai istikimas...tas labai istrigo man galvoje,ir kai suzinojau,kad as jam pirma neapleidzia manes tie jo zodziai,nors visada sako mazyte,as niekada gyvenime negaleciau tau buti neistikimas,,,nesenai pakeite darba ir pats po truputi pradejo keistis tapo nebe toks meilus,daug reiklesnis man,(kodel neapkabini,neprisiglaudi,kodel neuzsidedi tokiu ar tokiu apatiniu)pradejo vakarais ateidineti i jo tel zinutes puola jas greit skaityti,o kai paklausiau,kas raso taip velai pirma karta maciau ji toki pasimetusi,sako naujas bendradarbis del darbo raso...nepatikejau..dar labiausiai gazdina tai kad jo po savaite nebuna namuose,kadangi yra vairuotojas,dirba komandiruotemis..nezinau ar verta man jau sunerimti?ka toks vyriskas elgesys reiskia butu malonu suzinoti jusu nuomone... verysad.gif
Atsakyti
tavo nuogastavimai 100 proc. teisingi. tikrai jis turi kita
Atsakyti
nesinori tiketi bet neakla,kaip ji i kampa prispausti,kad prisipazintu,ta nezinia zudo.
Atsakyti
QUOTE(migliuuke @ 2012 10 30, 20:23)
nesinori tiketi bet neakla,kaip ji i kampa prispausti,kad prisipazintu,ta nezinia zudo.

neprisipazins, jei nenoris su tavim skirtis, net kankinamas biggrin.gif .

kokia cia tau nezinia, viskas cia aisku kaip 2X2:
1. vyras nebemeilus (jei seniau buvo meilus, reiskia jam yra poreikis meilintis. db gal kitai meilinasi)
2. tu jam nebeitinki "kodel neapkabini,neprisiglaudi,kodel neuzsidedi tokiu ar tokiu apatiniu" (nes kita apkabina, glaustosi, stebina apatiniais, zodziu jis tave su ja lygina)
3. vakarines zinutes telefone (jei bendradarbis - nepasimestu, pazvengtu is taves ir tiek, parodytu tau visas tas zinutes)
4. vairuotojas, nuolat ne namie dirba ir nakvoja (labai patogu griesyt)
5. neissilakstes sexualiai - nu negi tikiesi, kad vyras nenores pabandyt "o kaip ten su kita". nebuk naivi.


nei tu jo spausk prisipazint, nei ka. jei nori skirtis - gali nesunkiai pagaut irodymu, kad ir kokia kamerike ar blake masinoj itaisyt. bet zinok tada viskas, kelio atgal nebus, jei pagausi - prisipazins - ir kas tada? paliksi ji? tada gaudyk, kad bent ant dusios tau lengviau butu, kad neissiskyrei be irodymu.
o jei vis tik atleisi - tai zinok jam is vis rankos atsiris po tavo atleidimo ir po keleriu metu jis ganysis i desine ir kaire, visai nebegerbdamas taves ir nebebijodamas pasekmiu. tada geriau jau dabar nieko tu nematyk.
Papildyta:
o siaip dar gali patikslint informacija, kad butu aiskesnis vaizdas:
kiek jam metu?
kiek laiko jus kartu?
ar turit vaiku, kokio jie amziaus?
tu pati dirbi, mokaisi, uzsiimi kokiu nors hobiu?
ar nepasikeite jo higieniniai igudziai (pvz dazniau skutasi, kerpasi, pradejo depiliuotis tai ko seniau nedepiliavo, atnaujino garderoba, nusipiko geru kvepalu ir pan)
ar nesumazejo namo parnesamu pinigu?
ar nevaiksto uzsisvajojes?
ar neatsirado lovoj kokiu nors nauju "fintu" is jo puses, o gal apskritai maziau mylites?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GAILĖ*: 30 spalio 2012 - 20:51
turim viena vaika 6m kartu 8 metus.dirbu pati..pinigu tikrai nesumazejo,o del skutimosi tai sako,kam man namie skustis juk as namie,kerpasi taip pat kaip seniau,taip nesenai grizo nusipirkes labai brangius kvepalus,bet juos isvaziuodamas palieka namuose,nauju jokiu fintu tikrai lovoje tokiu kur as pastebeciau kaip naujiena tikrai neatsirado...del mylejimosi daznumo sakyciau,kad net dar dazniau mes mylimes...tai GAILE sakai,kad jo paties klausti nera prasmes ir tikrai neprisipazins,nors is dalies kas prisipazista verysad.gif
Papildyta:
o galbut as labai sureiksminau ta sms kai pasimete,juk dabar ismanus telefonai jei neturi ko slepti ta sms nebus istrinta ir kai gris galesiu ja paskaityti,bet jeigu jos jau nebebus,viskas aisku,juk nebe tais laikais gyvenam,kad 5 sms tel tik tilptu,ir juos butina kazkart istrinti reiketu. g.gif
Atsakyti
Atėjai čia vyrų patarimų. Tai pasisakysiu.

*GAILĖ* kiek per daug kategoriška:
QUOTE
kokia cia tau nezinia, viskas cia aisku kaip 2X2:
1. vyras nebemeilus (jei seniau buvo meilus, reiskia jam yra poreikis meilintis. db gal kitai meilinasi)
2. tu jam nebeitinki "kodel neapkabini,neprisiglaudi,kodel neuzsidedi tokiu ar tokiu apatiniu" (nes kita apkabina, glaustosi, stebina apatiniais, zodziu jis tave su ja lygina)
3. vakarines zinutes telefone (jei bendradarbis - nepasimestu, pazvengtu is taves ir tiek, parodytu tau visas tas zinutes)
4. vairuotojas, nuolat ne namie dirba ir nakvoja (labai patogu griesyt)
5. neissilakstes sexualiai - nu negi tikiesi, kad vyras nenores pabandyt "o kaip ten su kita". nebuk naivi.

1. nebemeilus - čia gali būti daug priežasčių. Stresas darbe, o gal tu pati paskeitei, gal jam kažkas nebepatinka? Klausei jo konkrečiai? Gali padėti, gal atsakymas paprastas.
2. Tai jei jam patiktų kita, tai jis tikrai nebeprašytų apkabinimų ir kažkokių apatinių, jam rūpėtų tik kita.
3. Na čia gal labiausiai gali būti kažkas.. Bet tai nebūtinai romanas. Gali būti šiaip įdomi nauja pažintis. Kaip susutabdyti, kad neišsivystytų į kažką rimčiau, čia jau kitas klausimas. Bet gali būti, kad tu jau įsibaiminus ir matai ko iš tikrųjų nėra.
4. Na čia jau apskritai nieko neįrodo. Ką, jau visi vairuotojai apgaudinėja žmonas?
5. Labadiena, aš neišsilakstęs sexualiai - mano žmona man pirma visom prasmėm ir nieko, 7 metai kartu be nuklydimų ir jų nenusimato, kad bus. Nors progų buvo ir ne viena.

Taigi, gal mano argumentai atrodo kaip aklas vyriškas solidarumas, bet tiesiog noriu pasayti, kad nespręsk apie žmogaus elgesį kažko, kol 100% nežinai tikrų priežasčių. Plius visi vyrai skirtingi, skiriasi jų vertybės ir moralė, todėl iš tokio trumpo apibūdinimo sunku kažką pasakyti. Gali būti įvairių variantų.
Praktinis patarimas vienas - būk tobula moterimi, nepatiksi jam, bent patiksi pati sau.
Atsakyti
tecius-pecius tas ir keisciausia,kad jis praso manes apkabinimu,vakare nori kad nakciai ji apkabinciau,nors mes esame iprate ,kad jis nakti mane apkabina taigi trumpai ji apkabinusi paguliu,jei nusisuku jis visada mane apkabina prisiglaudzia,tik visada sako,kad truksta demesio jam mano,nors man gal blogai atrodo,kad jam pakankamai skiriu...galbut del to ir atrodo kad jis pats nebe toks meilus gal pavargo vienas stenktis,bet kai viena apie tai pagalvoju,atrodo,kad save raminu,uztat ir norisi patarimo,poziurio is salies....As jokiais budais nesakau,kad jei vyras dirba vairuotoju jis butinai bus ar yra neistikimas,tik parasiau kuo jis dirba...kaaip sakoma jei noresi isduoti ir nuejes siuksliu ismesti isduosi.
Atsakyti
QUOTE(migliuuke @ 2012 10 30, 22:00)
turim viena vaika 6m kartu 8 metus.dirbu pati..pinigu tikrai nesumazejo,o del skutimosi tai sako,kam man namie skustis juk as namie,kerpasi taip pat kaip seniau,taip nesenai grizo nusipirkes labai brangius kvepalus,bet juos isvaziuodamas palieka namuose,nauju jokiu fintu tikrai lovoje tokiu kur as pastebeciau kaip naujiena tikrai neatsirado...del mylejimosi daznumo sakyciau,kad net dar dazniau mes mylimes...tai GAILE sakai,kad jo paties klausti nera prasmes ir tikrai neprisipazins,nors is dalies kas prisipazista verysad.gif
Papildyta:
o galbut as labai sureiksminau ta sms kai pasimete,juk dabar ismanus telefonai jei neturi ko slepti ta sms nebus istrinta ir kai gris galesiu ja paskaityti,bet jeigu jos jau nebebus,viskas aisku,juk nebe tais laikais gyvenam,kad 5 sms tel tik tilptu,ir juos butina kazkart istrinti reiketu. g.gif

na va kai patikslinai, tai gal pakeisiu siek tiek nuomone - gal dar nesugriesijo, bet kad planuoja, tai tikrai. greiciausiai yra kokia nors nauja intriguojanti pazintis, kuri dar neissivyste i intymius santykius. todel jis tave su ja lygina, nori patobulint, yra labiau nei paprastai sexualiai susijaudines (todel dazniau mylisi). o gal siaip ir sazine kazkiek zmogui ramybes neduoda, tai nori kad padetum jam nepaslyst, todel praso demesio, meilumo g.gif

nieko tu jo telefone nerasi, nebent visiskas zioplys butu.

ir dar - moterys turi suniska NUOJAUTA tokiems dalykams. tikrai neverta to ignoruot. bet spaust prisipazinimui irgi ner prasmes. jei dar nieko neivyko, tu turi galimybiu sustabdyt ji savo moteriskom gudrybem. o grauzdama ir kaltindama tik atstumsi ir pastumsi kitai i glebi.
Papildyta:
QUOTE(tecius-pecius @ 2012 10 30, 22:18)
Gali būti įvairių variantų.

Praktinis patarimas vienas - būk tobula moterimi, nepatiksi jam, bent patiksi pati sau.

na nesakyk, nelabai cia gali but ivairiu variantu - tik riba dar neaiski, ar JAU neistikimas, ar TUOJ toks taps biggrin.gif

o patarimas, hm, gal vyrui ir patiktu tobula moteris, bet sau paciai bet koks dirbtinumas savyje greit igrista. zmogus turi teise mylet save toki koks yra, net ir nevisai tobula. negi pats nepavargtum but tobulas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GAILĖ*: 30 spalio 2012 - 22:47
Gaile bet jei nieko nesakysiu,manau gali buti dar blogiau...juk geriau pasakyti,kad kazka itari,nei tyleti ir laukti nezinia kazko.
Atsakyti
QUOTE(tecius-pecius @ 2012 10 30, 22:18)
aš neišsilakstęs sexualiai - mano žmona man pirma visom prasmėm ir nieko, 7 metai kartu be nuklydimų ir jų nenusimato, kad bus. Nors progų buvo ir ne viena.



pagarba 4u.gif , rimtai. bet manau tu esi daugiau isimtis negu taisykle biggrin.gif . taip mastanciu vyru tikrai yra laaabai mazai. vis tik smalsumas ir gamta daro savo tongue.gif
Atsakyti
as ir nesiruosiu tapti kitokia nei esu juk tada,pati sau busiu nebe savimi.jei myli myli tokia kokia esu tokia kokia buvau,..
Papildyta:
Ir is tikruju as geriau busiu ta zmona kuri neistikima vyra paliks,negu ta kuri nuleis akis uzsimerks pries vyro neistikimybe ir lauks kol jis palakstis...Bet noriu tiketi,kad as cia dar prdedu del tos neistikimybes galbut jam tik truksta demesio.IRtaip jis bando man tai pasakyti,bet juk visiems buna sunku,buna ir man daug ko is jo truksta,bet net minties neturiu ji isduoti/
Atsakyti
QUOTE(migliuuke @ 2012 10 30, 22:51)
Gaile bet jei nieko nesakysiu,manau gali buti dar blogiau...juk geriau pasakyti,kad kazka itari,nei tyleti ir laukti nezinia kazko.

be abejo kazkaip sureaguoti butina 4u.gif
bet praktika rodo, kad zmones retai kada gali apie tokius itarimus kalbeti ramiai, nekaltinant. jei tu taip sugebi, tai pasisodink ji ir ramiai nekaltindama papasakok jam savo nuogastavimus. ir butinai isklausyk jo atsakymus neisiterpdama ir neverkdama. jei sakys, kad truksta demesio, nesiteisink, kad "va as stengiuos, rodau ta demesi, ko tu dar nori", o paklausk kaip konkreciai jis ta demesi isivaizduoja. jei issakys kazkokius nepasitenkinimus tavo elgesiu, nepulk teisintis, o ramiai apgalvok, suvirskink, gal is tikro kazka ne taip darai.
sunku is tikro patart, tokie seimyniniai pokalbiai nervus tikrai pagadina doh.gif
Atsakyti