Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnėlių laidojimas

QUOTE(rittusia @ 2006 05 29, 00:34)
As savo bokseryte praeita rudeni palaidojau miske.Po ziemos radome israusta kapeli!Tikriausia alkani zverys isrause! verysad.gif Tai kad miske nerekomenduociau!!!



As butent to paties bijodama palaidojau savo triuseli gan sunkiai prieinamoje vietoje, atokiau nuo kelio. Vieta ne is paciu graziausiu, bet man atrodo daug baisiau, jei kas nors iskastu palaidota gyvuneli verysad.gif juk ir zmoniu buna visokiu, net tik laukiniai misko guvunai....
O ant medzio isdrozinejau savo zuikelio varda smile.gif
Atsakyti
turejau is viso 7 ziurkenus paeiliui.

pirmasis rado sau vieta pievoje netoli mano sodo namelio (pirmas, todel labai prangus sirdziai, o praradimas su skaudziom asarom).

antras, trecias ir ketvirtas atgule i minkstas ir vatos prigrustas arbatos dezutes.

vat su penktu net buvo tokia istorija... "numire" Kikutis, paguldem i arbatos dezute ir, nors primygtinai sakiau mamai isnesti i konteineri, nes as uzmigt tame paciame bute su juo negalesiu, ji jo neisnese. o Kikutis nakti atsikele is numirusiu, uzlipo ant mamos pilvo (as zinoma buvau uzsibarikadavusi duru apacia kazkokiu skuduru, kad vele neateitu). jus isivaizduokit mamos veida kai ji pajuto ant pilvo kazkoki rutuliuka ir pakele galva... biggrin.gif tada supratau, kad sis mano draugas neleis ji guldyti i karsteli - arbatos dezute ir nesti i konteineri. biggrin.gif gal po metu Kikutis mire ir buvo palaidotas visai salia sodo namelio. toje vietoje pasodinome alyvas.

sekantys 2 amzina atilsi gavo konteineryje arbatos dezuteje.

dabar auginu smiltpele Maksiu. jo mirties psichologiskai laukiau jau pries metus (esu ipratusi laidoti ziurkenus kas 2 metus), bet jis dar siandien gyvas!!! ot gudrus pele! biggrin.gif tikiuosi, kad jis su manim dar maziausiai 5 metus gyvens. smagu butu, nors ir nerealu... smile.gif
Atsakyti
niekada nesuprasiu, kaip galima savo gyvūnėlį išmest į konteinerį, tegul ir arbatos dėžutėje blink.gif
Atsakyti
QUOTE(LoJoo @ 2006 06 10, 12:06)
niekada nesuprasiu, kaip galima savo gyvūnėlį išmest į konteinerį, tegul ir arbatos dėžutėje  blink.gif

visiškai tau pritariu drinks_cheers.gif ir nors tai būtų koks voras ar musė, bet jei tu jį auginai kaip savo gyvūną, tai kaip po to galima mesti į konteinerį g.gif
Atsakyti
Rytoj, savo juru kiaulyte vesiu i sodyba, uzkasiu sode, tikiuosi, kad niekas neiskapstis, ant virsaus uzridensiu akmeni, gal taip bus geriau....

labai liudna verysad.gif
Atsakyti
Šiandien mirė mano šuniukas.. neatlaikė karščių, pirmas mano gyvunėlis.. reikes laidoti, neįsivaizduoju kaip aš sugebėsiu tai padaryti, sunkiausia turbūt bus į dežę įdėti ir iš namų išnešt..
Sėdžiu darbe vos tvardausi cray.gif cry.gif
Atsakyti
console.gif uzjauciu visus jusu augintinius.

Maniskui bus greit jau metai kai nebegyvena su manimi cry.gif (katinelis Schefas)
Buvo didelis sokas kai jis mire ant ranku, tai iki siol prisimenu ta diena. Palaidojau sode ir ant kapelio yra gelyciu pasodintu ir kai atvaziuoji visada nueini pas ji pasisveikinti.
Atsakyti
Aš irgi galvoju sode palaidoti, kad dažniau galėčiau apsilankyti. Labai sunku buvo matyti jo paskutines akimirkas ir paskutinį sąmoningą žvilgsį kurio jis į mane pažiūrėjo, niekada nepamiršiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ba_Bochka @ 2006 07 13, 15:00)
Aš irgi galvoju sode palaidoti, kad dažniau galėčiau apsilankyti. Labai sunku buvo matyti jo paskutines akimirkas ir paskutinį sąmoningą žvilgsį kurio jis į mane pažiūrėjo, niekada nepamiršiu  verysad.gif

console.gif 4u.gif manau, sode yra gerai, kai norėsi - aplankysi, gėlytę padėsi... laikykis 4u.gif
Atsakyti
Palaidojau vakar savi šunelį, prie sodo esančiam miškelyje po lazdynmedžiu, suviniojau jį į jo kaldrytę įdėjau į tokią didelę dežę ir užkasėm, atsiminimui liko jo pavadėlis ir vietos bute kur jis mėgdavo būti..
Nesitikėjau, kad bus taip sunku, darbe dar kažkiek užsimirštu, o namuose košmaras, kas paskambina į duris, o namuose mirtina tyla, niekas nebeloja, grįžus niekas nepasitinka, valgant niekas nesėdi prie kojų ir nelaukia gardaus kąsnelio ir į lauką kaip ir nėr progos išeiti...
Atsakyti
norėjau Jūsų pasiklausti, jei būtų toks dalykas kaip gyvūnų kapinės ar jomis naudotumėtės?
Atsakyti
Savo augintinius palaidojau abu toje pacioje vietoje. t.y. miske, po tokiu graziu medziu. augintiniai mano buvo nedideli gyvuneliai, grauziku seimos ax.gif
*Brigita* gal ir naudociausi.... mirksiukas.gif
Atsakyti