Įkraunama...
Įkraunama...

Jamie Oliver receptai

QUOTE(rejunjona @ 2014 05 10, 22:50)
Sveikos, merginos wink.gif Rasau noredama paprasyti pagalbos. Gal galite mane paprotinti, ar yra LT pirkti taip megiamo Oliver'io "hoisen" (pagal tarima) padazo? smile.gif Ir kas tas "ostersyro" (pagal tarima) padazas?  4u.gif

"hoisen" (rasoma hoisin) iveskit i google, tikrai ismeta, kas prekiauja ir gal net didziuosiuose PC buna. O del antro padazo, gal turite omeny vorcesterio padaza? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2014 05 11, 21:11)
"hoisen" (rasoma hoisin) iveskit i google, tikrai ismeta, kas prekiauja ir gal net didziuosiuose PC buna. O del antro padazo, gal turite omeny vorcesterio padaza? g.gif


Aciu Renata123 labai labai uz ats. 4u.gif tai matyt kad antrasis padazas ir bus vorcesterio smile.gif ka apie ji galite pasakyti?
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2014 05 11, 19:11)
"hoisen" (rasoma hoisin) iveskit i google, tikrai ismeta, kas prekiauja ir gal net didziuosiuose PC buna. O del antro padazo, gal turite omeny vorcesterio padaza? g.gif

Tiek hoisin tiek vorčesterio padažo yra prekybos centruose egzotiškų prekiš kyrelyje. Hoisin visada perku rimi va tokį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AkvileZ: 12 gegužės 2014 - 07:50
QUOTE(AkvileZ @ 2014 05 12, 09:44)
Tiek hoisin tiek vorčesterio padažo yra prekybos centruose egzotiškų prekiš kyrelyje. Hoisin visada perku rimi va tokį.



Aciu, be galo padejote 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rejunjona @ 2014 05 12, 00:13)
Aciu Renata123 labai labai uz ats. 4u.gif tai matyt kad antrasis padazas ir bus vorcesterio smile.gif ka apie ji galite pasakyti?

Prasom! mirksiukas.gif
Vorcesterio padazas, man, labai panasus i sojos padaza, bet tai nera tas pats.
Bet nesu tikra, kad jusu minetas "ostersyro" ir yra Vorcesterio. O gal cia koks austriu padazas? g.gif O is kokio cia recepto, knygos ar pan.? Gal tada tiksliau padetumem. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2014 05 12, 23:59)
Prasom! mirksiukas.gif
Vorcesterio padazas, man, labai panasus i sojos padaza, bet tai nera tas pats.
Bet nesu tikra, kad jusu minetas "ostersyro" ir yra Vorcesterio. O gal cia koks austriu padazas? g.gif O is kokio cia recepto, knygos ar pan.? Gal tada tiksliau padetumem. 4u.gif


Gaila, ne is knygos, negaleciau patikslinti, laida ziurejau. Dare mesainius ir prie ju padaza: liesa jogurta maise su butent vienu ingridientu tuo padazu biggrin.gif kaip Jus,kad minejot jis gali buti panasus i sojos, nes spalva tokia pat-ruda...
Atsakyti
Gal kas bandėte taip marinuoti agurkus? http://www.delfi.lt/...s.d?id=75443547 Norėčiau pabandyti bet man čia neaišku su druska unsure.gif
Atsakyti