Įkraunama...
Įkraunama...

Giorgio Armani kosmetika

QUOTE(amberr. @ 2015 01 25, 12:29)
Oi tikrai yra.. as pati labai sviesi, tai man LS tinka idealiai nr 4.. bet jau labai labai sviesi.. ziurint kokio jus sviesumo.. siulyciau ziureti is 4., 4.5 ir 5. O siaip, Vilniuje dirba nuostabi Armani atstove, kuri jum tikrai pades pasirinkti smile.gif

tikrai?? as galvojau, cia jau prie vidutinio tamsumo... orientavausi i koki 3... na, tas blyskumo supratimas, kaip ir viskas, labai subjektyvus dalykas... reikes pasidomet... o siaip, jei neklystu, man atrodo, Jus raset, esat misrios odos savininke? nelenda riebalas is po jo kazkaip labiau, nei naudojant kitus makiazo pagrindus, tinka riebesnes odos savininkems? kodel domiuosi butent sia pudryte - paziurejau, kad sudetis viena geriausiu probleminei odai, poru kimst neturetu...
Atsakyti
sveikos GA myletojos! l.reikia jusu patarimo , planuoju pirkt GA Lasting Silk , bet trypcioju del spalvytes...pagal Mac esu NC 20, kaip manot ar nr.5 Warm Silk butu geras atitikmuo? Esu sviesiaode, bet ne baltaode. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(...Dune... @ 2015 01 29, 13:49)
sveikos GA myletojos! l.reikia jusu patarimo , planuoju pirkt GA Lasting Silk , bet trypcioju del spalvytes...pagal Mac esu NC 20, kaip manot ar nr.5 Warm Silk  butu geras atitikmuo? Esu sviesiaode, bet ne baltaode.  ax.gif

Aš šitos lyg 5.5 turėjau, buvau pirkusi pavasarį, kai dar nebuvau įdegusi smile.gif Tai man spalva patiko. Su MAC palyginti negaliu, bet pvz., Chanel Vitalumiere Aqua žiemą man tinka 20 arba 30 numeriukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2015 01 25, 13:01)
tikrai?? as galvojau, cia jau prie vidutinio tamsumo... orientavausi i koki 3... na, tas blyskumo supratimas, kaip ir viskas, labai subjektyvus dalykas... reikes pasidomet... o siaip, jei neklystu, man atrodo, Jus raset, esat misrios odos savininke? nelenda riebalas is po jo kazkaip labiau, nei naudojant kitus makiazo pagrindus, tinka riebesnes odos savininkems? kodel domiuosi butent sia pudryte - paziurejau, kad sudetis viena geriausiu probleminei odai, poru kimst neturetu...


Jei jusu rieboka, tai gal geriau tiktu lasting silkas.. irgi neturetu kisti, bet ji labai matine.. as be tkokiu atveju dedu dar presuota, tai kaip ir nelenda kuri laika.. g.gif
Atsakyti
Gal žinot kiek Kristianoj kainuoja GA luminous silk pudra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiworykste @ 2015 01 30, 14:40)
Gal žinot kiek Kristianoj kainuoja GA luminous silk pudra?  4u.gif


189lt lyg tai g.gif
Atsakyti

Oi kokia numirusi tema!!!

Gal galite palyginti Designer lift ir Luminous silk kremines pudras?:)

Ar jas naudojant reikia uzfiksuoti biria pudra...? Kokia rekomenduitumete sausai odai?

Atsakyti
Tušas Eccentrico - nuostabus wub.gif Pirkau dutyfruti Maskvoj, gavosi 28€, tik paskui pamačiau kad mūsuose jis 39,90€ blink.gif Bet vertas kiekvieno cento wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 27 sausio 2019 - 07:12
Gal kas norite turiu EYES TO KILL WET
Vandeniui atsparus blakstienų tušas

Ne ta man nupirko tai parduodu
Atsakyti