Įkraunama...
Įkraunama...

Cannele's (canneles de bordeaux)

QUOTE(Laimuxė @ 2013 11 15, 22:47)
Šiandien Akropolio maximoje nusipirkau silikoninę canelių formą, 24vnt. mažytės, kainavo 26Lt su centais. Paėmiau priešpaskutinę  ax.gif
Ačiū patarusioms  mirksiukas.gif


Aš nugriebiau paskutine :> 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(HēiBai @ 2013 11 17, 00:17)
Aš nugriebiau paskutine :>  4u.gif

pasiseke thumbup.gif O as patingejau nuvaziuoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cola 777 @ 2013 11 18, 02:30)
pasiseke thumbup.gif  O as patingejau nuvaziuoti verysad.gif

Šiandien maciau vel visos 4 formeles kabo :>
Atsakyti
QUOTE(HēiBai @ 2013 11 18, 23:14)
Šiandien maciau vel visos 4 formeles kabo :>

ta ryt begsiu pirkti, o tu savo isbandei ?
Atsakyti
idomu, ar tokios formeles geros ? user posted image
Atsakyti
Man tos maximnės canelių formos nepadoriai mažos pasirodė, kaip saldainiukai.. įdomu būtų pamatyti kaip atrodo jose keptos caneliukės, lauksim rezultatų ax.gif

Cola 777, o čia varinės formos? Kur jūs jas užtikote?
Atsakyti
aš kepiau tose mažose formelėse, galit pažiūrėt kaip atrodo, foto įkėlusi esu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(benux @ 2013 11 19, 08:48)
aš kepiau tose mažose formelėse, galit pažiūrėt kaip atrodo, foto įkėlusi esu  smile.gif

is foto sunku suprasti, bet atrodo graziai, ar nepermazos ?


cia radau, bet ju nera, atrase kad siais metais nebus http://www.bazilikas...448-1-4674.html
Atsakyti
tas dydis iš esmės tai skonio reikalas, vieni mėgsta didesnes, kitiems patinka mažos.
Atsakyti
O man nerodo jusu nuotraukytes.. Beje šią savaitę maximoje 40% nuolaida gaminimo priemonėms, tai turbūt pritaikytų ir šiai formai. Aš dar šiandien ją apžiūrėjau, bet man per maža. Kepu standartinėse formose ir kanelės akimirksniu suvalgomos būna, o tokios mažytės tai iš viso pranyktų nespėjus ataušti biggrin.gif
Atsakyti
Kauno akropolio maximoj kepimo formoms nuolaidos netaike...
Atsakyti
Taip jau savo išbandžiau :>

Kaneles mažutes, todel tokios traškios biggrin.gif Na išores perimetras didesnis nei vidaus todel jos gaunasi šiek tiek traškesnes [apie išorinį paviršiu kalbu] na bentjau man :>
Šiaip ragauti teko tik dideles anksciau, bet ir mažos skanios.
Tos geležines formos pacios geriausios :> Butu smagu jose išbandyti :>

Atsakyti