Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas nevalgo daržovių

Tikrai cia geriausiai gali padet atkaklumas ir teigiamas pavyzdys smile.gif sekmes
Atsakyti
QUOTE(Popsi @ 2014 03 06, 15:27)
Tikrai cia geriausiai gali padet atkaklumas ir teigiamas pavyzdys smile.gif sekmes

Turbūt, kad taip. Kantriai ir atkakliai pratinamės valgyti. Kadangi valgome su dviem šaukšteliais, kad būtų smagiau, tenka dažnai persirengti smile.gif
Atsakyti
Du berniukus turiu ir abu kaip žemė ir dangus, skirtingi. Vienas nevalgiukas, kitas valgiukas. Su daržovėm buvo periodas, kai nevalgė, maždaug nuo metukų, kai primaitinėjau trintomis košelėmis. Kad daržoves valgytų, ir verdame, ir troškiname, ir marinuojame, ir žalias atskirai bandome pateikti. Kad būtų įvairiau. Bandone kad man įdėtų, paskui aš įdedu į burnytę, tai supjaustome gražiai spygliukais, ūseliais, gėlytėmis,formelėmis įvairiau, kad tik nors kiek privilioti.., visaip žaidžiam ir nemažai laiko užima pratybos smile.gif
Atsakyti
mano vaikas isimtis. Valgo visas darzoves ir vaisius ir dideliais kiekiais. Ir siaip viska ragauja, kas nauja. smile.gif
Atsakyti
Mūsiškis žalių daržovių nevalgo iki dabar beveik (1 m. 8 mėnesiai). Tačiau bent salstelėjusias daržoves verdame garuose ir gardiname sviestu - tada tinka. Tai morkos, cukinijos, brokoliai, šparaginės pupelės ir pan. Taip ir vitaminus išlaiko, ir vaikui nebūna nei per minkšta, nei per kieta. Mus šis sprendimas buvo geras.

Neturime garpuodžio, tai tiesiog elementariai kiaurasamti dedame ant puodo su vandeniu ir verdame uždėję dangtį.
Atsakyti

Mano vaikas namines daržovių tyres išspjauna, ragavome kelis pirkinius - suvalgydavo porą šaukštelių ir vėl ta pati istorija. Tik Fleur Alpine morkų tyreles iki galo suvalgo, taip ir valgome kol kas iš daržovių tik morkas, gal dar pasiseks rasti kas patiks maniškiam.  :hmm:  :angel_not:​ 

Atsakyti
QUOTE(AšMarija @ 2018 09 19, 13:11)
<p>Mano vaikas namines daržovių tyres išspjauna, ragavome kelis pirkinius - suvalgydavo porą šaukštelių ir vėl ta pati istorija. Tik Fleur Alpine morkų tyreles iki galo suvalgo, taip ir valgome kol kas iš daržovių tik morkas, gal dar pasiseks rasti kas patiks maniškiam.  hmm.gif  :angel_not
</p>

Mnao vaikai evalge jokiu tyreliu, bet uz tat valge, kai isvirdavau darzoves atskirai smulkiai supjaustydavau ir tada patsy su pirstukais tuos mazus gabaliukus imdavo ir valgydavo, sudedavau i atskirus lekstes skyrelsiu bulves, burokelius, morkytes, brokoliukus ir t.t. ka noredavo ta pasirnkdavi ir valgydavo.
Atsakyti