Įkraunama...
Įkraunama...

Panevėžio mažyliai

QUOTE(ingauk @ 2014 02 05, 08:25)
labas rytas

kazkaip siandien ryte pagalvojau jog tik menesiukas liko iki kaziuko muges  doh.gif  ka siais metais daryt galvojat mokyklai ar darzeliui smile.gif  ax.gif

laba ryta

net neisivaziduoju, jauciu kad i darzeli nieko nereiks daryti tik vat i mokykla reiks kazka galvoti....
Atsakyti
Labas,

po pernykštės mugės, manęs jau užsiprašė, kad prikepčiau keksiukų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2014 02 07, 00:09)
Labas,

po pernykštės mugės, manęs jau užsiprašė, kad prikepčiau keksiukų smile.gif

tikiu kad tokius gtozius irskanestus greitai isperka.mes ir jauciu kazka panasaus darysim...
Atsakyti
labas vakarelis 4u.gif 4u.gif
vat ir man atostogos kazkaip baigiasi,praleke tai greitai...o su maziais kad pabuvau,neleidau ju i darzeli va pora savaiciu tai pasibuvom. nes siaip darbe daug laiko,parejus namo vel kasdieniski darbai,na taip mazai laiko su jais man...
Atsakyti
Labas rytas, o aš nuo šiandien pradedu atostogauti clap.gif einu va susidėsiu tašiuką ir sportuoti liuoksėsiu smile.gif po pietų su vaikais nuveiksim kažką kai grįš... Augustas mano pagaliau susidomėjo rašymais, piešimais ir knygelėmis, Pegase radau fantastinę priešmokyklinukui knygą su nusivalančiu markeriu, piešti reikia punktyrines linijas apvedžiojant, viską nuvalai ir iš naujo gali tai daryti, super, kaip jam patinka, tas stebuklas, kad nusivalo papiešus thumbup.gif
Atsakyti
na ka,atostogos prabego,ryt i darba. maziai irgi jau darzelio pasiilgo,su dziaugsmu laukia rytojaus. ax.gif
Atsakyti
su pavasariu, mielosios smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingauk: 01 kovo 2014 - 11:11
Labas rytas, tai gal kas kavos??? 100 metų, vaišinu macaroons sausainiais 4u.gif 4u.gif 4u.gif user posted image
Atsakyti
Labas rytas.

Kava išgerta jau, tie sausainiukai būtų buvę super prie kavytes...

O mūsų rytas nekoks, J atsikėlė su oziukais irbaisulingu nenoru į daržą, o G atsikėlė su 39,2 tempą. Tai laukiam kol nukrenta tempą ir lekiam pas gydytoją....bijau kad kokie plaučiai nebūtų... verysad.gif

Gražios dieneles....nors snd jau nebesninga.....smile.gif
Atsakyti
Numiro tema... verysad.gif
Atsakyti
Gal kažkur kitur mamytės bendrauja...
Atsakyti