Įkraunama...
Įkraunama...

☻☺☻ Marijampolietės mamytės ☻☺☻

Akių debesėliai

Balti, tartum Baltijos smėlis,
Skaidrūs, kaip ryto rasa,
Plaukioja sau debesėliai
Tartum danguj – akyse.

Tik, jei užgauna širdelę
Žodžiai, pikti tartum šunys -
Du debesėliai, broleliai
Tamsūs, kaip vakaras, būna.

Ir iš tokių debesėlių
Pliūpteli šiltas lietus, -
Susigeria, tartum į smėlį,
Į vaikiškus tavo metus…


Juozas Erlickas


user posted image

Mūsų mamytės:

kirbe 2008-01-04 dukrytė Emilija
rug_gele 2008-03-05 sūnelis Dovydas
Jurguška 2008 04 02 sūnelis Adomas

gudre79 2008-05-10 dukrytė Kamilė
kristina0903 2008-05-22 sūnelis Gediminas
vitalija25 2008-05-23 sūnelis Nojus
Agnė*** 2008-06-04 dukrytė Rusnytė
Dviveide 2008-06-05 dukrytė Goda
LoretaU 2008-06-07 dukrytės Aušrinė ir Vakarė

Tiske 2008-06-17 sūnelis Jovis
Lejute 2008-06-19 sūnelis Emilis
jolkute 2008-07-02 sūnelis Domantas

LigiBunga 2008-07-05 dukrytė Mėja Luknė
vaida311 2008-07-18 sūnelis Aironas
kleckas*** 2008-08-17 sūnelis Justas

Vaidosee 2008-08-26 dukrytė Evute
kruopa12 2008-09-09 sūnelis Emilis
nekava 2008-10-27 sūnelis Arnas
Dagma 2008-12-10 dukrytė Luknė


Mūsų fotoalbumas čia

Dėl duomenų keitimo ar slaptažodžių rašyti į a.ž. Dviveidei


Naudingos nuorodos

Pirmoji pagalba

Vitaminai ir mineralai

Ūgio ir svorio lentelės

Ūgio ir svorio normos

Receptai vaikams ir ne tik

Geležies kiekis maisto produktuose

Dar kartą apie geležį
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dviveide: 15 gegužės 2013 - 18:02
Registruojuosi pirma smile.gif
Rugiagele, i kuria mokykla eisit i pirma klase? Gal i Cecilija? buvau uzsukus, bet nebuvo taves, tik darbo vieta maciau wink.gif
Atsakyti
sveikutes,ir as registruojuosi naujuose namuciuose wub.gif
aciu dviveide,uz namucius thumbup.gif
Atsakyti
sveikutės....aš irgi jau čia.......
Atsakyti
QUOTE(Tiske @ 2013 05 14, 18:26)
Registruojuosi pirma smile.gif
Rugiagele, i kuria mokykla eisit i pirma klase? Gal i Cecilija? buvau uzsukus, bet nebuvo taves, tik darbo vieta maciau wink.gif

Labuka, ne kasdien aš dirbu ir tai tik po pietų 3 dienas, tai ir nesusitikom mirksiukas.gif ne aš vesiu į Saulės pradinę mokyklą, man patogiau Dovyda į darželį Ąžuolą į mokyklėlę, vis arciau viena kitos jos gaunasi, nors rektorius kalbina čia pas juos vesti, bet atsisakiau.

DVIVEIDEI ačiū už naują temukę 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tiesa prisiminiau trumai papasakosiu baisiai nemalonią situacija vakar apturėjau.Parduotuvėje kokiu 4 metu vaikas prie mano vaiku pradejo lysti tiesiog įkyriai, piktybiskai, aš jam sakau eik pas mama, jis man atšovė neaiškink tu man moteriške, ir vistiek neatstoja nors tu ka, saukau nelysk prie mano vaiku eik sau, jis man atšauna pati tu eik, tu čia man nepasakysi, nu pradėjo tasyti Dovydui bliuzona, atstatė kumšti, aš apšalus žiūriu, nu jau kantrybė baigėsi, aš jį paėmiau už rankos sakau eik iš čia nelysk, aš taip piktai jam, tai jis išsigando ir nubėgo ir bėgdamas matyt užsikabino ir drabužių kabyklos ir bamtelėjo, guzas kaktoj iššoko, nu ir ką jūs manot ta jo motina apkaltino mano vaikus, kad jam trenkė į akį ir pažiūrėkit koks guzas iškilo, likau be zado blink.gif , sakau ne neprisiliete mano vaikai ka jus cia šnekat?.. ji vistiek savo varo tai iš kur tas guzas savaime tai neatsirado.Tai visa laimė, kad pardavejos matė visa situacija ir užstojo mane, nes nezinau kaip galejo baigtis, turbut vaiku teises butų iskvietus ir kaip įrodyti kad ne mano vakai trenke.Kazkoks siaubas, tai pardavejos sako jis pats begdamas į tas kabyklas atsitrenkė ir susumušė, ji vistiek už savo vaika piestu stoja, nesamonė, a6 jai sakau jis pats lindo, koks nemandagus, auklėkit sakau aš jai, ji man neaiškink tu čia man, ne tavo reikalas.Nu zodziu ir pardavejos pakraupe, nemate dar tokio vaiko jis kaip koks pasiutęs zinokit baisu.Nemačius tai sunku ir apibūdinti.Ir kaip motina nemato kad jos toks vaikas tik uz ji matyt visur ir visada užstoja, tai ir auga ragai vaikui tik jis geras ir pan. Tiesa ir močiutė jo dar buvo ir ta aiškina, kad mano vaikai jam guzą uždėjo blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
ruggele,uzjauciu,situacija tikrai nemaloni unsure.gif blink.gif
Atsakyti
Sveikutės, kaip Eurovizija? Aš kaip tyčia šiais metais nei vienos dainos neklausius buvau, tai likau maloniai nustebinta lietuvio pasirodymu ir daina smile.gif Manau, šiais metais nebūsim paskutiniai. Gaila šeštadienį būsiu išvažiavus į kelionę į Varšuvos muziejų naktis, tai nematysiu unsure.gif

Rugiagele, iš tiesų kai pagalvoji, juk ne vaikai gimsta piktybiniai, bet tėvai juos tokius padaro. Į temą, Giedrumėli, girdėjau mano Goda Kamilei įkando. Labai būtų įdomu plačiau sužinot, nes Goda pasakė, kad ne už ką ir pripažino, kad negerai padarė. Šiaip galėtų auklėtojos apie tai tėvams papasakot, o tai net nežinau kaip mano vaikas elgiasi darže g.gif

Atsakyti
Rugiagėle,na bet tikrai kokia nemaloni situacija.....nesuprantu tokių mamų,kurios nemato koks jų vaikas ir visada gina,nors tas ir kaltas buna.... schmoll.gif paskui dar didesni ragai auga.......

eurovizija žiurėjau...smagu ,kad musiškis pateko,bet ta daina man jo tai nelabai......na tiesiog ne mano skonio.....bet vistiek aš visom keturiom už Lietuvą......
beje vakar buvom Montydo koncerte-labai patiko..... thumbup.gif
Atsakyti
Kur koncertas buvo? Aš pavasari buvau Manto akustiniam koncerte Marijampolės kultūros rūmuose. Labai faina smile.gif
Atsakyti
kulturos centre buvo
Atsakyti
Renginiai birželio 1ajai - Šeimos dienai:

http://marijampolest...gory/kvieciame/

Otfrydo Proislerio. PLĖŠIKAS HOCENPLOCAS

2013 m. birželio 1 d. 11 val. Sasnavos pagrindinės mokyklos ir laisvalaikio salės pasakos teatro „Jaunuolynas“ viešnagė. Įėjimas nemokamas.



http://gyvenimas.del...s.d?id=61390893

Didžiausia šalyje tradicinė šeimų šventė „Čia visa Lietuva“ kasmet pritraukianti tūkstančius dalyvių iš visos Lietuvos šiais metais vyks birželio 1 dieną naujoje vietoje - Prienų rajone, Vazgaikiemyje, įsikūrusiame Visuomenės harmonizavimo parke.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dviveide: 16 gegužės 2013 - 15:27