Įkraunama...
Įkraunama...

Maša ir lokys

Kiek ieskau, tai nelabai, ka randu internete nupirkti, kad tiktu berniukui pagrinde vien mashos leles g.gif Mano mazasi labai dabar si filmuka ziuri, tai noreciau, kazkaip nudziuginti rolleyes.gif ir pagaliau nuo teletabiu pereiti prie kito biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

va ka man pavyko rasti g.gif
user posted image
user posted image
user posted image

gal jus daugiau ka zinote kur nupirkti, as cia ebay ziurejau g.gif
Atsakyti
Rusijoj yra is lele ir meska pasako 100 fraziu po 150 litu gaunas labai wub.gif jau kaledoms gavau abu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 10 07, 21:00)
Kiek ieskau, tai  nelabai, ka randu internete nupirkti, kad tiktu berniukui pagrinde vien mashos leles g.gif  Mano mazasi labai dabar si filmuka ziuri, tai noreciau, kazkaip nudziuginti rolleyes.gif  ir pagaliau nuo teletabiu pereiti prie kito biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

va ka man pavyko rasti g.gif

gal jus daugiau ka zinote kur nupirkti, as cia ebay ziurejau g.gif


As ebay maciau ir laikrodziu ant rankos ir ant sienos, ir indu, ir pliusiniu zaislu, ir lipduku ir dar daug daug visko.I ebay.com, paieska irasykit "masha and the bear" 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo REER: 09 spalio 2013 - 15:22
internete yra meskis is sio filmuko kalbantis kaina nuo 75 lt.
Atsakyti
O geras thumbup.gif maniske kasdien ziuri si filmuka ir dar jai nepabodo, kaip butu faina jai nupirkti masa, bet jauciu kad nemokesiu naudotis ebay doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Obelėlė @ 2013 10 10, 18:48)
O geras thumbup.gif  maniske kasdien ziuri si filmuka ir dar jai nepabodo, kaip butu faina jai nupirkti masa, bet jauciu kad nemokesiu naudotis ebay doh.gif

Maniskiui taip pat tai vienas is megiamiausiu filmuku, labai spalvinfas ir nuotaikingas.maciau ebay ir didelis maudymosi ranksluostis ir sketis vaikiskas yra su siais personazais bigsmile.gif
Taip pat dar radau indu rinkini puodukas, lekste ir sriubai lekste ir dar sieninis laikrodis wub.gif reikws kazka isigyti butinai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(labamba @ 2013 10 09, 12:25)
Rusijoj yra is lele ir meska pasako 100 fraziu po 150 litu gaunas labai  wub.gif jau kaledoms gavau abu  biggrin.gif
user posted image

Kokia faina wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
nuvaziuokite i Gariunus- masa ten lyg tai mazesne 30 didesne 50 kazkas tokiame intervale sake yra 2 vietose - bet kalba rusiskai. yra ir lokys...jo kainos nezinau. Buvo uzsigeidusi maniske nes atsinese ta masa i darzeli kazkas- bet greitai perdege- dabar labiau monstres, arkliukai ir pan... patinka. Nors va filmuka ziuri su mielu noru. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2013 10 09, 13:25)
Rusijoj yra is lele ir meska pasako 100 fraziu po 150 litu gaunas labai  wub.gif jau kaledoms gavau abu  biggrin.gif
user posted image

Kur gavote sias leles? Labai ir mums reiketu leles ax.gif
Atsakyti
Labai sunku tų lėlių gauti,vienur jau nėra ir iki švenčių nebus. kitur užsisakiau,bet neaišku ar gausim g.gif gal kas iš kauniečių kokioj urmo bazėje gal matėt?
Atsakyti
Mano mergyte irgi labai myli masos filmukus smile.gif lelyte parsisiunciau is kinieciu, gavos apie 35lt smile.gif dydzio iki 20cm, groja dainele paspaudus smile.gif pazaidimui visai gerai smile.gif
Atsakyti
As saviskiui uzsakiau sriubini sauksta ir valgomaja sakute su masha ir lokiu, uzvakar atsiunte, tai nerodziau pridesiu prie kalediniu dovanu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2013 11 30, 15:10)
As saviskiui uzsakiau sriubini sauksta ir valgomaja sakute su masha ir lokiu, uzvakar atsiunte, tai nerodziau pridesiu prie kalediniu dovanu rolleyes.gif

Kur užsakinėjote?
Atsakyti