Įkraunama...
Įkraunama...

Monster High lėlės

Mergaitės, neparašiau, kad aš siunčiuosi lavu lėlytes iš Amazon. Kalėdoms reiktų lėktuvu skraidintis, bet jau nežinia, ar spės parvykti, nes gruodžio mėn. padaugėja siuntų, dėl ko vėluoja grįžti dauguma prekių 4u.gif . Tad kam reikia Kalėdoms, gal Lietuvoje pataikysite "ant akcijų" 4u.gif .
Atsakyti
sveikos va sumislyjau siek tiek atsaldyti pardavinetojus smile.gif kai parduodami rubai monstriu originalus vos ne po 15 ir pan... arba uz suluzusias kai praso 40lt... cia aisku truksta galuniu- bet pirkti "atsarginems dalims " apimoka- specialiai susizinojau kai ko kaina o kai kas ir taip matosi- cia kelios parduotuves :
user posted image

user posted image
sios kainavo po 7 lt (norejau nusipirkti kaip detaliu papildomu rinkiny (ypavc juosmens - nes tie rinkiniai pigesni be juosmens buna) plius viena lele buvo pilnos komplektacijos bet kol sureagavau spejo nupirkti.

o dar pries mano reklama cia (visu skudurynu buvo taip: sios abi kainavo po 7 lt... spekit kuri dingo pirmoji???
user posted image

o abidniausia kad paskui randio reklamose (ne butinai SM) perpardavinetojai ir jie praso uz lelytes suluzusias 20 sveikas 30 kai kas net 40 (uz devetas) lituku... doh.gif
P.S.
as cia tik paskutinio menesio ikeliau nuotraukas siaip ziurint nuo vasaros mano praziopsota gal 7 monstriukes stai uz tokias gan juokingas kainas- luzusias "gaudau" del rubeliu, batuku ir atsarginiu daliu ax.gif
Atsakyti
Kokios gražios man šitos wub.gif Tik dar brangokos verysad.gif
user posted image
Atsakyti
nepernesu staciu grifku- jos tikroveje atrodo TRAGISKAI mes kai turime su stacia Rosele ir Draculaura tai bande vaikas net sgtuku susegti... 4u.gif
o maniske persirgo MOnstrem dabar nori akvariumo, plansetinio kompiuterio ir arkliuku arkliuku arkliuku 4u.gif
Papildyta:
kas ten su tomis puodynemis norejo? 12 doleriu daba
cia
http://ecx.images-am...bL._SL1500_.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 03 gruodžio 2013 - 10:55
ar 8metei dar būtų įdomu monstrė? reikia dovanos visai nepažįstamam vaikui.
Atsakyti
Gal kam yra pavyke sutaisyti suluzusia koja monstrei? Kai jau net tas kelio "sanario" ziedas nuluzes sad.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 12 02, 22:47)
ar 8metei dar būtų įdomu monstrė? reikia dovanos visai nepažįstamam vaikui.

SIAIP LABAI PRIKLAUSO NUO PACIO VAIKO mano vyro duktereciai greit 10 jinai dar zaidzia dievina leles maudo monstresz ir taip toliau- o va mano pusesere 7 m jau aiskino man kad jinai " panele ir leles man nerupi" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2013 12 03, 18:34)
SIAIP LABAI PRIKLAUSO NUO PACIO VAIKO mano vyro duktereciai greit 10 jinai dar zaidzia dievina leles maudo monstresz ir taip toliau- o va mano pusesere 7 m jau aiskino man kad jinai " panele ir leles man nerupi"  doh.gif


tai va... absoliučiai nepažįstam, nėra kaip paklausti g.gif
Papildyta:
o dovanos reikia smile.gif kažkaip be ryšio nešti 8metei dovanų čekį mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 12 03, 20:44)
tai va... absoliučiai nepažįstam, nėra kaip paklausti  g.gif
Papildyta:
o dovanos reikia smile.gif kažkaip be ryšio nešti 8metei dovanų čekį mastau.gif

aisku gal ne i tema bet iki kokios sumos dovana? monstres pigiausios dabar (bent jau vakar) buvo maksimoje 68 litukai ( pritaikius nulaida gaunasi 41 litukas)
jei iki tokios sumos galima gi visokiu parfumerijos rinkiniu paziures- dazu ten buna mergaitciu rinkinukai- nebutinai monstres smile.gif 4u.gif ir sunku nutaikyti- cia reiktu su mama pakalbeti gal jinai megsta ir zaidzia bet turi tai jei 2 vienodos bus irgi nusivylimas bus... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2013 12 03, 19:44)

o dovanos reikia smile.gif kažkaip be ryšio nešti 8metei dovanų čekį mastau.gif


Ir visai ne be ryšio.. schmoll.gif panašaus amžiaus būdama mano panikė gimtadienio proga susirinko čekius ir išsirinko, tai, ko iš tikrųjų nori. T.y. mes prašėm, kad artimieji ir draugai, ar draugų tėvai padovanotų čekius, nes norėjo ji "stambios" dovanos.. mano galva taip geriau, nei nupirkti lėlę, koriai vaikas, ar jo tėvai "alergiški"
Atsakyti
kas ten jei dar nenupirkote- Norfoje maciau monstriu ir dabar ten 40 nuolaida- maciau tikrai frenke ta kur sviecia ir staugia 129 tai minusuojant 80lt grubiai- pigiausios (neziurejau ko yra zinokit) 79 buvo lelytes monstrytes... (mes persirgome jau kaip ir dabar rapunzele gavo o kaledom plansetini kompa per pus su broliu gaus... tai monstres jau ir nebeaktualu iki kitu metu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gal kas nors zino, ar imanoma pakeisti monstres koja, t.y. nuimti viena ir istatyti kita? Dukros Toralei lelei luzo koja per keliuka, pataisyti neina, netgi klijai nelaiko. Tai galvoju, gal kokia kita koja istatyti, bet bijau judinti, kol nesu tikra, ar siu leliu kojos nuimamos. Gal kas susidure? Busiu labai labai dekinga!!!! 4u.gif
Atsakyti