Įkraunama...
Įkraunama...

POZITYVIŲ NELIGONIUKŲ PAVĖSINĖ - 7

QUOTE(GREK @ 2013 09 23, 13:22)
Nagi sveikos naujoje temoje, pagaliau damušėm senąją temukę, kur vis dar laukėm pavasario  doh.gif

Aš pritariu, kalbam šioje temoje tik apie pozityvius dalykus.

sveika.na parasyk kanors pozityvaus.Pvz kaip tau sekasi?
Atsakyti
Aš parašysiu mirksiukas.gif
Man sekasi gerai thumbup.gif Rudens aš nemėgstu, bet šitas trečias ruduo mano naujame gyvenime. Šiandien visi sako, kad oras blogas. Žinokit, nejutau. Prisirengus buvau kaip svogūnas. Nebuvo man nei šalta, nei šlapia. Tiesiog buvau ax.gif
Laukiam Kalėdų? Velykų? Laukim ir sulaukim pavasario 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2013 09 23, 19:52)
Aš parašysiu  mirksiukas.gif
Man sekasi gerai  thumbup.gif Rudens aš nemėgstu, bet šitas trečias ruduo mano naujame gyvenime. Šiandien visi sako, kad oras blogas. Žinokit, nejutau. Prisirengus buvau kaip svogūnas. Nebuvo man nei šalta, nei šlapia. Tiesiog buvau  ax.gif
Laukiam Kalėdų? Velykų? Laukim ir sulaukim pavasario  4u.gif

Ot smagu,kai kazkam oras geras. thumbup.gif Buvau i kita musu temele ilindus ir nesiau kudasiu cia biggrin.gif ten labai jau liudna.Man tai nera laiko liudeti,tas laikas skrenda ,net nemoku pasakyti kaip greitai doh.gif lygtais ir nedirbu,bet as nespeju per diena visko nuveikti.Pasiskambinau seimos daktarei,kad reikia siuntimo,nes lekiu i klinikas,tai sake serganciu labai daug doh.gif Kaip ten reikes tarp snargliuotu ir kosejanciu laukti doh.gif sake vietu nera reiks laukt,kosmaras
Atsakyti
Labas rytas,

Šiandieną ryte dar lovoje, įsijungiu televizorių, o labo ryto vedėja ir sako, kad maždaug tie kurie gali neiti į lauką tai ir neikite. Pagalvojau, gal kokiais ten pagaliais lauke lyja ar ką. Išėjau, o ten visai man smagu, gana minkštas rudens oras. Visoms geros dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(entente @ 2013 09 24, 09:15)
Labas rytas,

Šiandieną ryte dar lovoje, įsijungiu televizorių, o labo ryto vedėja ir sako, kad maždaug tie kurie gali neiti į lauką tai ir neikite. Pagalvojau, gal  kokiais ten pagaliais lauke  lyja ar ką. Išėjau, o ten visai man smagu, gana minkštas rudens oras. Visoms geros dienos 4u.gif

gal ji zoles buvo apsirukius biggrin.gif normaliai tas oras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2013 09 21, 11:38)
Dina, mes nesam sveikos. Mes NEligonės. Nesveikos, bet NEligonės. Mes išgyvenom vėžio diagnozę, gydymą, ši diagnozė gyvena šalia.

drinks_cheers.gif 100%.

Saule grazi siandien.
Atsakyti
bye1.gif
ir kodel as jus prisimenu tik kai sergu?....
ogi todel kai tada galiu stabtelt. o tai skubi, begi, darbas-namai, parduotuve, darbas ir vel, diena is dienos...
siuo metu baigineju savo eilini biuleteni. siakrt nestiprus persalimas.
bet n bedeliu kitokiu...paskutine savaite tik ir lankausi med.istaigose.. kazkaip buvau pamirsus ta jausma... keleta metu nejau ten, nesitikrinau, nesirodziau, GYVENAU. ir tikrai nuosirdziai tikejausi kad man viskas gerai.
nevelnio. tiesiog kaip sakoma- yra du budai imtis ligos-arba gydytis, arba apie ja pamirsti. as pasirinkau antra. bet dabar atsigriebiu su kaupu..

salta.... noriu silumos....
Papildyta:
QUOTE(entente @ 2013 09 24, 09:15)
Labas rytas,

Šiandieną ryte dar lovoje, įsijungiu televizorių, o labo ryto vedėja ir sako, kad maždaug tie kurie gali neiti į lauką tai ir neikite. Pagalvojau, gal  kokiais ten pagaliais lauke  lyja ar ką. Išėjau, o ten visai man smagu, gana minkštas rudens oras. Visoms geros dienos 4u.gif



smile.gif as savaite nelindau is namu- vakar isejau, tai vaje kaip salta... snd su kepure, su siltu paltu - ir vis tiek salta. o tik is masinos i masina. bet to uzteko. db sedziu su karstaarbata, kojos karstam bliude. namie geriausia! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2013 09 27, 19:48)
bye1.gif
ir kodel as jus prisimenu tik kai sergu?....
ogi todel kai tada galiu stabtelt. o tai skubi, begi, darbas-namai, parduotuve, darbas ir vel, diena is dienos...
siuo metu baigineju savo eilini biuleteni. siakrt nestiprus persalimas.
bet n bedeliu kitokiu...paskutine savaite tik ir lankausi med.istaigose.. kazkaip buvau pamirsus ta jausma... keleta metu nejau ten, nesitikrinau, nesirodziau, GYVENAU. ir tikrai nuosirdziai tikejausi kad man viskas gerai.
nevelnio. tiesiog kaip sakoma- yra du budai imtis ligos-arba gydytis, arba apie ja pamirsti. as pasirinkau antra. bet dabar atsigriebiu su kaupu..

salta.... noriu silumos....
Papildyta:
smile.gif as savaite nelindau is namu- vakar isejau, tai vaje kaip salta... snd su kepure, su siltu paltu - ir vis tiek salta. o tik is masinos i masina. bet to uzteko. db sedziu su karstaarbata, kojos karstam bliude. namie geriausia! wub.gif

sveika.gali gal primint kieno tau buvo?o tai dabar?ka vel rado?
Atsakyti
Skelbimas:

Meno terapijos užsiėmimai onkologine liga sergantiems ir jau pasveikusiems Klaipėdoje prasideda jau spalio 8 d.!Užsiėmimų ciklą sudaro 10 susitikimų, kurie vyks 1 kartą per savaitę, antradieniais, nuo 14 iki 16 val. Meno terapijos grupę ves psichologė Teresa Sausaitis, dirbanti su onkologiniais pacientais ir jų artimaisiais.

Meno terapijos užsiėmimai vyks Savanorių g. 4, Klaipėdoje (VšĮ "Pranciškaus onkologijos centras).
Užsiėmimai yra nemokami.

Registruotis kviečiame tel. 8 646 46669 arba 8 699 97997, el.paštu - info@mylintysgyvenima.lt

Daugiau apie projekto "Mylintys gyvenimą" meno terapijos užsiėmimus Klaipėdoje - skaitykite "Vakarų eksprese".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romantikė: 30 rugsėjo 2013 - 12:30
Nu labas toms, kurios čia neužsuka jau beveik mėnuo smile.gif arba paskaito kaip ir aš, tik nieko neparašo smile.gif

Atradau naują žurnalą - "Raktas". Radau jame nemažai protingų minčių, mums aktualių temų.
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2013 10 22, 12:37)
Nu labas toms, kurios čia neužsuka jau beveik mėnuo smile.gif arba paskaito kaip ir aš, tik nieko neparašo smile.gif

Atradau naują žurnalą - "Raktas". Radau jame nemažai protingų minčių, mums aktualių temų.

sveikos.Siandien ziniose isgirdau naujiena,kad bus galima gydytis visose ES salyse ir gydymas bus kompensuojamas,tik galbut reiks prisimoketi. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2013 10 24, 18:53)
sveikos.Siandien ziniose isgirdau naujiena,kad bus galima gydytis visose ES  salyse ir gydymas bus kompensuojamas,tik galbut  reiks prisimoketi. 4u.gif  4u.gif


asmeniškai nelabai gilinaus, bet jei toks pat gydymo būdas tai tikrai neapsimoka važiuoti, vis tik savos sienos ir padeda, nebent taiko naują gydymą, bet ar tada pinigo užteks tam?
Atsakyti