Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo priemonių bandymai

QUOTE(Gisana @ 2014 01 28, 21:48)


O kažin sutvarkyti ir labai nepaklusnius kietus antakius? g.gif ax.gif
Atsakyti
Naujausi pirkiniai - ilgai norėtos Sleek paletės. Ieškojau pateisinimo nusipirkti bent vieną jų, bet...neradau. Taigi užsimerkiau ir paspaudžiau mygtuką "pirkti". lotuliukas.gif

Sleek Oh so Special

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image Šioje nuotraukoje spalvos turėtų būti tamsesnės, bet niekaip nesusitariau su apšvietimu.

user posted image

user posted image

Labai šilta, rami ir mergaitiška paletė. smile.gif Tinka tikrai visiems metų laikams, bet man kažkuo asocijuojasi su romantiškais vasaros vakarais wub.gif

Pliusai:
*Kaina. Kaip ir visų Sleek palečių, lyginant kokybės ir spalvų kiekio santykį su kaina - vertos daugiau, nei kainuoja.
*Spalvų suderinamumas ir universalumas.
*Matinės spalvos. (Jų gana mažai tiek Sleek, tiek kitų mano turimų firmų šešėliuose, kaip MUA, UD).

Minusai:
*Pigmentacija. Vis tik būtent ši paletė nuvylė pigmentacija (tiksliau dalis jos) ir būtent dėl mano minėtų matinių spalvų, kurios dažniausiai būna silpnai pigmentuotos Sleek paletėse.


Sleek Sunset

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Ilgai norėta (prisižiūrėjus Gisanos nuotraukų) ir įdomi, retesnių atspalvių, bet beprotiškai gražiai tinkanti mėlynoms akims. wub.gif

Pliusai:
*Kaina.
*Pigmentacija. (Nors taip pat turi tris nelabai pigmentuotas spalvas, bet gali būti dėl kitokios jų paskirties). Pagrindinės spalvos pigmentuotos labai stipriai, orandžinę vos nuploviau nuo rankos.
*Spalvų unikalumas.

Minusai:
Tokių dar neradau, nes jos labai norėjau. Gal panaudojus rasiu. Nors gal bendras minusas visoms Sleek blizgioms paletėms - spalvų byrėjimas.
Atsakyti
MUA “Undress Me Too” akių šešėliai

user posted image

user posted image

MUA Heaven And Earth akių šešėlių paletė

user posted image

user posted image
Atsakyti