Įkraunama...
Įkraunama...

Sulaukusios antro mažylio

na mazei kaip ir bronchitas, bet kraujas geras, girdau sirupeliu ir lasiukais, tikiuosi praeis be antibiotiku. man rodos, gereja. siandien ir lauke buvom trumpam.

beje, mano mazoji soskes nebeima nuo tada kai baigiau maitint thumbup.gif dabar tik sauskelniu atsikratyt noretusi. bet varo i kelnes pilnumoj, jei i puoda ka padaro tai tikra svente, ne kasdien taip pasiseka biggrin.gif

Tinar, sveikinimai isikelus i nauja busta 4u.gif
Atsakyti
Jou, tema visai uzmigusi smile.gif issibarsciusios mamkos..
as va prisedau padirbeti sianakt unsure.gif diana visai net nejungiu kompo, nes tuoj damute prisistato, primaigo visko ir galiausiai isjungia visai viska doh.gif
taigi, mazoji pasveiko is bronchito su umcaloru thumbup.gif rodos, virsunele kruminio islundo arba tuoj tuoj prasikals, si vakara labai nerami buvo.

na, moterys, kuom gyvenat? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Buttuke, smagu, kad nereikėjo stipresnių vaistų.

Maniškė irgi nerami paskutiniu metu ir prie dantenų neleidžia prisiliesti, vis laukiu, kada naujas dantis išaugs. Pas mus nieko naujo, laiko namie lieka mažai, nes vežioju vyresnėlį į reabilitaciją, tai kartu ir mažoji keliauja. Džiaugiuosi, kad didelių cirkų nerodo kol laukiam brolio. biggrin.gif

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Matyt sunku po Naujų įsivažiuoti smile.gif

Gerai kad sveikstat 4u.gif

Mano dičkis šiandien gavo antibų, gerklė graži, bet kosulys tai.....sloga baisulinė..na nerizikuosim šį kartą ..
Mažius su fanaru..įstatė brolis..mažylis po stalu buvo..dičkis metė laikrodį stalinį nuo stalo ir tiesiai į akį....ko tik nedariau..leduku tepiau..muilu..tinimas iškart sumažėjo, o mėlynė tokia nebaisi, galvojau bus baisiau...kaip vetkė skaudžiai..trynė akytę...sad.gif nubrozdinta lyg paakys..oj sad.gif
Kaip šiandien slidu..važiavom pas daktarą į. Šiaulius..mašina kažkokia griovy nuvažiavus..o galėjo ir nebebūt tos žiemos smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Tinar, kaip gaila mažiuko... unsure.gif Maniškė neseniai nuo sofos nusivertė žemyn galva, dėjau ledo tai beveik mėlynės nesimatė, tik mažutė buvo. Kaip jaučiasi vyresnėlis. Mes irgi neapsiėjom be antibiotikų, virš mėnesio slogavo ir kosėjo... Bet dabar lyg geriau. Vis raminu save, o gal darželyje sirgs mažiau... rolleyes.gif

O dėl žiemos, juk anksčiau ar vėliau vis tiek būtų atėjus. SVarbiausia, kad per ilgai neužsibūtų tongue.gif
Atsakyti
Tinar, sveikinu su namais 4u.gif geras jausmas turėt savo kiemą -ar darziuka turėsi? ax.gif
Tfu tfu mes tai pasloguojam tai pakostim,bet tuo ir baigiasi ligos -girdėjau berods per daktaro Ozo laida, kad vaikus reikia į lauką vesti kasdieną šilta ar šalta nors 10 min. Tada rečiau sirgs, as taip su abiem dariau, atsimenu Simuka savo vesdavau net prie -20 rolleyes.gif ir nesam sirgę rimtai thumbup.gif
Atsakyti

Labas 4u.gif

QUOTE(ice-tee @ 2014 01 14, 13:04)
Sveikos 4u.gif

Tinar, kaip gaila mažiuko... unsure.gif Maniškė neseniai nuo sofos nusivertė žemyn galva, dėjau ledo tai beveik mėlynės nesimatė, tik mažutė buvo. Kaip jaučiasi vyresnėlis. Mes irgi neapsiėjom be antibiotikų, virš mėnesio slogavo ir kosėjo... Bet dabar lyg geriau. Vis raminu save, o gal darželyje sirgs mažiau... rolleyes.gif

O dėl žiemos, juk anksčiau ar vėliau vis tiek būtų atėjus. SVarbiausia, kad per ilgai neužsibūtų tongue.gif


Vajej...kaip eina per širdį tie kriitimai užsigavimai...
Vyresnėlis dar nelabai kaip, sloga lb didelė..na geriam antibus prie plaučių tikiuos nekibs,"nes gerklė jo švari..temp.tik buvo..
Bet ir mes iš paskos su mažuoju susirgom ...temp neaukšta..37.1, man nėra, gerklė pačiai vaikiškai paraudus bet lb skauda..o mažyliui irgi snargliukas iki žemės...
Tokia nuojauta, kad tos žiemos db taip greit neišvysim biggrin.gif


QUOTE(oksaniuksxxx @ 2014 01 14, 18:53)
Tinar, sveikinu su namais  4u.gif geras jausmas turėt savo kiemą -ar darziuka turėsi?  ax.gif
Tfu tfu mes tai pasloguojam tai pakostim,bet tuo ir baigiasi ligos -girdėjau berods per daktaro Ozo laida, kad vaikus reikia į lauką vesti kasdieną šilta ar šalta nors 10 min. Tada rečiau sirgs, as taip su abiem dariau, atsimenu Simuka savo vesdavau net prie -20  rolleyes.gif ir nesam sirgę rimtai  thumbup.gif


Ačiū 4u.gif
Gal ir teisybė..vyresnėlis mano iki darželio nesirgo peršalimais.. gimęs lapkritį per pirmą sniegą, kiekv.dieną kišdavom nosį laukan, irgi prie bet kokios temp.vasarą nardydavo jūroj, buvau išmokius leliuką dar, vonioj, panert visa galva,sulaikydavo kvėpavimą, tai jūroj pramoga būdavo žaistis taip su tėčiu smile.gif)) ir tikrai, nesirgo...bet daržely kaip pradėjo, savaitę paeidavo ir serga..tai va db 6 metai..ir vistiek, kad ir į mokyklą eina 1 k.per mėnesį serga..
O dabar nesuprasi nuo ko čia mes, gal dar nesiadaptavom naujam būste,"šilta čia...o gal kokia bacila...
Jo darysiuos daržiuką..pora metų dariausi..nerealiai faina turėt savo augintą daržovę! Jau kai sodinu tai sodinu ir ko reikia ir ko nereikia... wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

o mes per saltuka neinam i lauka rolleyes.gif jei reikia kur vaziuot, tai vaziuojam, bet lauke nevaikstinejam. Kanda saltis. pries kelias dienas teko be pirstiniu pora min pabut lauke, tai silumoj kraciau rankas, baisiausiai gele,skaudejo unsure.gif
Aisku, sveika kadien lauke pabuti.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ziemuze atėjo tikra jau thumbup.gif
Ką veikiat,kuom gyvenat?
Mes šiandien isleidom tetuka porai savaičių į užsienį -liūdna unsure.gif
Vakar buvau papasakosiu pas akių gyd. Nutariau lazeriu akis operuoti brrr baisu, bet gyvent su akiniais negaliu daugiau schmoll.gif gal kuri turit pasidariusi?
Atsakyti
Laba diena mirksiukas.gif
Kur visos mūsų mamytės dingusios?

Mes tai sirguliuojam vis, laukiam pavasario greičiau smile.gif

Oksaniuksxxx, tikiuosi tos 2 sav greit praeis mirksiukas.gif
Atsakyti
Nebyli asara, dar pavasario ne su žiburiu nerasi doh.gif įtariu jis išvis ateis dar vėliau nei pernai..
Mes irgi koset pradėjom -turbūt namie per šilta unsure.gif
Atsakyti
labas rytas merginos
visas su oraejusiom sventem
kaip jus gyvenate. as buvau be planseto, po to nelabai turejau laiko parasyti. pasiilgau jusu visu. pas mane kazkokia tai amnezija, daug ka pamirstu
mes dabar sirguliojam- vyresnele serga, as susirgau. pas mazaja snargliukai.
va mes augame kaip ant mieliu. mazoji jau vaiksto . begioja, visur lenda.
kas su manim arbateles?
Atsakyti