Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolių pekinukų namučiai

user posted image

user posted imageuser posted image
Daug pasaulyje šunų


Įvairiausiųjų veislių,


Bet nė viena niekados


Pekinų veislės neatstos



user posted image
Pekinų veislynai Lietuvoje

Metejas
ANTIKA
Imperijos perlas
Rubino kelias
Gloriosa
Ciobrelis
Gautama
Šiuo metu veislynuose yra šuniukų pardavimui .
ANTIKA,
user posted image
tel.+37061398363
METĖJAS.
user posted image
tel.+37061847299

RUBINO KELIAS
user posted image
tel +37068049183


Šiame mes forume paplepėkim apie pekinukus
Dalinkimės mes foto ir rūpestėliais apie tuos šuniukus



user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bosika: 25 gruodžio 2013 - 16:20
šiame forume žiūrėjau ivairiausių veislių šuniukų myletojai taip gražiai bendrauja,pagalvojau g.gif ,kad trūksta pekinuku myletoju forumo temos ir nutariau ja vėl atgaivinti mirksiukas.gif
.Taigi visi pekinukų mylėtojai burkimės i šį forumą ir bendraukime wub.gif

visus visus pekinukų mylėtojus noriu pasveikinti su šv. Kalėdom
Atsakyti
Prisidedame ir mes su Rufu prie Kalėdinių sveikinimų smile.gif
Atsakyti
sveikute plepatuska,kai gyvuoji,kaip rufas laikosi ,imesk foto rufo noriu pažiureti senokai ji jau rodei
Atsakyti
Sveika,
aš laikausi gerai, atostogauju dabar, tai turiu galimybę pailsėti nuo mokslų biggrin.gif O Rufas taipogi gerai. Sausio mėnesį mažyliui bus 3 metai, jau visas vyras. Ir pagaliau suvokiau, kad aš jau nebeturiu šuniuko, o turiu rimtą, suaugusį šunį. Nuostabus šuo. Žinoma, visko būna, pykstamės, ir velnių gauna, tačiau susumavus viską, geresnio negalėčiau turėti wub.gif Beveik kiekvieną savaitgalį vaikštom į mišką, ten išsilaksto berniukas, įveikiam 8-9km atstumą ir abu jaučiamės nerealiai! Dabar kai atostogauju, tai ir darbo dienomis išlekiam "pravėdinti galvų" smile.gif
Nuotraukų naujų ir neturiu, tiesą pasakius - neturiu kuo fotografuoti. Telefono kamera sugedusi, o fotoaparatas senas ir neveikiantis... Čia viena senesnė nuotrauka, bet man labai graži ax.gif
user posted image
O kaip gyvena jūsų šeima? smile.gif Kaip sekasi parodose?
Atsakyti
rufas tavo jau tikras vyriokas užaugo ,gražuolis.patariu tau per daug tu jo nevedžiok taip tolimais atstumais ,žinok pekinukai nemegsta ilgu distanciju,kad paskui nebutu kas su stuburu ,nes man žinok taip buvo su pirmu pekinuku ,nežinojau irgi daug vaiksciojom ilgai ir toli ir po 5 metu atsisake stuburas paralizavo ja vargsiukeir ji numire.
mes gyvenam gerai .turiu 9 pekinukus jau ,bet 2 mazyliukai is ju greit bus parduodami,po truputi ruošiu kraiteli mažyliukamsir savininkams naujiems atminimo dovaneles.važinejam po parodas ,vasarį važiuosiu i panevėžio paroda su savo pekinukais.parodose mums sekasi neblogai ypač kur buvo kedainiuose .aš su savo veisimo kalyte bosikute laimejau best puppies klaseje ,net 1 vieta ,taip buvo netikėta.neseniai nusipirkau dar viena patinuka is metejo veislyno su juo irgi važinesiu po parodas.

o kur dingo idomu kiti pekinukų mylėtojai .aūūūūūūūū burkimės į šį forumą

bosikutes pergale kedainiuose ir mano mažiuliukai kuriuos parduosiu po sausio30
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bosika: 12 sausio 2014 - 23:45
Gražuolė Bosika wub.gif O man ji jau senokai į akį kritusi, kai žiūrėjau nuotraukas iš parodų, mane labai sužavėjo ta jos neįprasta juoda spalva. Kažkaip pekinukai dažniausiai būna smėliniai, o ji juoda. Nuostabi mergytė 4u.gif
O dėl fizinio krūvio tai žinau, nevarginu labai. O tie pasivaikščiojimai miškais - manau, kad ir koks bebūtų, šuo yra šuo. Ir pasilakstymus jis privalo turėti. Mums geriausia išsilakstyti miške smile.gif
O Jūs šaunuoliai! Parodose puikiai pasirodote thumbup.gif Sėkmės ir toliau!!
Atsakyti