Įkraunama...
Įkraunama...

Užburiantis knygų pasaulis

Bet tai, apie ką kalbat: kūdikiškas, vaikiškas pasaulio pažinimas, knygų graužimas, ragavimas, karpymas ir pan - nelabai atitinka temą "užburiantis". Tai manau tokių nuotraukų ir nereiktų pritempinėt iki tinkančių konkursui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balanda: 17 sausio 2014 - 20:31
QUOTE(Balanda @ 2014 01 17, 20:30)
Bet tai, apie ką kalbat: kūdikiškas, vaikiškas pasaulio pažinimas, knygų graužimas, ragavimas, karpymas ir pan - nelabai atitinka temą "užburiantis". Tai manau tokių nuotraukų ir nereiktų pritempinėt iki tinkančių konkursui  ax.gif


Būtent drinks_cheers.gif Ir patikėkit, sudėtinga sukurti aprašymą, kad pavyktų išvengti pritempimų, formaliai tinkančių, bet realiai ne į temą.
Atsakyti
Kokia faina thumbup.gif ir pavadinimas... thumbup.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2014 01 17, 09:14)
Lijo, per daug sudėtingai žiūrite į aprašymą. Aprašyme bandome surašyti visus "jeigu", kad būtų kuo paprasčiau suprasti apie ką konkursas. Tik ir tiek.


Kalbu apie tai, kad išvis nereikia aprašymo. Tebūnie vaikinai su tortu, o už jų tos knygos - tie, kas balsuos atsirinks - atitinka temą, neatitinka, patinka, nepatinka. O dabar įsivaizduokime - tie patys vaikinai be torto, stovi atsirėmę į tą pačią lentyną ir kažką kalba - ar nuotrauka atitinka temą?

QUOTE(Vicious Vici @ 2014 01 17, 10:32)
Bet čia daug kas ką pažįsta. Rustės dvyniai jau irgi atpažįstami, bet ar ji visada laimi?


Aš daugumą nuolatinių dalyvių atpažįstu smile.gif Nuo to jų nuotraukos neprastesnės 4u.gif Bet jau kalbėjau su Ruste apie tai, kad šiais facebukinimosi laikais anonimiškumo taisyklę galime seniai išmesti arba keisti pačią vertinimo sistemą, kuomet iš narių surinkti balsai būtų tik dalinis įvertinimas.

Linkiu visiems šaunių kadrų wink.gif




Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2014 01 17, 19:30)
Turbut retas 4-metis moka skaityti....  bigsmile.gif  Taigi.... daug aiskesnis santykis su knyga jei 4-metis atsisedes ja grauzia ax.gif

nu... mano 3metis tai žiūri paveiksliukus ir pasakoja ką mato. Ne viena knyga yra tik paveiksliukai,be jokių užrašų,tai...ką ten skaitysi smile.gif net nežnau,bet bent jau man 4metis graužiantis knygą tai kažkaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2014 01 18, 08:28)
nu... mano 3metis tai žiūri paveiksliukus ir pasakoja ką mato. Ne viena knyga yra tik paveiksliukai,be jokių užrašų,tai...ką ten skaitysi smile.gif net nežnau,bet bent jau man 4metis graužiantis knygą tai kažkaip g.gif

Cia gi buvo sarkazmas lotuliukas.gif zinoma kad nekaip atrodytu... biggrin.gif
Paziurek ka citavau....pagal lijo didesnis rysys su knyga jei nemokantis skaityti vaikas ja griauzia, tai ir iskilo mano mintyje vaizdas- nemokantis skaityti 4metis begrauziantis knyga biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 18 sausio 2014 - 09:16
QUOTE(Sea Girl @ 2014 01 18, 08:48)
Cia gi buvo srakazmas  lotuliukas.gif  zinoma kad nekaip atrodytu... biggrin.gif 
Paziurek ka citavau....pagal lijo didesnis rysys su knyga jei nemokantis skaityti vaikas ja griauzia, tai ir iskilo mano mintyje vaizdas- nemokantis skaityti 4metis begrauziantis knyga biggrin.gif

aaa,neįsikirtau smile.gif nes nu niekaip nesusidėliojo 4metis graužiantis tą knygą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2014 01 18, 06:05)
Kalbu apie tai, kad išvis nereikia aprašymo. Tebūnie vaikinai su tortu, o už jų tos knygos - tie, kas balsuos atsirinks - atitinka temą, neatitinka, patinka, nepatinka. O dabar įsivaizduokime - tie patys vaikinai be torto, stovi atsirėmę į tą pačią lentyną ir kažką kalba - ar nuotrauka atitinka temą?

Jei jie turėtų rankose knygas, ir apie jas diskutuotų - tiktų. Jei tik stovėtų - ne.

Aprašymas būtinas, nes mūsų konkursuose tam ir yra tvirtinimas, kad būtų atrenkamos tinkamos nuotraukos. Tokia mūsų portalo konkursų specifika.

Taip, yra portalų, kur siunčia daug foto, koliažus, pagražintas užrašais nuotraukas (tame pačiame FB irgi mačiau) ir visi absoliučiai kadrai patenka į konkursą, nepasiant to, kad trečdalis būna apskritai ne į temą, o kai kurie dalyviai dalyvauja su 2-3 nuotraukom. Tai tų konkursų esmė yra kiekybė, kad juos pamatytų, kad pasireklamuotų prekę, paslaugą ir pan.

Mūsų konkurse esmė kokybėje ir kiekybėje, nuotraukų grožyje ir temos atitikime.
Atsakyti
Esu knygomanė bigsmile.gif tad šis konkursas yra nuostabus ir visos foto su knygutėmis tikrai nuostabios, BET
user posted image
šita mano garantuota favoritė bigsmile.gif tos pilnos lentynos knygų ir ta tokia nesuvaidinta akimirka thumbup.gif
labai gražu smile.gif
Atsakyti
Ir viskas gaunas į gera... biggrin.gif

QUOTE(Balanda @ 2014 01 17, 20:30)
Tai manau tokių nuotraukų ir nereiktų pritempinėt iki tinkančių konkursui  ax.gif

Sutinku, ten tebuvo pokalbis apie "ryšį" ir tą patį daiktų, pasaulio pažinimą, vaiko būdus tą daryti... O šiaip - pritempinėt jokių nereikia. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fazano plunksna: 18 sausio 2014 - 10:50
QUOTE(Rustė @ 2014 01 18, 09:33)
Jei jie turėtų rankose knygas, ir apie jas diskutuotų - tiktų. Jei tik stovėtų - ne.

Aprašymas būtinas, nes mūsų konkursuose tam ir yra tvirtinimas, kad būtų atrenkamos tinkamos nuotraukos. Tokia mūsų portalo konkursų specifika.



Tai aš ir sakau - nereikėjo tos beletristikos: knyga turi būti rankose, galva link knygos, akys į knygą - viskas vualia tongue.gif visa kita bus netvirtinama, nes nėra santykio lotuliukas.gif konkreti tema - KNYGOS SKAITYMAS (nereikia jokio aprašymo, jokių gražių išvedžiojimų ir pan.).

TINKAMA labai subjektyvi sąvoka mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano favorite tai si wub.gif

user posted image

Mano galva tikrai ne pasodintas zmogus, neiduota knyga ir nenufotkinta butent siam konkursui, daugelis foto man rodos butent tokios doh.gif
Atsakyti