Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės-namų šeimininkės Kretingoje ir Palangoje

Sveikos, pasigedau aukliu (aukliu-namu seimininkiu) pasiulos ir paeiskos Kretingoje ir Palangoje, tad siulau prisijungti visas, kurioms aktuali si tema mirksiukas.gif


Gali sklebtis ir kas siulo ir kas iesko aukles, ar aukles-namu seimininkes darbelio.






Siuo metu auginu metuku vaikiuka ir laukiuosi antro. Tai netrukus pradesiu ieskoti aukles, jei paciai bus sunku susitvarkyti su mazuoju arba aukles-namu seimininkes gimus antrajam.
Atsakyti
sveiki,

Ieskau aukles- pagalbininke Palangoje pilnai darbo dienai. 4 menesiams.
Temos neseku, rasykit i AZ. Atlygi suderinsime.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Na stai, nuo lapkricio menesio bus reikalinga aukle/namu seimininke Kretingoje. Pakol kas ne kiekvienai dienai - mazdaug kas antrai. Gal ir ne pilnai dienai (apie tai suderinsime asmeniskai), nes as pati busiu su ka tik gimusiu leliuku namie. Labiau bus reikalinga pagalba ruosiant pietus ir tvarkant namus. Bei kazkiek uzsiimant su vyresniuoju mazium (lapkriti jam bus ~1m 10 men.) Kai leliukas pauges, reikes daugiau pagalbos bunant su vaikais, isleidziant i parduotuve ar pan.

Rasykit i AZ, nes tema labai retai pasiziuriu.
Atsakyti
Laba diena, gal kas ieškote auklytės Palangoje vasarai? smile.gif
Esu 21 metų atsakinga panelė, turiu nemažai patirties su vaikais, esu dirbusi visą vasarą su dvynukais 2 metukų, taip pat kurį laiką esu prižiūrėjusi 4 mėnesių dvynukus, bei poto 1 metų dvynukus. Man labai patinka vaikai, smagu su jais užsiimti, visada su mielu noru leidžiu laiką su draugės vaikučiu. Todėl jei jums reikalinga auklė kreipkitės.

Čia retokai užsuku, geriausia būtų, kad rašytumėte į paštą gretabeniusyte6@gmail.com
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas žino, kiek auklei už vaiko priežiūrą ligos atveju mokama Kretingoje? Kažkur lyg ir užskaičiau, kad 1-2 eurai už valandą, bet nebesu tikra.
Atsakyti
Sveiki,
Tetos prižiūrimam vaikinui jau 10 metų suėjo taigi auklytės jam jau nebereikia. O namie užsisėdėti nenori biggrin.gif . Gal kam Palangoje būtų reikalinga valandinė auklė ar pabūti su vaiku kai jis grįžta iš mokyklos kol Jūs baigsite darbus. Tikrai bus tikra drauge jūsų mažajam ar mažajai. Ir pažais ir pamokys. Tikrai rekomenduoju 4u.gif Jei kam reikia kontaktu rašykite į až
Atsakyti