Įkraunama...
Įkraunama...

Mašininis siuvinėjimas

Sena tema čia 4u.gif
http://www.supermama...howtopic=303168
Papildyta:
paskutiniai postai smile.gif

GundaJogunda
Kadangi Baterflay AZ pilna LABAI LABAI DEKOJU uz paveikslelius cia 4u.gif
Vakar bandziau pati meistrauti traktoriaus aplikacija, bet supratau, kad geriau palikti si darba siuvinejimo masinai, nes rankiniu budu taip graziai nesigauna g.gif Aisku ir su siuvinejimu yra daug vargo, bet rezultatas kur kas malonesnis akiai mirksiukas.gif
P.S. Gera kai yra tokiu zmoniu, kurie gaista savo brangu laika bandydami padeti kitiems, pasidalina savo patirtimi ir net sukauptais paveiksleliais.. retai jau pasitaiko tokiu.. Dar syki tau aciu rolleyes.gif

*dika*
Laurax neretai pasitaiko issisaugoti faila be paveikslelio, as konvertuoju ir tuo paciu issisaugau siuvinejimo paveiksleli smile.gif
File--> Capture Design Bitmap --->lenteleje pazymiu Whole design (1:1) ir Save & Send 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baterflay @ 2014 02 01, 16:22)
Sveika, sitaip nuliusti nereikia. Man irgi sitaip buvo..... labai save pasismerkiau. Bet nepasidaviau. Pirmiausia - isanalizavau gerai savo masina , kurioje radau nustatyma kokiais siulais siuvinesiu. Radau internete keleta forumu, kuriuose moterys dalinasi problemomis siuvinejant{ forumai rusu kalba ...as rusiskai suprantu}
Jai gali smulkiai pasidalink kokia tavo masina,pvz ant kokios medziagos siuvineti zadi, koks piesinys.
Idedu viena is mano darbu, kad isitikintum kad imanoma ir galima siuvineti....laukiu tavo atsakymo
user posted image


Likau suzaveta sio darbelio wub.gif idomu cia pati ir dizaina sukurei? jei taip tai nuostabu, tobula ir tt ir dar labai labai pavydziu tokiu gebejimu
Atsakyti
Ak, kaip smagu, kad tema jau tesiasi.. 4u.gif
Gal kas turite nauju darbeliu? Pagyvininkite naujus namucius smile.gif
Atsakyti
Mano vaikai au paprastų maikučių nenori, net ir pripaišytos nelabai tinka biggrin.gif Nori patys išsirinkt ir išsisiuvinėt thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Minuzyte, juk nieko nėra mieliau, kai vaikai vertina mamos darba thumbup.gif
Labai gražiai išsiuvinėta maikutė.. Paveikslėlis didelis, o dar tiek spalvų, nė kiek netraukia medžiagos.. Super! thumbup.gif O ka paklijuoji apačioje? Užtenka flizelino?
Atsakyti
QUOTE(GundaJogunda @ 2014 04 17, 12:56)
Minuzyte, juk nieko nėra mieliau, kai vaikai vertina mamos darba  thumbup.gif
Labai gražiai išsiuvinėta maikutė.. Paveikslėlis didelis, o dar tiek spalvų, nė kiek netraukia medžiagos..  Super!  thumbup.gif  O ka paklijuoji apačioje? Užtenka flizelino?



Dedu dviguba flizelina ir viskas smile.gif
Atsakyti
Reikia patarimo. Renkuosi siuvimo mašiną ir prisižiūrėjus visokių siuvinėtų grožių užsimaniau ir siuvinėjimo funkcijos ax.gif . Koks variantas būtų geresnis pirkti siuvimo-siuvinėjimo mašiną ar geriau 2 atskiras, gal būt kas daro daug, nedaro nieko gerai 4u.gif Buvau nusižiūrėjus Bernina su siuvimo ir siuvinėjimo funkcijom, bet labai jau jos brangios. Kitas variantas butu Elna arba Janome tik siuvinėjimui. Siuvinėčiau tik savo reikmėm, siuti moku, o siuvinėti su mašina neteko, bet labai norėčiau išmokti 4u.gif Ir dar kuri mašina būtų pati nesudėtingiausia, nebūtinai tik iš mano išvardintų, gal būt yra tokia, kuri labiausiai tiktų "žaliai"? 4u.gif
Atsakyti
Vėja_vakare, kadangi pati turiu siuvimo-siuvinejimo masina, antra karta pirkdama tokios klaidos nedaryčiau.. Nezinau, ka norejau sutaupyti.. Vietos? Si masina uzima pakankamai daug vietos, nes siuvinejimo priedelis nera toks mazas.. Na pinigu gal kiek ir sutaupiau, bet laiko tai tikrai NE, nes kiekviena karta kazka pasiuvus, noredama issiuvineti, turiu keisti visus siulus, pedele, prijungti priedeli, o tai uztrunka.. Ir atvirksciai, kartais prireikia kazka greitai susiuti, o masina paruosta siuvinejimui doh.gif Beto, vien siuvinejimo masinos turi kiek daugiau galimybiu (didesnius lankelius, didesni ir informatyvesni ekrana ir pan.) Aisku, jeigu pirktum labai brangia 2in 1 masina, gal didelio vargo ir nebutu smile.gif Sekmes renkantis!
Atsakyti
GundaJogunda ačiū už atsakymą, perskaičius šią temą 2 kartus, paskambinus į dvi skirtigas parduotuves, lyg ir aiškėja kuri mašina būtų mano bigsmile.gif Greičiausiai pirksiu JANOME MC350E ax.gif Skaitydama šią tema mačiau, kad pirko šią mašiną ne vienas, norėtųsi sužinoti kaip ji po kokių metų ar dviejų ar negenda, kokie būtų jos minusai, nes pardavėjai dažniausiai tik pliusus vardina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2014 05 06, 21:14)
GundaJogunda ačiū už atsakymą, perskaičius šią temą 2 kartus, paskambinus į dvi skirtigas parduotuves, lyg ir aiškėja kuri mašina būtų mano  bigsmile.gif Greičiausiai pirksiu JANOME MC350E  ax.gif Skaitydama šią tema mačiau, kad pirko šią mašiną ne vienas, norėtųsi sužinoti kaip ji po kokių metų ar dviejų ar negenda, kokie būtų jos minusai, nes pardavėjai dažniausiai tik pliusus vardina  4u.gif

pirkau Janome 350 naudota, pati jau antrus metus siuvineju, kolkas nesiskundziu, tik lankelio vidine dali sulauziau, pati kalta kad grudu ji per stipriai smile.gif aisku jau noreciau didesnes, bet tam dar ilgai ir nobodziai reik taupyti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(*dika* @ 2014 05 06, 22:24)
pirkau Janome 350 naudota, pati jau antrus metus siuvineju, kolkas nesiskundziu, tik lankelio vidine dali sulauziau, pati kalta kad grudu ji per stipriai   smile.gif aisku jau noreciau didesnes, bet tam dar ilgai ir nobodziai reik taupyti  cool.gif

Kai aš su mašina niekada nesiuvinėjus, tai spėju man užteks ilgam smile.gif
Jau pradėjau ieškoti nemokamų paveiksliukų internete, nes pati kūrimu neužsiimsiu. Ar man reikės kažkokios programos, kad mašina suprastų ir matytų tuos paveiksliukus? Dabar aš juos išsaugau kompe JEF formatu, bet neturiu kuo atidaryt, kad pasižiūrėčiau. Siuvinėjimo mašinos dar neturiu, ruošiuosiu viską iš anksto. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėja_vakarė @ 2014 05 06, 23:21)
Kai aš su mašina niekada nesiuvinėjus, tai spėju man užteks ilgam smile.gif
Jau pradėjau ieškoti nemokamų paveiksliukų internete, nes pati kūrimu neužsiimsiu. Ar man reikės kažkokios programos, kad mašina suprastų ir matytų tuos paveiksliukus? Dabar aš juos išsaugau kompe JEF formatu, bet neturiu kuo atidaryt, kad pasižiūrėčiau. Siuvinėjimo mašinos dar neturiu, ruošiuosiu viską iš anksto.  biggrin.gif

parsisiuskit wilcom truesizer e3.0 , galesit matyt JEF faila ir pasidaryt koki JPEG kad kaskart nereiketu programos atsidarinet 4u.gif http://softadvice.in...uesizer_E3.html
Atsakyti