Įkraunama...
Įkraunama...

Mažos vestuvės

QUOTE(saulyteee @ 2015 05 27, 22:12)
Bet manau nerasim nei vieno žaidimo, kuris tiktų ir patiktų visiems schmoll.gif

tikrai tokių žaidimų yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2015 05 27, 22:12)
Bet manau nerasim nei vieno žaidimo, kuris tiktų ir patiktų visiems schmoll.gif  tuomet ir vedėjas nepadės, nes tas pats vedėjas gali prieiti ir paprašyti kažką pasakyti 4u.gif  čia jau žmonių asmeninės bėdos.. o klausimas - reikia vedėjo ar ne 4u.gif

geras vedejas issiklausines viska apie svecius ir jau pacio bailiausio, ar to kuris nemegsta kazkur dalyvaut ir nejudins ir nestatys i nepatogia padeti....
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2015 05 28, 00:06)
tikrai tokių žaidimų yra ax.gif


nukrypsiu čia visai, nu bet pasakykit žaidimą, kuris tiktų ir patiktų visiems bigsmile.gif beabejo, kad vedėjas reaguoja ir pajunta, kad žmogus kažko nori nenori, bet situacijų visokių gali būt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2015 05 27, 21:12)
Bet manau nerasim nei vieno žaidimo, kuris tiktų ir patiktų visiems schmoll.gif  tuomet ir vedėjas nepadės, nes tas pats vedėjas gali prieiti ir paprašyti kažką pasakyti 4u.gif  čia jau žmonių asmeninės bėdos.. o klausimas - reikia vedėjo ar ne 4u.gif

Nereikia, jei tarp svečių bus bent viena pora, kurie galėtų pravesti vakarą. Na ne tiek vakarą, kiek keletą žaidimų. Jūs pati pažįstate žmones, kuriuos kviesite ir žinote, ar jie linksmų plaučių ar sedės ir galvos "neduok Dieve, man reikės žaisti". Tie prisistatymai tai labiau tinka, kai daug žmonių, o čia vos ne visi giminės, tai nelabai ką ir papasakosi, iš kur pažįsta jus.
Anais metais pati dalyvavau mažose vestuvėse ir teko malonumas pravesti žaidimus biggrin.gif Tai tikrai buvo labai linksma ir jokio vedėjo nereikėjo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(saulyteee @ 2015 05 28, 10:35)
nukrypsiu čia visai, nu bet pasakykit žaidimą, kuris tiktų ir patiktų visiems bigsmile.gif  beabejo, kad vedėjas reaguoja ir pajunta, kad žmogus kažko nori nenori, bet situacijų visokių gali būt 4u.gif

iš jaunavedžių vardų padaryti loteriją. Pvz. Diana. Tai paimi 5 maišelius ant jų užklijuoji vardo raides ir svečiai turi atspėti, kas maišelyje. Iš patirties galiu pasakyti, kad sunkiau atspėti ne maistą, pvz. A - arbata. Nes dažniausiai pirmas klausimas būna - ar valgomas biggrin.gif Ir daiktai maišeliuose geriau praktiški, nei kokios statulėlės ar niekučiai nereikalingi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Becel: 28 gegužės 2015 - 22:39
Aš pati ruošiu daugelį žaidimų, man tai visai smagus užsiėmimas smile.gif pavyzdžiui, sugalvojome, kad kaip šventės suvenyrą visi gaus dėliones su skirtingomis mūsų nuotraukomis. Kiekviena pora turės tas dėliones sudėti kuo greičiau, o greičiausiai sudėjusi gaus prizą - keramikinį mažytį Converse batą, kuriuos specialiai gaminsime ir kurie bus mūsų šventės akcentas smile.gif ir daugiau žaidimų bus, jeigu įdomu, tai galiu parašyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2015 06 05, 18:57)
Aš pati ruošiu daugelį žaidimų, man tai visai smagus užsiėmimas smile.gif pavyzdžiui, sugalvojome, kad kaip šventės suvenyrą visi gaus dėliones su skirtingomis mūsų nuotraukomis. Kiekviena pora turės tas dėliones sudėti kuo greičiau, o greičiausiai sudėjusi gaus prizą - keramikinį mažytį Converse batą, kuriuos specialiai gaminsime ir kurie bus mūsų šventės akcentas smile.gif ir daugiau žaidimų bus, jeigu įdomu, tai galiu parašyti smile.gif


Man labai įdomu, pasidalinkite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2015 06 05, 18:57)
Aš pati ruošiu daugelį žaidimų, man tai visai smagus užsiėmimas smile.gif pavyzdžiui, sugalvojome, kad kaip šventės suvenyrą visi gaus dėliones su skirtingomis mūsų nuotraukomis. Kiekviena pora turės tas dėliones sudėti kuo greičiau, o greičiausiai sudėjusi gaus prizą - keramikinį mažytį Converse batą, kuriuos specialiai gaminsime ir kurie bus mūsų šventės akcentas smile.gif ir daugiau žaidimų bus, jeigu įdomu, tai galiu parašyti smile.gif

parašykit čia 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif atsiprašau, kad taip ilgai nerašiau, pas mus čia dar viena naujiena užgriuvo - laukiamės vaikiuko smile.gif tai biski nekas su savijauta pastaruoju metu..

Tai va, dėl žaidimų, kol kas esame sugalvoję tokius:

1) Dvi komandos - mano giminė ir draugai ir vyro giminė ir draugai. Protmūšis apie mane ir vyrą - aišku apie mane turi atsakyti vyro pusė, apie vyrą - mano smile.gif klausimai bus įvairūs juokingi ir rimti. Manau, bus labai smagu smile.gif

2) Nusipirkome korteles, kur vienas traukia klausimus, kitas - atsakymus. Būna labai juokingi atsakymai smile.gif tiesiog visiems pasijuokti

3) kiekvienai porai išdalinsime po dėlionę su įvairiom mūsų foto. Kas greičiau sudės, tas ir laimės smile.gif visos dėlionės dovanojamos kaip suvenyras smile.gif

4) ant stalo turėsime stiklainį su įvairiom užduotim tiems, kas nuobodžiauja. Užduotys bus įvairios, juokingos, na, kad pralinksmintų visus svečius smile.gif

Galvoju, gal dar visi kartu ką nors piešime arba duosime vaikams kažką spalvinti smile.gif kūrybinis procesas nesibaigė, dar galvojame idėjas, tai jeigu ką nors sugalvosime, tai būtinai pasidalinsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2015 06 28, 12:08)
Sveikos  4u.gif atsiprašau, kad taip ilgai nerašiau, pas mus čia dar viena naujiena užgriuvo - laukiamės vaikiuko smile.gif tai biski nekas su savijauta pastaruoju metu..

Tai va, dėl žaidimų, kol kas esame sugalvoję tokius:

1) Dvi komandos - mano giminė ir draugai ir vyro giminė ir draugai. Protmūšis apie mane ir vyrą - aišku apie mane turi atsakyti vyro pusė, apie vyrą - mano smile.gif klausimai bus įvairūs juokingi ir rimti. Manau, bus labai smagu smile.gif



Kaip smagiai bigsmile.gif o kokius klausimus galvojate? šmaikštesnius ar rimtesnius? bigsmile.gif
Atsakyti
Visokius smile.gif nuo mūsų antrų vardų iki klausimo, kokį aklą gyvūną globojo mano vyras būdamas mažas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnite @ 2014 04 16, 21:39)
Kaip įdomiai, visos mes skirtingos.  smile.gif  Aš kažkaip kaip tik į pirmą vietą keliu fotografą, nes kažkaip norisi tos dienos pačių gražiausių akimirkų. O tas gražiausias akimirkas ne visad sugeba pagauti net ir 'profesionalai', tai ką kalbėt apie šiaip mėgėjus  smile.gif

Pritariu 4u.gif Juk viskas, kas mums liks, tai nuotraukos. jau geriau kažkur kitur pataupyti
Atsakyti
Sveikos planuotojos smile.gif

mes dar neapsisprendėm ar imsim vedėją ar ne .. kiek teko dalyvauti vestuvėse, tai be jo nelabai ir įsivaizduoju. Plius tikrai atsimeta nemažai darbo, kurį padaro būtent vedėjas. Mes su MB dar svarstom, bet greičiausiai vedėjas bus.

Atsakyti