Įkraunama...
Įkraunama...

"Magdė" pyragas

Tai labai skanus, burnoje tirpstantis pyragas, kurį sunku net nupasakoti thumbup.gif
Kiek klausinejau draugiu, nė viena neprisimena unsure.gif
Aš tai prisimenu dar nuo "Tarybinių" laikų, kai bet kurioje "Kulinarinėje" galėdavai nusipirkti.

Todėl kreipiuosi į visas kulinares, gal kuri nors žino "Magdės" pyrago receptuka????
Parašykit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(KaKavine @ 2006 06 19, 20:13)
Tai labai skanus, burnoje tirpstantis pyragas, kurį sunku net nupasakoti  thumbup.gif
Kiek klausinejau draugiu, nė viena neprisimena  unsure.gif
Aš tai prisimenu dar nuo "Tarybinių" laikų, kai bet kurioje "Kulinarinėje" galėdavai nusipirkti.

Todėl kreipiuosi į visas kulinares, gal kuri nors žino "Magdės" pyrago receptuka????
Parašykit  blush2.gif



Ar tai tas, kur apačioje plonas bisvitas, paskui lyg ir džemas..tik jo labai labai nedaug, o paskui rudas purus sluoksnis nei tai "paukščių pienas", nei tai nežinau kas ? smile.gif g.gif
Atsakyti
Tas pats mirksiukas.gif Kažkada kepdavau, paieškosiu recepto, jei nepamiršiu ax.gif
Atsakyti
Tai kad buna pirkt unsure.gif bent jau kaune neseniai valgiau
Atsakyti
Ir aš prisimenu Magdę essen.gif Lyg dar ir kitas panašus pyragas buvo.Tik pavadinimo neatsimenu g.gif
Atsakyti
tai gal kuri is tu laiku ORBITA torta zino ir gal turi receptuka,nes as nelietuvoje ir negaliu pasmaguriauti,o pasigaminti galeciau.
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 06 19, 21:12)
Tas pats  mirksiukas.gif Kažkada kepdavau, paieškosiu recepto, jei nepamiršiu ax.gif



oi, kaip lauksiu tavo receptuko !!!!!
bigsmile.gif
Atsakyti
'Magdę' tikrai Maximose parduoda (ten, kur prie tortų dideli pyragai pjaustomi ir sveriami), dažnokai nusiperku. Irgi iš senų laikų nostalgija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2006 06 20, 22:20)
'Magdę' tikrai Maximose parduoda (ten, kur prie tortų dideli pyragai pjaustomi ir sveriami), dažnokai nusiperku. Irgi iš senų laikų nostalgija  smile.gif


džiaugiuosi, kad jūs galit nusipirkti "Maximoje" ar tai Kaune.....tačiau, tie, kurie gyvena svetur, tokio skanėsto tikrai niekur nesuras verysad.gif

todėl noris nors namie bandyti pasigaminti.

Parašykit, kas žinot receptuką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
Parašykit, kas žinot receptuką blush2.gif

Tikrai nepamiršau, bet nerandu. Knisu visas mamos receptūras, tikrai žinau, kad buvo. Dar ieškosiu mirksiukas.gif
QUOTE
tai gal kuri is tu laiku ORBITA torta zino

Mano mama kulinarė- konditerė, bet tokio torto neprisimena schmoll.gif Ar tikrai toks pavadinimas? Apie ką tas tortas?
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 06 21, 21:59)
Tikrai nepamiršau, bet nerandu. Knisu visas mamos receptūras, tikrai žinau, kad buvo. Dar ieškosiu  mirksiukas.gif

Mano mama kulinarė- konditerė, bet tokio torto neprisimena  schmoll.gif Ar tikrai toks pavadinimas? Apie ką tas tortas?

ORBITA tortas yra cia www.alkava.lt siaip ta torta butu nesudetinga pasidaryti,bet nezinau kaip padaryti ta apelsinine mase g.gif
Atsakyti
QUOTE(gytenis @ 2006 06 22, 13:27)
ORBITA tortas yra cia www.alkava.lt siaip ta torta butu nesudetinga pasidaryti,bet nezinau kaip padaryti ta apelsinine mase g.gif


[COLOR=red] aaaaa, dabar ir aš prisiminiau. Tikrai labai skanus, gaivinantis tortas thumbup.gif
Man atrodo, net papuošimas tas pats (kaip "Tarybiniais" laikais) biggrin.gif
gaila, bet ir aš nežinau receptuko unsure.gif
Atsakyti