Įkraunama...
Įkraunama...

Baseinai Kaune

Sveiki, kadangi senoji tema jau pasibaigusi, manau atsiras norinčių padiskutuoti naujoje temoje. Mane domintų baseinas Miško g. Nuo kelių metų priima, treniruočių laikas ?
Atsakyti
tai tokius dalykus galima lengvai sužinoti pasiskambinus.

Mane domina kokie/ kur išvis yra baseinai Kaune, tinkami vaikams?

Miško g, Girtstutyje, lyg Linija su vaikais irgi užsiima. O kas dar? pvz kokios mokyklose gal? bet vasara ar dirba?
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2014 06 24, 12:27)
tai tokius dalykus galima lengvai sužinoti pasiskambinus.

Mane domina kokie/ kur išvis yra baseinai Kaune, tinkami vaikams?

Miško g, Girtstutyje, lyg Linija su vaikais irgi užsiima. O kas dar? pvz kokios mokyklose gal? bet vasara ar dirba?

labas biggrin.gif
Impuls klube, mačiau, pasiūlymas stovyklai vaikams buvo darbo dienomis su baseinu ir kitomis pramogomis. O tu nori tik vasarą?
Atsakyti
QUOTE(Elėja @ 2014 06 01, 18:53)
Sveiki, kadangi senoji tema jau pasibaigusi, manau atsiras norinčių padiskutuoti naujoje temoje. Mane domintų baseinas Miško g. Nuo kelių metų priima, treniruočių laikas ?

Dėl baseino Miško g. Pernai mums net su dvimetinuku siūlė lankyti-tik laikas netiko, tai neišbandėm. Kiek supratau, su mažesniais (iki penkių metų vaikais) siūlė dieninius laikus, o didesniems - vakariniai laikai. Registruojantis treniruočių laikus siūlė nuo rytinių/dieninių (11h ir pan.) iki vakarinių (18h ir dar vėliau). Registruotis galima arba telefonu-informacija http://kcsm.lt/lt.htm, arba atvykus vietoje.
Tiek, kad šiemet sakė remontai užsitęsė, tai baseino užsiėmimai vyks ne nuo rugsėjo kaip įprastai, o berods tik nuo spalio-bet registracija jau vyksta smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mane domina Linijos baseino atsiliepimai- vaikas 6 metu, noriu leisti kad ismoktu plaukt, kaip treneriai vaiku linijoj, ar gerai uzsiima, nerekia ant vaiku ir pan? smile.gif
Atsakyti
Sveikos,nesenai Kaune atsidarė baseiniukas mamytem su leliukais labai faina atmosfera,kolektyvas smile.gif tik negaliu čia nuorodos įkelti,FB vadinasi Žaliakalnio pilaite smile.gif galima ten ir vaikučių gimtadienius švęsti! smile.gif mes lankomes ten esam labai patenkintos smile.gif šiuo metu 1kartas 20lt.bet nuo spalio 10brangs,jeigu uzsiregistruosit iki to laiko kaina liks ta pati! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 09 08, 09:10)
Sveikos, mane domina Linijos baseino atsiliepimai- vaikas 6 metu, noriu leisti kad ismoktu plaukt, kaip treneriai vaiku linijoj, ar gerai uzsiima, nerekia ant vaiku ir pan? smile.gif

gal kartais lankete si baseina? mane irgi domina linija, uzsiemimai 6m vaikui, individualios treniruotes/mankstos
Atsakyti
Ar kas lankote Girstucio baseino stovykla? Domina atsiliepimai apie trenerius
Atsakyti