Įkraunama...
Įkraunama...

IVF su kiaušialąstės donore

QUOTE(VILTIS2222 @ 2018 03 20, 10:27)
Ačiū už pasiūlymus, bet man atrodo turkija nepasiekiama.....ir dėl kalbos.
Jau tolstu ir nuo donorinių, ir pradedu galvoti apie Usonienę, dėl imsi procedūros, tokios nebandžiau


biggrin.gif rolleyes.gif

Belieka palinket daug daug sveikatos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matrioska: 20 kovo 2018 - 09:50

Viltis2222, juk ir embrions lietuviskai nekalbejote? Memoriale koordinate rusiskai puikiai kalba. Zinokit viskas imanoma, tik labai reikia noreti. 

Atsakyti

Sveikos visos! Jau kelintas mėnuo aš ištikima Jūsų skaitytoja. Manau, kai prasidės visos procedūros , dalinsiuos patirtimi ir aš. Jūs net neįsivaizduojat kokie svarbūs Jūsų pokalbiai tokioms kaip aš - neapsisprendžiančioms, nusivylusioms. Bet dabar jau viskas aišku, nusprendėm darytis DE IVF Čekijoje. Tik niekaip neapsisprendžiam UNICOJ(Brno) ar Zline. Unika46, mane labai įkvepia Jūsų istorija, tik kodėl darėtės ne Zline (gal Jūsų argumentai padės mums:) Iš anksto dėkoju visoms pasisakiusioms dėl Zlino ar Unicos.

Atsakyti
QUOTE(liepapi @ 2018 03 25, 18:28)
<p>Sveikos visos! Jau kelintas mėnuo aš ištikima Jūsų skaitytoja. Manau, kai prasidės visos procedūros , dalinsiuos patirtimi ir aš. Jūs net neįsivaizduojat kokie svarbūs Jūsų pokalbiai tokioms kaip aš - neapsisprendžiančioms, nusivylusioms. Bet dabar jau viskas aišku, nusprendėm darytis DE IVF Čekijoje. Tik niekaip neapsisprendžiam UNICOJ(Brno) ar Zline. Unika46, mane labai įkvepia Jūsų istorija, tik kodėl darėtės ne Zline (gal Jūsų argumentai padės mums:) Iš anksto dėkoju visoms pasisakiusioms dėl Zlino ar Unicos.</p>

Sveika,Liepapi,sveikinu prisijungus i nedideli musu rateli biggrin.gif Butinai pasidalink savo patirtim sioj diskusijoj,tai padeda psichologiskai praeiti si sudetinga gyvenimo etapa ir be to daugybe patarimu padeda susilaukti issvajoto vaikelio.Kas liecia klinikos pasirinkima tai ir as is pradziu galvojau apie Zlina,bet kai suzinojau,kad ten proceduros atliekamos pagal savaites dienas,tai man tai pasirode labai nepriimtina,juk tai zmogaus organizmas ir norisi individualaus proceduros plano.Ir taip teko girdeti kaip kokiu nelabai geru atsiliepimu.Vienas pliusas pas juos yra tas kad jie bendrauja rusu kalba,todel dauguma is LT ten vaziuoja.
Atsakyti

Ačiū už atsakymą, jau vieną pliusą Unicos naudai turiu:) Parašiau į abi, skiriasi ir tyrimai prieš procedūrą. Na man gal labiau ši patiko , tik vis abejoju dėl kalbos. Nekalbu laisvai. šiaip ne taip susikalbu, gal kaip nors išsiaiškinsim:) . Beje, jei ne paslaptis , kiek Jums visa procedūra kainavo?

Atsakyti

O kokiu tyrimu praso Unica, kuriu nepraso Zlin?

Atsakyti
QUOTE(liepapi @ 2018 03 26, 20:43)
<p>Ačiū už atsakymą, jau vieną pliusą Unicos naudai turiu:) Parašiau į abi, skiriasi ir tyrimai prieš procedūrą. Na man gal labiau ši patiko , tik vis abejoju dėl kalbos. Nekalbu laisvai. šiaip ne taip susikalbu, gal kaip nors išsiaiškinsim:) . Beje, jei ne paslaptis , kiek Jums visa procedūra kainavo?</p>

Del kalbos tai ten uztenka minimaliu ziniu o susirasineti galima su verteju,del tyrimu nezinau,pagrindiniai turbut visur tie patys,o kaina buvo su saldymu 5000eu
Atsakyti
QUOTE(liepapi @ 2018 03 26, 20:43)
<p>Ačiū už atsakymą, jau vieną pliusą Unicos naudai turiu:) Parašiau į abi, skiriasi ir tyrimai prieš procedūrą. Na man gal labiau ši patiko , tik vis abejoju dėl kalbos. Nekalbu laisvai. šiaip ne taip susikalbu, gal kaip nors išsiaiškinsim:) . Beje, jei ne paslaptis , kiek Jums visa procedūra kainavo?</p>


dar parasykit i reprofit. forumuose geri atsiliepimai, kainos irgi geros.

O siaip Cekijoj aplamai labai mazai tyrimu reikalauja. Na pvz. man nepatikimai atrodo, kad nereikalauja kraujo kresumo rodikliu..
Atsakyti
QUOTE(matrioska @ 2018 03 27, 08:04)
dar parasykit i reprofit. forumuose geri atsiliepimai, kainos irgi geros.

O siaip Cekijoj aplamai labai mazai tyrimu reikalauja. Na pvz. man nepatikimai atrodo, kad nereikalauja kraujo kresumo rodikliu..

Taip Reprofit viena is geriausiu ir populiariausiu cekijoj tik ten dideles eiles,jai ne peoblema laukti tikrai rinkciaus ja smile.gif
Atsakyti

Laba, apie tyrimus: kadangi rašiau į Zliną rusiškai, o į Unicą angliškai, o nesu nei tos nei tos kalbos gera žinovė, tai sėdau verstis, susisisteminau :)  tyrimų reikalavimus ir paaiškėjo, kad beveik tie patys tyrimai :) (tik kitais pavadinimais :huh2: - hepatitai B,C, TSH,  prolaktinas, ŽIV, sifilis). Skirtumas toks, kad Zline prašo histeroskopijos (rodos taip vadinasi), trombofilinių mutacijų analizės (jei gerai išsiverčiau) ir fT4. O Unicoj gimdos ir kiaušidžių ultragarsinio tyrimo. Reikės dar pastudijuot Reprofito reikalaujamus tyrimus (parašiau ir ten). Tik apie kainas tai nesuprantu. Atsiuntė berods du lapus su kainom, o tai kiek suma sumarum ir neaišku (gal reiks paklaust ir paklausiu kiek ilgai laukt, nes planuojam važiuot liepos mėnesį).

Atsakyti

Sveikos, esu naujoke tai svarstau visokius variantus nes finansines galimybes neleis n kartų darytis procedūrų. Problema tame kad paraktiškai nebeturiu rezervo, tad apie pabandymą Rygoje,Turkijoje su savomis labai abejoju ar beverta save kankinti , gal tiesiog iš kart badyti su donorės. Klausimas kaip mergaites tvarkotes psichologiškai kai žinote kad šis vaikas na kaip bebutų " ne jūsų", niekada nebus panašus į jus, nei išvaizda nei charakteriu. Jis neturės jūsų DNR. Kad jūs esate kaip surogatine motina kuri isnešioja svetimos moters ir savo vyro vaiką?  Man tai neduoda ramybes, jaučiuosi baisiai dėl tokio savo mastymo 😭😢😭

Atsakyti
QUOTE(Sabelyte @ 2018 05 14, 19:24)
<p>Sveikos, esu naujoke tai svarstau visokius variantus nes finansines galimybes neleis n kartų darytis procedūrų. Problema tame kad paraktiškai nebeturiu rezervo, tad apie pabandymą Rygoje,Turkijoje su savomis labai abejoju ar beverta save kankinti , gal tiesiog iš kart badyti su donorės. Klausimas kaip mergaites tvarkotes psichologiškai kai žinote kad šis vaikas na kaip bebutų " ne jūsų", niekada nebus panašus į jus, nei išvaizda nei charakteriu. Jis neturės jūsų DNR. Kad jūs esate kaip surogatine motina kuri isnešioja svetimos moters ir savo vyro vaiką?  Man tai neduoda ramybes, jaučiuosi baisiai dėl tokio savo mastymo 😭😢😭</p>

Manau,kad pries toki rimta zingsni savo gyvenime neturetu i galva ateiti tokios mintys,cia jau tik psichologas galetu padeti susivokti savyje,nes man asmeniskai nebuvo sunku apsispresti ko as noriu ar padauginti savo DNR ar tureti vaika biggrin.gif Is tikruju viskas labai paprasta mirksiukas.gif
Atsakyti