Įkraunama...
Įkraunama...

Garliaviečių užeigėlė...

QUOTE(ajd @ 2015 01 10, 16:19)
Ne, bet gi ten budinti vaikus perveda per perėja.

Pirma karta girdziu. Niekas nieko nepervedineja. Vaikas visada pats per gatve pereina.
Atsakyti
QUOTE(Matelyk @ 2015 01 12, 19:49)
Pirma karta girdziu. Niekas nieko nepervedineja. Vaikas visada pats per gatve pereina.


Aš esu mačiusi , kad budinti perveda, bet nežinau, ar tėvai tardavosi, ar vaikai kaskart prašydavo, nes vežiojau pati ir laukdavau arba pasiimdavau, pats nuvažiuodavo tik jeigu specialybė būdavo Iki parduotuvės pusės pastate.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2015 01 12, 18:49)
Aš esu mačiusi , kad budinti perveda, bet nežinau, ar tėvai tardavosi, ar vaikai kaskart prašydavo, nes vežiojau pati ir laukdavau arba pasiimdavau, pats nuvažiuodavo tik jeigu specialybė būdavo Iki parduotuvės pusės pastate.

Aš laukdavau vaiko . Tai buvo vaikų kuriuos matomai reguliariai pervedinėja, juos pamato ir kausia ar namo. o kiti prieina ir paprašo.
Atsakyti
Gal kas galite rekomenduoti kirpėją, kurią esat labai patenkintos Garliavoje?
Atsakyti
Aš jau keli metai kerpuosi ir dažaus pas Jolantą, dirba ji vasario 16-osios g. Daugiabuty 4u.gif
Atsakyti
Anksčiau kirpausi pas Ingridą (ji dirba "verneryje" priešais Maximą).
Dabar kerpuosi "Gulbelės" antram aukšte pas kirpėja Dalią
abiem buvau ir esu patenkinta bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolita_G: 28 vasario 2015 - 17:40
O gal galit pasidalint kam patikite savo ir artimųjų dantukus ax.gif Už protingą kainą. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ekrita @ 2015 03 02, 14:30)
O gal galit pasidalint kam patikite savo ir artimųjų dantukus  ax.gif  Už protingą kainą. blush2.gif


"Noto" pastate priešais Maxima Bazę yra "Audentvilė" ar pan. pavadinimu. Ir gydo, ir protezuoja. Kol kas kokybė nenuvylė. Kainos panašios kaip ir visur. Tik užsirašyti reikia gerokai iš anksto.

O aš noriu klausti, gal kuri kaimynystėje (gali būti Garliava, Narsiečiai, Aleksotas) žino kokią buvusią ar esamą mokytoją ar logopedę, bet Mokytoją iš pašaukimo, kuri dar turėtų noro ir jėgų padirbėti su vienu užsispyrusiu trečioku. Reikia žmogaus su fantazija, turinčio idėjų ir patirties.
Kilo mintis, kad vaiko ir nepažįstamo žmogaus santykis būtų visai kas kita negu vaiko ir tėvų. Nenoriu prievartos, bet jau fantazija išseko, kaip galima būtų sudominti vaiką skaitymu, pačiu mokymosi procesu.
Atsakyti
Gal kas turi kokią pažystamą moterytę, kuri padėtų susitvarkyti namą(reikia išvalyti langus, plyteles, židinį ir t..t). reikia skubiai.
Atsakyti
gal kas is Juragiu turintys pirmoka -e? Kraustomes ir galvojam del mokyklos..
Atsakyti
Sveikos. Neseniai ant stulpu buvo prikabinta skelbimu, kad atsidarys Garliavoje zaidimu kambarys/ vaikuciu prieziuros centras. Niekaip man nepavyko prisiskambinti duotu numeriu. Gal kuriai pavyko? Zinote kokia situacija ten dabar? Kurioje vietoje atsidarys? Vaikas negauna darzelio nuo rugsejo, ieskom kokios nors iseities...
Atsakyti
Sveikos mamytės smile.gif
Ieškau modeliukų nuo birželio vidurio,manikiūrui+geliniam lakavimui.Nei pedikiūro, nei priauginimų kolkas nedarau.Kol mokausi (lankau manikiūro kursus) darau nemokamai.Gyvenu Garliavoj,Lozoraičio g.
Dėl išsamesnės informacijos rašykit až.
Atsakyti