Įkraunama...
Įkraunama...

Alergiška, jautri, raustanti, kapiliarinė oda

Sveikos, na kaip Jūsų veidukai reaguoja į saulytę ?

Aš pasivaikščiojau šviečiant saulytei tai grįžau melsvais skruostais unsure.gif

Bet dar viena vaistuką prisiminiau tokį mirvaso gelį esu vieną tubelį jau pabaigusi, kai užklupo raudonis baisus pradėjau vėl jį naudoti. Labai gerai nubalina skruostus, tik bėda kad nepamenu kiek ilgai jį galima naudoti. Reiks apsilankyti pas gyd.

Na tai kaip su ta saulyte ? As labai mėgstu degintis, bet jau matau kad neišeis.
Gal kokį parekomenduoti galit veidukui apsaugą nuo saulės ?
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2016 04 15, 12:04)
Sveikos.
Turiu veido rožinę.
Niekaip neatrandu krem pudros tinkančios ar kažkokio BB kremo.
Gal pasidalinsit patirtim smile.gif  4u.gif


Man labai tinka Ruboril BB kremas, bet jis tik internetu. Pliusas, kad SPF 50. Nors kad visiškai užmaskuotų, to nėra, bet galima pabildoma maskavimo priemonę (žalią) uždėt.

QUOTE(isabelaa @ 2016 05 12, 11:22)
Sveikos, na kaip Jūsų veidukai  reaguoja į saulytę ?

Aš pasivaikščiojau šviečiant saulytei tai grįžau melsvais skruostais  unsure.gif

Bet dar viena vaistuką prisiminiau tokį mirvaso gelį esu vieną tubelį jau pabaigusi, kai užklupo raudonis baisus pradėjau vėl jį naudoti. Labai gerai nubalina skruostus, tik bėda kad nepamenu kiek ilgai jį galima naudoti. Reiks apsilankyti pas gyd.

Na tai kaip su ta saulyte ? As labai mėgstu degintis, bet jau matau kad neišeis.
Gal kokį parekomenduoti galit veidukui apsaugą nuo saulės ?

Kai raudonis užklumpa labai gerai stiprios juodos arbatos nuoviras, vėsus, palaikyti kokias 20 min. Veido geriau apskritai nedegint, naudot stiprią apsaugą, nes labai sendina.
Atsakyti
vienintelis kremas veiksmingas juris tikrai pamazino raudoni veide tai uriage rosaliAn(be atspalvio) veikia tik tol kol naudoji ir labai greit susigeria, norejosi daugiau drekinimo. Bet vasarai gal kaip tik bus. Reiks pakartot. O savo kapiliarus naikinausi Vilniuje Estetus klinikoje,ir is s pirmo karto visu nesunaikino, bet buvau apie tai ispeta,kad gali prireikt 2-3kartu. siek tiek geriau atrodo. Bet vistiek reikia maskuot
Atsakyti
Na o aš nuo mirvaso gelio įsivariau kraujagyslių uždegimą, oi baisu buvo. Teko vėl hormonais gydyti.
Dabar savaitę bandau biodrogos liniją. Kolkas esu patenkinta. Bet pastebėjau, kad išgėrus kavos paraustu.
Atsakyti
Mielos drauges,

patarkit kur Vilniuje galima nebrangiai panaikinti kapiliarus ( kapiliarine zvaigzde)? 4u.gif
Atsakyti
Kas turi tikrai jautrią ir raustančią odą, drąsiai rekomenduojuo išbandyti PEVONIA kosmetiką, pas juos yra būten RS2 linija. Raustančiai, orentuotai į sudirgimus odai. Sudėtis šios visos kosmetikos superinė, nes nėra jokių parabenų, peg, silicon ir t.t. ;)
Dovanojau kremuką draugei, liko be galo patenkinta, teigiami rezultatai pasimatė po pusantro mėnesio. Jai mažiau rausta oda, dingo jautrumas. Tai čia jau žiauriai didelis pasiekimas, nes visada vargo su raudonais žandais, bėrimais ir veido kaitimu.
Minusas žiaurinis, kad kosmetika nėra pigi, kremas apie 62 Eur, koncentratas irgi panašiai, bet užtenka jo ilgam, draugė 4 mėn naudojo. Pirkau Sugihroje, kosmetologė labai maloniai ir išsamiai papasakojo apie pevonia kosmetiką, tai susigundžiau ir kitais kremais sau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabriele741: 17 rugsėjo 2016 - 16:20
Labas visiem, perskaiciau visa tema nes turiu tokia pat problema, nesiskusiu ar pan. tiesiog norejau parasyti, kad cia radau kazkuri panele paminejo "mirvaso geli" tai va paziurejau internete tai rodo kad stebuklus daro pvz:
https://www.youtube....h?v=UCBS2NqNo-g
https://www.youtube....h?v=5O2ACrHtikQ
https://www.youtube....h?v=4pn3TgfMyXo
Pabandziau ir man padejo, aisku ne taip kaip situose video, nes manau cia nuo aknes labiau, bet ir kuperozines odos paraudima sumazina mazdaug 50%, tik neskubekit nusivilt jei nesuveiks kaip cia rodo per 30-60min. , nes man suveike pilnai mazdaug po 6h., siulau pirma karta pasitept tarkim kaip as, pas mane abu zandai raudoni pilnai, tai pasitepiau po puse zando specialiai kad pamatyt ar bus rezultatas, kad tureciau su kuo palygint, ir pasakysiu, kad tai tiesiog stebuklas, nes pats esu isbandes 2 skirtingus lazerius, IPL, adatine nepamenu kaip ten vadinas procedura, visus kremus ir pan., ir po daugybes metu bandymu kovoti su tuom, atradau jog geriausiai padeda: SPORTAS (kardio treniruotes), taisyklinga mityba, geras naktinis drekinantis kremas, ir mirvaso gelis diena, problema dingo tikiuosi ilgam (tfu tfu tfu..smile.gif
p.s. privalejau parasyti sita posta, kad padeciau zmonems besikankinantiems taip kaip as, nes zinau ka tai reiskia.., dalinkites ir jus atrastom veikianciom naujovem, nebukit abejingi, tema issisaugosiu ir stebesiu, sekmes visiems ;)
Atsakyti
QUOTE(unkn0w @ 2016 11 12, 22:09)

dalinkites ir jus atrastom veikianciom naujovem, nebukit abejingi, tema issisaugosiu ir stebesiu, sekmes visiems ;)


Vienas geriausių kremų yra žaliosios arbatos naminis kremas, kurį pasidaryti labai paprasta, o poveikis matomas kone iškart. Dalinuosi:

RECEPTAS

1 v. šaukštas kokoso aliejaus (su kaupu) - jis pasiekia giliuosius odos sluoksnius ir stiprina jungiamąjį audinį taip pat naudojamas gydant įvairias odos ligas

1 v. šaukštas žaliosios arbatos - kovoja su bakterijomis, kurios skatina inkštirų atsiradimą, šalina paraudimą ir uždegimus, ištraukia iš odos toksinus bei sėkmingai valo odos poras.

ketvirtis a. šaukštelio malto cinamono - valo ir skaistina odą, kovodamas su bėrimo bei pigmentacijos problemomis(nedėkite, jei Jūsų oda itin jautri)

Kokoso aliejų ištirpdykite kaitinamoje vandens vonelėje (aš paprastai naudoju nedidelį ir neaukštą puodą, į kurį įstatau stiklinį arba porcelianinį puodelį, kad būtų apsemtas iki pusės. Šiuo atveju naudokite truputį mažiau vandens, kadangi reikės jį pilnai užvirinti – nereikia, kad vanduo prisitaškytų į būsimą kremą).

Į ištirpusį aliejų sudėkite žaliąją arbatą ir cinamoną, gerai išmaišykite (stenkitės nenaudoti metalinių įrankių – puikiai tiks medinė mentelė, kiniškos valgymo lazdelės (nelakuotos) ar pagaliukai nuo ledų smile.gif)

Kai tik vanduo užvirs, ugnį sumažinkite iki minimumo, uždenkite dangtį ir masę kaitinkite mažiausiai 30 min. kartas nuo karto pamaišydamos. (Stenkitės surasti tokias puodo ir puodelio proporcijas, kad uždengus dangtį, puodelis neapvirstų).

Dabar gautame ekstrakte liks sukoncentruotos visos aromatinės, vaistinės ir kitos vertingos veikliosios medžiagos, kurios buvo mūsų žaliavoje.

Turėkite pasiruošusios būsimo kremo indelį. Ant kaklelio uždėkite 3-4 sluoksnių binto ar marlės, truputį įspauskite, kad gautųsi piltuvėlio forma ir pro jį nukoškite gautąjį ekstraktą.

Taigi, natūralus, kvepiantis, puikios žalsvos spalvos ir patogios konsistencijos kremas paruoštas. Iš nurodytų proporcijų produkto gaunasi nelabai daug, tad laikyti jį šaldytuve nebūtina. Šį kremą turėkite po ranka, pvz. vonioje, kurį sunaudosite per porą savaičių.

Naudoju jau pora metų, išmečiau anksčiau turėtus kremus. Tikriausiai dėl tos žalsvos spalvos nugesinamas raudonis, oda akivaizdžiai pašviesėjusi bigsmile.gif .
Dabar jau tiek "įsicinkinau", kad beverdant kremą, įmetu ir po ranka turimų džiovintų medetkų, jonažolių ar petražolių, kurios taip pat kovoja su kuperoze. Kars nuo karto pasidarau kaukes su bulvių krakmolu - labai padeda. Galiu pasigirti, kad liko tik keli vos matomi mazgeliai - tokie "keliaujantys" - vienoj vietoj atsiranda, vėliau pranyksta, paskui vėl užsimezga, bet va šiais savo topiniais pagalbininkais vėl nugesinu 4u.gif .
Atsakyti
parekomenduokite zalia maskuokli raudoniui mazinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, gal bandėt Medik8 kosmetika? Būtent raustanciai , su išsiplėtusiais kapiliarais odai? Kokie butų atsiliepimai.

Atsakyti
QUOTE(Whagati @ 2016 11 26, 14:58)
parekomenduokite zalia maskuokli raudoniui mazinti  mirksiukas.gif

Iš "Inglot" kol kas pats geriausias.
Atsakyti

Labas visiem, perskaiciau visa tema nes turiu tokia pat problema, nesiskusiu ar pan. tiesiog norejau parasyti, kad cia radau kazkuri panele paminejo "mirvaso geli" tai va paziurejau internete tai rodo kad stebuklus daro pvz:
https://www.youtube....h?v=UCBS2NqNo-g
https://www.youtube....h?v=5O2ACrHtikQ
https://www.youtube....h?v=4pn3TgfMyXo
Pabandziau ir man padejo, aisku ne taip kaip situose video, nes manau cia nuo aknes labiau, bet ir kuperozines odos paraudima sumazina mazdaug 50%, tik neskubekit nusivilt jei nesuveiks kaip cia rodo per 30-60min. , nes man suveike pilnai mazdaug po 6h., siulau pirma karta pasitept tarkim kaip as, pas mane abu zandai raudoni pilnai, tai pasitepiau po puse zando specialiai kad pamatyt ar bus rezultatas, kad tureciau su kuo palygint, ir pasakysiu, kad tai tiesiog stebuklas, nes pats esu isbandes 2 skirtingus lazerius, IPL, adatine nepamenu kaip ten vadinas procedura, visus kremus ir pan., ir po daugybes metu bandymu kovoti su tuom, atradau jog geriausiai padeda: SPORTAS (kardio treniruotes), taisyklinga mityba, geras naktinis drekinantis kremas, ir mirvaso gelis diena, problema dingo tikiuosi ilgam (tfu tfu tfu..smile.gif
p.s. privalejau parasyti sita posta, kad padeciau zmonems besikankinantiems taip kaip as, nes zinau ka tai reiskia.., dalinkites ir jus atrastom veikianciom naujovem, nebukit abejingi, tema issisaugosiu ir stebesiu, sekmes visiems ;)

Bet juk tai vaistas, ar jį galima ilgai naudoti?

Atsakyti