Įkraunama...
Įkraunama...

STOKKE vežimėliai

QUOTE(Onoff @ 2014 09 03, 16:59)
Viska nauja pirkom,tai ir ta lopsi jau imciau nauja turbut,seip paziuriu ebejuje,bet kad zinok plius minus 80 svaru devetas,o pardei daznai akcijas daro po 100 nauji.Tai buvo nebuvo tas 20 kaip naujam daiktui.


As tai nebuciau be lopsio issivertus, nes daznai miegodavo jame. Kainu skirtumas nedidelis, tikrai.
Atsakyti
Man lopsys atrodo butinas dalykas, as is Airijos, taip pat ziemu ir salciu nebuna, bet leliukui iki tol, kol pradeda sedeti tikrai patogiau lopsyje, be to nerokemduojama pusiau sedimoj padety leliuka laikyti, geriau, kad tiesi nugaryte butu kol maziukas.
Atsakyti
Merginos,o galiu v3 lopsy tvirtinti ant v4?
Atsakyti
QUOTE(Onoff @ 2014 09 07, 16:12)
Merginos,o galiu v3 lopsy tvirtinti ant v4?


Atrodo turetu tikt, bet gali parasyt i stokke ir paklaust. arba betkurioje parduotuveje kur stokke prekiauju turetu atsakyti i sita klausima 4u.gif
Atsakyti
Blem parasiau,rodo,kad perskaite bet neatrase.Cia fb ju puslapyje.
Atsakyti
QUOTE(Onoff @ 2014 09 08, 15:19)
Blem parasiau,rodo,kad perskaite bet neatrase.Cia fb ju puslapyje.

Supanikavau anksciau laiko,tinka.
Atsakyti
Labas 4u.gif
Gal žinote kiek kainuoja visos trys dalys naujojo STOKKE TRAILZ?
Atsakyti
Parduodamos tik dvi dalys,kede pagal save atskirai perkat,dvi dalys 1200svaru beveik,na tai 5000 lt plius minus
Atsakyti
Sveikos, as cia suku galva ir sugalvojau paklausti turinciu daugiai praktikos. Kudikelis gims birzeli-liepa, noriu pirkti stokke xplory, galvoju ar apsieiciau be lopsio? Vis tiek pradzioje bus naudojama daugiausiai automobiline kedute, o sportinukas taip pat turi gulima padeti, kaip manote ar verta ta lopsi pirkt jei ziema maziukas jau vargiai i ji tilps?
Atsakyti
QUOTE(8588 @ 2014 10 28, 20:01)
Sveikos, as cia suku galva ir sugalvojau paklausti turinciu daugiai praktikos. Kudikelis gims birzeli-liepa, noriu pirkti stokke xplory, galvoju ar apsieiciau be lopsio? Vis tiek pradzioje bus naudojama daugiausiai automobiline kedute, o sportinukas taip pat turi gulima padeti, kaip manote ar verta ta lopsi pirkt jei ziema maziukas jau vargiai i ji tilps?


As su antraja pupa mylejau baisiai savo xplory (susipirkusi visa komplektacija buvau). Realiai tai jo sportine dalis + "kojytes" (imaute) yra labai universalus, neabejoju, kad galima su ja apsieiti.
Taciau jo lopsys man ziauriai patiko, tad naudojau ji kiek beismanydama ilgiau, kelionems pas giminaicius i kita miesta ar i kokia sodyba ta lopsi ir vietoj loveles naudodavau. Vazinejant uzmiega grazuole, nusikeliu su visu lopsiu, pasistatau isinesusi i vidu kur pati bunu ir tiek ziniu.

Jei norisi sutaupyti, galima ir be to lopsio apsieiti, bet as kaip paturejus visa komplekta ateityje be lopsio nepirkciau 4u.gif
Atsakyti
O mes vat su vyru nuliude esame baisingai, niekaip nepagauname, kad kas pardavinetu savo vezimukus, naujo nelabai iperkame, norime naudota sugriebti, bet kaip tycia ner skelbimu nauju verysad.gif toks jausmas kad visi kas pirko, pasilieka vezimukus sau kitiems vaikiukams g.gif reiskais tikrai geras daiktas thumbup.gif na, apsisarvojame kantrybe ir ciokiname skelbimus toliau lotuliukas.gif
Atsakyti
O dar man cia klausymas iskilo g.gif kazkur buvau skaiciusi, kad stokkes yra ir padielku, ir kazkaip pagal ratus tik eina atskirti, ar tikras ar ne... Kiek dabar ieskausi, niekaip nerandu, kur as ten skaiciau, gal kuri zinote tas paslaptis? pasidalinkit 4u.gif
Atsakyti