Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Šventojoje

Praeitą savaitę matėm ir kurčnebylius (?) merginą, ir vaikiną su vėžliukais. Atskirai vaikščiojo.
Beje, tokių pat vėžliukų yra Jūros g. kioskeliuose wink.gif Pigiau biggrin.gif
Atsakyti
kaip oras pajury?ir atsiliepimu neberaso nieks, pries atostogas tik visi zadejo biggrin.gif mes negyvenom Vaivorykslej+ kaip planavom, nes nuvykom savaite anksciau, tad vietu nebuvo laisvu tuo metu, bet kiek teko pavaikstineti aplink namukus,tai paliko labai gera ispudi, netgi vidun buvom uzeje apsiziureti, kai valytoja tvarkesi blush2.gif kitamet vaziuosim tik ten thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juoda Orchidėja @ 2014 08 01, 17:38)
kaip oras pajury?ir atsiliepimu neberaso nieks, pries atostogas tik visi zadejo biggrin.gif  mes negyvenom  Vaivorykslej+ kaip planavom, nes nuvykom savaite anksciau, tad vietu nebuvo laisvu tuo metu, bet kiek teko pavaikstineti aplink namukus,tai paliko labai gera ispudi, netgi vidun buvom uzeje apsiziureti, kai valytoja tvarkesi blush2.gif kitamet vaziuosim tik ten thumbup.gif

O kurioj vietoj buvot?
Atsakyti
nors ir neplanavau šiais metais važiuoti į Šventąją, bet vėl išvažiavom biggrin.gif šį kartą buvome Kuršių take. galiu pasakyti, kad jei grįšime į Šventąją, tai tik ten thumbup.gif

viskas tobula buvo wub.gif - oras šiais metais biggrin.gif, vieta (iki jūros 5-7 min, priklausomai kuriuo takeliu eini), kambariai (visi kotedžiukai dviaukščiai, su atskiru įėjimu, dušu, virtuvėle), šeimininkai (kai skambinom, tuo metu, kai norėjom, vietos nebuvo, bet pasiūlė kitas dienas didesniam kambary ir dar net pigiau thumbup.gif ).

vakarais gali pavėsinėj pasėdėt, šašlykiuko pasikept, vaikams batutas, čiuožykla ir pan, bet nelabai pasinaudojom - prie jūros ilgiausiai būdavom biggrin.gif

Kuršių takas - 3-ias įvažiavimas į Šventąją, tad ten ramiau, daugumoj šeimos su vaikais, nors dienos metu tikrai dauggg mašinų aplink prisistato, bet žmonių tikrai nėra taip, kad ant galvos liptų.

pėsčiom iki Šventosios nėjome, nes važiavom ilsėtis, bet prireikus iki parduotuvės - 5 min. su mašina.

tad šią vietą tikrai rekomenduoju thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fixa: 01 rugpjūčio 2014 - 18:28
Merginos, kurioj vietoj mokyklos g. ta skaniausia miestelio zuvis? aciu!
Atsakyti
QUOTE(juskirena @ 2014 08 01, 17:41)
O kurioj vietoj buvot?

Kadangi planai pasikeite greitai, teko vos ne paskutine minute ieskoti, kur apsistoti doh.gif norejosi su patogumais ir netoli juros bei centro, uzimtumas buvo siaubingas, gavome vieta visai centre doh.gif gyvenome kopu g. 4, pas ponia Zita, visai priesais "Titanika", praktiskai "Vikingo" kieme stovinciame vagonelyje.(ten ju yra 6) is esmes visai patogu tame vagonelyje, tik siaubingai karsta doh.gif ir labai triuksminga nakti doh.gif siaip tikrai viskas tiko ir patiko, bet tas triuksmas iki paryciu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gerule @ 2014 08 01, 19:53)
Merginos, kurioj vietoj mokyklos g. ta skaniausia miestelio zuvis? aciu!

mes tai pirkom pagrindinej g.netolo bezdzioniu tilto po kaire yra ale laivukas-prekyviete,ten rukina vietoj,dumus uzuosit,pirkau upetaki,dideli karsta 25 lt kainavo,karsiai irgi po 25,viska isparduoda per 2-3 val,ryte suzvejoja,ruko popiet,vakare isparduoda,nerealaus skonio zuvis,brangu bet verta,visa musu kompanija pirstus laizesi
Pirma karta atostogavom Sventojoje,zmoniu tikrai daug,sunku buvo brautis su vezimu ir trim vaikais per ta kabanti tilta,bet atostogos buvo super.Tiesa paskutine diena praleidom Kunigiskiu pliaze wub.gif va ten tai grozis,smeliukas baltas,pusynas idealus,takelis vos ne iki juros medinis,likau suzaveta,labai atsigaves ir issipletes sis kaimelis,kitais metais gyvensim Sventojoj,vazinesim pliazintis i Kunigiskes.Sventojoj pliaze aisku zmoniu melejonas,uz vaiko palapines rekia karsti Bangos ceburekai,bet is esmes kai kompanija gera, nuotaika puiki tai ir nekliuna taip jau niekas.Jura siltutele,bangos superines
Viskas uzimta juodai,daug kur iskabinta vietu nera
gero poilsio kas dar atostogaus
Atsakyti
QUOTE(gerule @ 2014 08 01, 19:53)
Merginos, kurioj vietoj mokyklos g. ta skaniausia miestelio zuvis? aciu!

Beveik pries mokykla, salia kiemelio stovi inkaras, yra iskaba, tik iki keliu siemet dirba nezinau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2014 08 04, 13:48)
Beveik pries mokykla, salia kiemelio stovi inkaras, yra iskaba, tik iki keliu siemet dirba nezinau.  ax.gif



aciu! ieskosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2014 08 04, 13:48)
Beveik pries mokykla, salia kiemelio stovi inkaras, yra iskaba, tik iki keliu siemet dirba nezinau.  ax.gif

Dirba iki 21 val., bet vakare nera pasirinkimo,ispirkta buna. zuvis tikrai skani
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo radera: 05 rugpjūčio 2014 - 14:21
Sveiki, semiet net du kartus buvau Sventojoje toje pacioje vietoje http://www.priejuros...okyklos-25-423/ Man ten taip patiko, kad dabar tik pas juos ir vaziuosiu, kol vaikas nepaaugs, nes ten pagal mane ideali vieta su mazais vaikais. Be to su dviraciais apvaziavau visa Sventaja ieskodama ir ziuredama ar yra kas geriau, tai visur buvo savo minusu. Zodziu beveik visas vietas apziurejau ir kur kas yra zinau smile.gif Jei kam kas bus idomu, rasykite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lituka: 05 rugpjūčio 2014 - 15:35
QUOTE(Agnius05 @ 2014 07 28, 21:23)
Sveiki visi  4u.gif
Buvau Šventojoj liepos 26 dieną, buvau tik kelias valandas, vakare grįžau į Vilnių. Labai norėjau pasidalinti įvykiu pliaže, kuris man ir MB nutiko. Sėdime, kalbame, ateina jauna mergina, iki 25 - rių metų, šviesaplaukė, įdegusi, bet europietiško tipo. Davė mums korteles, kur laužyta lietuvių kalba buvo parašyta kažkas tokio, cituoju: "Aš neprašau išmaldos, bet Jusu auka man padės gyventi pilnavertį gyvenimą (...) Aš siulau Jums kaina: 10 LTL". Prie tos kortelės įteikė ir molinį vėžliuką. Rodė gestais, kad kurčnebylė. Įteikė ir nuėjo toliau pas kitus žmones. MB neskaitė, kas kortelėje buvo parašyta ir naiviai tikėjosi, kad čia dovanėlė. Sakau jam, nieko nebūna nemokamo, pasiskaityk  biggrin.gif iškart jam pasakiau, kad nė cento neduotų (prisiminiau panašius atvejus Vilniuje). O tada atėjo "kurčnebylė" ir rodo rankom - pinigų duokit! Atsisakėm "aukos", tada gestais liepė grąžinti dovanotą anksčiau vėžliuką ir nuėjo sau.
Įdomus atvejis  g.gif

Kiekvienais metais tas pats doh.gif
Atsakyti