Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdykio žindymas ir keturmetis sūnus

Sveikos, man toks klausimas iškilo, kaip elgiasi vyresni vaikai (ne paaugliai) kai maitinat kūdikį? Ar prašo ir jie? Ką sakot?
Atsakyti
QUOTE(siofka @ 2014 10 17, 12:29)
Sveikos, man toks klausimas iškilo, kaip elgiasi vyresni vaikai (ne paaugliai) kai maitinat kūdikį? Ar prašo ir jie? Ką sakot?


Mano sesuo turi 4 ir 7 metų dukrytes, kurios dažnai mato kaip aš maitinu savo sūnų. Sesuo joms kažkada paaiškino, kad kūdikiai ir maži vaikučiai valgo mamos pienuką, kad jos irgi valgė kai buvo mažytės ir viskas. Tikrai niekad manęs neprašė, manau joms net mintis trokia nekiltų.
Beje, kai jos žaidžia su lėlėmis tai kartais deda jas prie savo krūtinės ir atseit maitina smile.gif gražu žiūrėti smile.gif
Atsakyti
Na kai sesers vaikai, tai gal biski kitaip. Neseniai uzejo tokia kalba (na antras vaikutis pas mane dar pilvuke), tai sako as noriu pieno ir praso is papulio, tai dabar atsigyniau, pasakiau kad nera dabar. O paskui kai pamatys kad mazuli maitinu, tai net nezinau.. Reikia kazkaip is anksto pasiruosti..
Atsakyti
Mano 10-mete nepraso biggrin.gif Is pat pradziu, kai grizome is gimdymo namu paaiskinau kad taip mazi leliukai valgo (kaip ir visi zinduoliai, t.y. suniukai, kaciukai, net banginiukai) ir daugiau nesistebejo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(siofka @ 2014 10 17, 15:18)
Na kai sesers vaikai, tai gal biski kitaip. Neseniai uzejo tokia kalba (na antras vaikutis pas mane dar pilvuke), tai sako as noriu pieno ir praso is papulio, tai dabar atsigyniau, pasakiau kad nera dabar. O paskui kai pamatys kad mazuli maitinu, tai net nezinau.. Reikia kazkaip is anksto pasiruosti..


O jūs maitinote ar vis dar maitinate savo sūnų? Ar niekad nemaitinote? Kada nutraukėt maitinimą, kokiu būdu? Vaikai gali reaguoti įvairiai, bet did\ia dalimi labai svarbu kokia priešistorė smile.gif
Atsakyti
Patapau nestuke.gif kai sūnui buvo 1 m ir 9 mėn, tad nuo 2 m atpratinau MP. Gimus 2.gif dičkiui net nekilo mintis pažįst, pats paaiškino užklausus, kad jam pienelis neskanus, o va leliukam skanus cool.gif
Atsakyti
šešiametis mato, matė, neprašo smile.gif
Atsakyti
kai gime antras sunus, didziajam buvo beveik 2.5 metu, jam tada pienukas buvo pasibaiges pries pusmeti. Neprase, nes as atpratindama pasakiau, jog jis jau didelis berniukas, o dideli berniukai geria piena is puoduko. smile.gif zodziu paspaudziau silpna vieta, kuris gi vaikas nenori buti didelis.biggrin.gif
juokingiausia buvo kai parsivezem mazaji is ligonines ir jis pradejo stebeti kaip maitinu: issirinko meskiuka ir pradejo taip pat ji maitinti. lotuliukas.gif
Atsakyti
Mūsų vyresnėliui buvo 2,5m., kai gimė mažasis, maitintas krūtimi buvo iki 1,7m. vieną kartą sakė. kad ir jis nori papuko, bet pasakiau, kad ten pienukas leliukam ir daugiau neklausė. Bet buvo nosprendęs, kad ir jis nori broliui savo papuką duot, tai ilgai teko aiškinti apie moteriškus ir vyriškus papukus. Slėpti tikrai nematau prasmės, nes ir taip didiesiems vaikams dėmesio pradeda trūkti atsiradus naujagimiams, o jei dar pradėsim slapstytis, tai vaikai visai bus atstumti.
Atsakyti
Dukrai buvo penkeri, kai gime brolis. Dar pries gimstant maziui, snekejom abi, kad mazi leliukai ir vaikuciai valgo mamos pienuka. Ir kad ji valge lygiai taip pat (jai tas buvo labai svarbu, daug klausinejo ar tikrai valge, kaip valge, iki kiek laiko, ar jai patiko ir pan). Ji taip pat bande zindyti lele wub.gif
Atsakyti
Sūnui 5 metai taip pat turim naujagimį, kuris žinda iš krūties, sūnus reaguoja normaliai, galima sakyti nelabai kreipia dėmesį, supranta, kad yra normalu, jog broliukas valgo iš krūties pienuką.. smile.gif
Atsakyti
Kai as pagimdziau antraji sunu, pirmajam buvo 5m. Labai domedavosi, ziuredavo bet neprasydavo paragaut. Viena eilini karta, kai pasakojau, kad ir ji maza taip maitinau ir jis gere pienuka, tai vaikas klause, klause ir po to paklause- tai ar tu ,mama tada buvai karve? biggrin.gif nes kelioniu i kaima metu matydavo kaip laukuose karves maitindavo versiukus:)
Cia buvo musu seimos anekdotas kokius metus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti