Įkraunama...
Įkraunama...

Iššūkis: 30 dienų be saldumynų ir kvietinių miltų!

Sveikos,

Nusprendžiau ir aš be cukraus mėnesiuką bent pabūt. Tiesa, aš saldumynų ir taip nesu mėgėja, retom progom arba kai netyčia po ranka papuola (na vaišina kas), bet cukrus, deja, ne tik juose.

Na, kad mano labai jau natūralaus skonio pomidorų padažo sudėtyje radau cukraus, nėra keista. Bet jo įdėta ir į krabų lazdeles ar dešreles biggrin.gif Ir raugintus kopūstus. Ir išvis beveik visą paruoštą maistą. Tad mano mėnuo be cukraus, matyt, virs mėnesiu be pagaminto maisto, gaminant viską pačiai iš mėsos, daržovių, vaisių, pieno, kiaušinių...
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif ,

Nepamirškite, kad cukrus tyko už kiekvieno kampo: kečiupe, uogienėje, varškėje su skoniu ir t.t.
Nevalgyti saldumynų nepakanka, reikia taip pat sekti etiketes ant perkamų maisto produktų tongue.gif
Atsakyti
Labai įdomi tema, papasakokite kiek kas numetė svorio mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos.

Netikėtai suradau temukę. Tiesa, aprimusią dabar. smile.gif

Be miltinių, be bulvių, be cukraus (kiek jo pasiseka išvengti) gyvenu jau 2 mėn. Man nėra sunku. Pradėjau reguliariai sportuoti. Per tuos 2 mėn. nukrito 5 kg. Nedaug, bet jaučiu. rolleyes.gif

QUOTE(Auguste_1989 @ 2017 04 10, 11:53)
Nepamirškite, kad cukrus tyko už kiekvieno kampo: kečiupe, uogienėje, varškėje su skoniu ir t.t.

Taip. 4u.gif

Atsisakant vien tik cukraus ir grūdinių, reikia sąmoningai perpurtyti savo mitybą ir įpročius. Maitintis bele kaip yra kur kas parasčiau, pigiau, greičiau. Įprasti maitintis tvarkingai - nelengva, bet tas užkabina. Kai kuriems pradžioje reikia valios, kai kuriems nesukelia sunkumų. Kai kuriems prasideda "lomkės" nuo angliavandenių deficito. Bet čia tie blogieji (greitieji) angliavandeniai, jiems turime (turėjome) priklausomybę, kad ir kokia nereikalinga ji buvo, nustumti į šoną, dažnam yra sunku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smėlioAudra: 18 gegužės 2017 - 12:38
Man tai vaisių kokteiliai labai pasitarnauja. Siurbčioju ir visai galiu be saldumynų išbūt.biggrin.gif
Atsakyti

Despacito, tačiau iš tokios dietos jokios naudos, nes vaisiuose yra daug cukraus :) vaisiais taip pat negalima piktnaudžiauti :) geriau jau užkandžiauti džiovintais vaisiais be pridėtinio cukraus https://nosugar.lt/

Atsakyti