Įkraunama...
Įkraunama...

Belgų, brabanto, briuselio grifonai

Grifonų rezultatai iš Helsinkio:
http://www.worlddogs...ults/2014/fci-9

Labai noriu pasidžiaugti savo belgiuko The Best Discovery Mazasis Augintinis laimėjimais Helsinkyje: atvira klasė - 1puikiai; R.CACIB
Atsakyti
Dinara smagu, ir as dziaugciaus thumbup.gif
Atsakyti
Dinara 2---Sveikinu ,tikrai didelis pasiekimas thumbup.gif A mes 03.08.2014 spec.parodoje dekoratyviniu sunu Druskinikuose dalivavom ,neiskentejom ir paskutine diena uzsiregistravom ES BE MY CHAMPION OT BELLA MAFIA---BARON--jau antrus metus tapo Klubo CH.--CAC,KL. N 2014.,BOS...!!IZIUMINKA V SOKOLADE IZ ZVEZD ALDAR --GLASA----CAC, KL.2014,BOB ir uzdare titula CH KL.2014 LT......Sveikinu se saldzia porele thumbup.gif
Atsakyti
2014-08-16 visų veislių šunų paroda Šakiuose "Zanavykų vasara 2014":
Belgų grifonas GINO THE BEST MAŽASIS AUGINTINIS ( MARKO) - CAC;N; BOB
Taip pat sveikinu veislyną DIKSILENDAS su didžiulėmis pergalėmis šioje parodoje ir dėkoju už nuostabiai praleistą laiką mirksiukas.gif
Atsakyti
Что за тишина- все ушли в ополчение Донбасса ph34r.gif


Динара мои поздравление, умничники 4u.gif
У меня ожидается прибавление, Рина станет мамкой smile.gif

Показывайте фото своих деток, кто как вырос ....


MamaRokenRoll- я не понЯла, почему меня не поздравляешь с победой в Друскининкай g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sever: 11 rugsėjo 2014 - 23:10
QUOTE(Sever @ 2014 09 11, 23:01)
Что за тишина- все ушли в ополчение Донбасса ph34r.gif
Динара мои поздравление, умничники  4u.gif
У меня ожидается прибавление, Рина станет мамкой  smile.gif

Показывайте фото своих деток, кто как вырос ....
MamaRokenRoll- я не понЯла, почему меня не поздравляешь с победой в Друскининкай g.gif

Specializuotoj dekorativiniu sunu Druskininkuose laimejimas zinoma ne toks auksto lygio kaip paroda Sakiuose lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gal as praziopsojau,bet siemet net laimetojiu grifonu --brabantu foto neradau,nors ir fotkino pasamdytas klubo fotografas! g.gif g.gif Noriu dar pabrezti,kad tik Druskininkuose specializuotoj parodoj dekorativiniu sunu grifonas gali gauti titula Cempionas Kubo LT.2014 4u.gif Sveikinu ,Sever su iskovotu titulu! thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na ir aš galiu pasisakyti - mano DEMI MAŽASIS AUGINTINIS taip pat laukiasi smile.gif būsimų vaikučių tėvelis - SHEVILAN OPIUM

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dinara2: 16 rugsėjo 2014 - 12:36
QUOTE(KVA-KVA @ 2014 09 16, 19:38)

Mano Demute juoda su irudziu. Jos kilme galima pasiziureti DEMI MAZASIS AUGINTINIS.
Atsakyti
DEMI MAŽASIS AUGINTINIS

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Dinara2 @ 2014 09 16, 13:34)
Na ir aš galiu pasisakyti - mano DEMI MAŽASIS AUGINTINIS taip pat laukiasi smile.gif būsimų vaikučių tėvelis - SHEVILAN OPIUM


Sveikinu. Kaip pasiilgau šuniukų wub.gif
Pralėkėm pro jus VŠMB, net nestabtelėdami. Persiprašau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos grifonų mylėtojos, Ateinu su klausimu ir gan rimtu.
Pirma gal dar kartą prisistatysim, nes senai tai jau darėme.
Esam Dillan starr mano dinastija - Jukis.
Gegužę suėjo 2 metai.
Visus tuos dvejus metus turime judrų ir faina šuniuką aišku, tai jau šeimos narys, bet bėda tokia, jog jis vis dar šlapinasi namuose ant fotelių kampų...
Suprasčiau jei tai būtų mūsų pačių auklėjimo kaltė, kad nepratinom lauke atlikti reikalus, ar ką, tačiau taip nėra. Gyvenam nuosavame name, jis nuolatos vedamas į lauką, aš net nepasakysiu kiek kartų per dieną išleidžiamas į lauką lakstyti.
Bet likes namuose vienas, net jei išvykstu į parduotuvę trumpam, pasitaiko jog grįžus randu balyte arba kruvyte.
Ar kuri gifonų mylėtoja turi tokių bėdų? Tiesiog jau pavargau nuo to, juk jaučiasi ir kvapas, iššveiti ir vėl tas pats. Pradėjau mastyti apie kastravimą, bet ar tai padėtų? Norėčiau gauti kažkokių patarimų..
Atsakyti
QUOTE(MadeUp @ 2014 10 06, 18:19)
Sveikos grifonų mylėtojos, Ateinu su klausimu ir gan rimtu.
Pirma gal dar kartą prisistatysim, nes senai tai jau darėme.
Esam Dillan starr mano dinastija - Jukis.
Gegužę suėjo 2 metai.
Visus tuos dvejus metus turime judrų ir faina šuniuką aišku, tai jau šeimos narys, bet bėda tokia, jog jis vis dar šlapinasi namuose ant fotelių kampų...
Suprasčiau jei tai būtų mūsų pačių auklėjimo kaltė, kad nepratinom lauke atlikti reikalus, ar ką, tačiau taip nėra. Gyvenam nuosavame name, jis nuolatos vedamas į lauką, aš net nepasakysiu kiek kartų per dieną išleidžiamas į lauką lakstyti.
Bet likes namuose vienas, net jei išvykstu į  parduotuvę trumpam, pasitaiko jog grįžus randu balyte arba kruvyte.
Ar kuri gifonų mylėtoja turi tokių bėdų? Tiesiog jau pavargau nuo to, juk jaučiasi ir kvapas, iššveiti ir vėl tas pats. Pradėjau mastyti apie kastravimą, bet ar tai padėtų? Norėčiau gauti kažkokių patarimų..

na nežinau, aš pati tai nesu susidūrusi su tokia problema, bet galvoju gal padėtų uždarymas i narvą. Tiesiog kai išeinat pabandykit jį uždaryti i narvą.
Atsakyti