Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(kinderis_77 @ 2016 06 12, 00:59)
Ar tik nebus bakterinė vaginozė... Makšties mikrofloros disbalansas. Simptomai labai panašūs į Jūsų išvardintus.

Vienintelio pozymio nera paskaicius nete,tai zuvies kvapo isskyru,jokio kvapo nera,bekvapes jos,tikrai nesmirda,tai net ir nezinau ar gali taip but. Ejau dar pas viena ginekologa,peme tepineli,velgi...is isores nemato jokiu blogybiu....atejo tepinelio atsakymas maksties uzdegimas,nors buvau pries keles dienas ecosillin zvakutes pabaigus,bet laktobaciju vistiek nerasta...0....o gali but taip,kad kai nera laktobacijlu,disbalansas ten tas vadinamas ir niezti man,skauda?
Dabar va nuvo lug ir ju visai neblogai koki pora savaiciu,jau buvo gyvent galima...ir po mmm vel prasidejo,persti...niezti,bet man tik is isores,is vidaus nieko neskauda.
Atsakyti
Labas mielosios,

gydytoja patare susileisti ampule Solkotrychovak, sake kazkaip suaktyvina imuniteta ir padeda kai kurioms moterims. vaistai is Baltarusijos. Gal turite kokiu atsiliepimu? gal zinote kaip gauti ju?
Atsakyti
QUOTE(laukyte @ 2016 05 04, 13:16)
Aš pastebiu, kad man po mėnesinių būna makšties sausumas, daktarė pasakė kad tiesiog ten išsausėja nuo tamponų tai reikia kažkuo atkurti mikroflorą. Probiotikus ir taip periodiškai geriu, esu bandžius liaudiškų priemonių, bet jau norisi ir kitko. Ką rekomenduojat?  :hm



kokius probiotikus geriate?
taponu negalima naudoti esant pienligei.
manoma kad kraujas neutralizuoja kandida, todel menesiniu metu pagereja. kai baigesi- vel smogia
Atsakyti

Sveikos, pries metus skaiciau jusu temas, ieskojau info kaip issivaduoti sito kosmaro, nuolatinio niezulio. Ejau pas gydytoja, dariau tyrimus, tyriausi gliukozes kieki kraujyje, skydliauke. Vartojau vaistus ir as ir vyras. 

Visa tai prasidejo ir truko 2,5 metu. Jau susitaikiau su tuo nesibaigianciu niezuliu, atradau priemoniu, kaip ji apslopinti ir valdyti. Kol gerdavau gydytojo israsytus vaistus, tol simptomai dingdavo, bet vos tik vaistu kursa pabaigdavau,praeidavo kelios dienos ir vel niezulys atsirasdavo. 

Nusprendziau susirasti sia tema, gal kas isbandys padaryti kaip as ir issigelbes, nes va jau menuo kaip man viskas pasibaige, ir nezinau kas padejo, kas itakojo,  bet vienu metu nusprendziau imtis tokiu veiksmu, po kuriu man viskas slopo, slopo ir stai as vel laisva, galiu dziaugtis ir puikiai jaustis. 

1.) labai sumazinau cukraus vartojima, saldumynu ir bandeliu valgyma..

2.) nusipirkau floragyn prausikli intymiai higienai

3.) nusprendziau profilaktiskai nusikirminti  isgerdama Vermox (po dvieju sav.isgeriau dar viena tablete pakartotinai)

4.) valgiau kaip darzoviu garnyra apvirtas cukinijas.

5.) isigyjau Ecocillin oral geruju bakteriju ir sugeriau viena pakuote.

Viskas. Visi sitie dalykai man dave rezultata.. Viska dariau vienu metu, del to nezinau kas konkreciai man padejo. Gal kam irgi pades..

Atsakyti

Sveikos, pries metus skaiciau jusu temas, ieskojau info kaip issivaduoti sito kosmaro, nuolatinio niezulio. Ejau pas gydytoja, dariau tyrimus, tyriausi gliukozes kieki kraujyje, skydliauke. Vartojau vaistus ir as ir vyras. 

Visa tai prasidejo ir truko 2,5 metu. Jau susitaikiau su tuo nesibaigianciu niezuliu, atradau priemoniu, kaip ji apslopinti ir valdyti. Kol gerdavau gydytojo israsytus vaistus, tol simptomai dingdavo, bet vos tik vaistu kursa pabaigdavau,praeidavo kelios dienos ir vel niezulys atsirasdavo. 

Nusprendziau susirasti sia tema, gal kas isbandys padaryti kaip as ir issigelbes, nes va jau menuo kaip man viskas pasibaige, ir nezinau kas padejo, kas itakojo,  bet vienu metu nusprendziau imtis tokiu veiksmu, po kuriu man viskas slopo, slopo ir stai as vel laisva, galiu dziaugtis ir puikiai jaustis. 

1.) labai sumazinau cukraus vartojima, saldumynu ir bandeliu valgyma..

2.) nusipirkau floragyn prausikli intymiai higienai

3.) nusprendziau profilaktiskai nusikirminti  isgerdama Vermox (po dvieju sav.isgeriau dar viena tablete pakartotinai)

4.) valgiau kaip darzoviu garnyra apvirtas cukinijas.

5.) isigyjau Ecocillin oral geruju bakteriju ir sugeriau viena pakuote.

Viskas. Visi sitie dalykai man dave rezultata.. Viska dariau vienu metu, del to nezinau kas konkreciai man padejo. Gal kam irgi pades..

Atsakyti