Įkraunama...
Įkraunama...

Birželinukai laukia 5-tojo gimtadienio

QUOTE(Sivė @ 2014 11 10, 11:31)
O jūs gi jau lyg ir galvojot vasarą pradėt planuoti? Nukėlėt dar planus?

ai kazkaip vis nusikelia planai, atrodo nori, bet dar gal ne, bet laikas jau spaudzia, gi ne jauneju cool.gif
Atsakyti
QUOTE(..Serena.. @ 2014 11 11, 22:02)
ai kazkaip vis nusikelia planai, atrodo nori, bet dar gal ne, bet laikas jau spaudzia, gi ne jauneju cool.gif

Eik tu senučiukė lotuliukas.gif suprasčiau, kad būtų jau virš 40m tada tai taip, reikėtų paskubėti, o dabar...
O šiaip tai, kuo didesnis tarpas praeina nuo pirmo vaiko, tuo kažkaip mažiau norisi (čia iš artimiausių draugių patirties), nes vaikas vis didesnis, savarankiškesnis, vis mažiau norisi vėl lįsti į kūdikiškus reikalus... O Ugnius nori sesės/brolio?
Atsakyti
QUOTE(Sivė @ 2014 11 12, 10:14)
O Ugnius nori sesės/brolio?

kai paklausiu, sako, kad nenori biggrin.gif
as kazkaip noriu buti jauna mama, nenoriu kokiu 35metu dar su kudikiu zaisti, tada jau noresiu biski skirti laiko sau, nes vaikai jau butu savarankiski smile.gif
Atsakyti
sveikutės 4u.gif
tai kaip reikaliukai su kalėdinėm dovanom? jau rašo birželinukai laiškus Kalėdų seniui? biggrin.gif
gal galite man parašyti, ar skiriasi lego kaladėlės dydžiu CITY ir Juniors? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Ieva- @ 2014 11 29, 16:18)
sveikutės 4u.gif
tai kaip reikaliukai su kalėdinėm dovanom? jau rašo birželinukai laiškus Kalėdų seniui? biggrin.gif
gal galite man parašyti, ar skiriasi lego kaladėlės dydžiu CITY ir Juniors? ax.gif

jo, raso, truks plys reikia furbio doh.gif aisku to kuris su plancete susisieja, bet mano manymu dar per maza tokiam, tai uzsakiau paprastesni, 10 kartu pigesni, tik nezinau ar bus patenkinta ji juo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2014 11 30, 09:52)
jo, raso, truks plys reikia furbio doh.gif aisku to kuris su plancete susisieja, bet mano manymu dar per maza tokiam, tai uzsakiau paprastesni, 10 kartu pigesni, tik nezinau ar bus patenkinta ji juo doh.gif


Oi, pas mus tais didesnis sarašas....ir Alive lėlės, ir tos fėjos kuri skrenda ir barbės undinėlės... doh.gif
Kaip birželinukai gyvena? Neserga?
Valentina biškelį kosėjo, bet sirupą savaitę pagėrė ir nustojo
Atsakyti
ugniukui supirkau jau visas dovanas, man visi pinigus dave, o as supirkau biggrin.gif tai va, gaus visus vezliukus nindzes, zaidimu konsole, masina transformeri ir paprasta masina, dar lyg traktorius nuo B sesers biggrin.gif gaus viska, ko pats norejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Ieva- @ 2014 11 29, 15:18)
sveikutės 4u.gif
tai kaip reikaliukai su kalėdinėm dovanom? jau rašo birželinukai laiškus Kalėdų seniui? biggrin.gif
gal galite man parašyti, ar skiriasi lego kaladėlės dydžiu CITY ir Juniors? ax.gif

jau parašė thumbup.gif nedaug minčių pas ją - lego, lėlės su garbanomis (bet ne barbės), puzle, pliušinio Mickey Mouso...

QUOTE(saulute32 @ 2014 11 30, 09:52)
jo, raso, truks plys reikia furbio doh.gif aisku to kuris su plancete susisieja, bet mano manymu dar per maza tokiam, tai uzsakiau paprastesni, 10 kartu pigesni, tik nezinau ar bus patenkinta ji juo doh.gif

maniškė prašo to šuniuko robotuko, bet visa laimė, kad nesugalvojo kalėdų seneliui laiške paminėti, tai galėsiu sakyti, kad brangu ir praeis noras smile.gif

QUOTE(pelargonijA77 @ 2014 12 01, 23:16)
Oi, pas mus tais didesnis sarašas....ir Alive lėlės, ir tos fėjos kuri skrenda ir barbės undinėlės... doh.gif
  Kaip birželinukai gyvena? Neserga?
Valentina biškelį kosėjo, bet sirupą savaitę pagėrė ir nustojo

mes šiuo metu namuose su vėjaraupiais trinamės...kol kas šiais metais bus pirmas darželio nelankymas ax.gif šiaip sakyčiau visai laiku susirgo, nei kalėdos, nei kokios svarbios progos, o ir darbe dar šiek tiek laisva, nes po to dėl to euro dienos šviesos nematysiu doh.gif
Atsakyti
Eira nori disney leles undines, barbes, mikrafono (karaoke gaus). Va, Luisai nzn ka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Deire @ 2014 12 02, 20:21)

mes šiuo metu namuose su vėjaraupiais trinamės...kol kas šiais metais bus pirmas darželio nelankymas ax.gif šiaip sakyčiau visai laiku susirgo, nei kalėdos, nei kokios svarbios progos, o ir darbe dar šiek tiek laisva, nes po to dėl to euro dienos šviesos nematysiu doh.gif


Valentina liepą prasirgo. rami galva dabar
Mes tokias putas pirkom , kurios nuslopina niežėjimą.
QUOTE(LUI @ 2014 12 02, 23:04)
Eira nori disney leles undines, barbes, mikrafono (karaoke gaus). Va, Luisai nzn ka biggrin.gif

maniškei tos skraidančios fėjos nepirksiu, kokia ji man baisi, visas kūnas atskirom dalim... dar šiandien Norfoje pažiūrėjau... parodžiau jai per youtube šį vakarą, tai ji irgi sakė nebereikia smile.gif
bus pilna dovanų, užteks

kaip tau greitai jau....31 savaitė....
man jau 38 eina... kažkaip greitai šis nėštumas prabėgo
sakau; sulaukiu saviškio savaitgalį ir jau galiu važiuot gimdyti smile.gif
Atsakyti
Emilijos norai:
user posted image

Norai labai panašus i Deires mergytes biggrin.gif
Nupirkau maximoj papūgėlę su narveliu kuri čiulba ir žodžius kartoja, knygučių , lego mašina ir puzle su pasaulio žemėlapiu. O šiap nori to, ką mato reklamose rytais kai multikus rodo:D
Atsakyti
QUOTE(pelargonijA77 @ 2014 12 01, 23:16)

maciau tave tilzeje su Valentina, dar mano Poviliuka pasukai su arkliukais (jis atbego pasisupt kai panmate, kad sukasi ir dar lycnu vietu like biggrin.gif as prie bankomato buvau, o sunaitelis pasisupo doh.gif dar pamasciau - kokia grazi mergyte ir nescia mamyte... paskui Norfoj ziuriu ogi, ta mamyte man kazkur matyta biggrin.gif

Mano sunaitelis islieka istikimas technikai: traktoriams, ekskavatoriams, kranams... ieskosim tokio gerio ir kaledom smile.gif
Atsakyti