Įkraunama...
Įkraunama...

Balandžiukai 2010

JN, ir dar man neaisku del mokytoju. As visalaik domejqusi ketvirtoku mokytojomis, nes galvojqu, kad jos ims pirmokus. O kur tu minejai cia raso, kad trecioku mokytojos. mokytojai ar cia koks pasenes sarasas?
Atsakyti

Man tai nepatinka tas muzikinis skyrius:), bet yra kaip yra. Choras nuo antros klasės privalomas...

 

neatnaujintas jų puslapis nuo caro laikų, tas mane žiauriai nervina, formuoja iškart ne kokį požiūrį. Apie mokytojas žinau, nes draugės mergaitė šiemet baigia ketvirtą klasę :), pas tą pačią Ritą. Tai vat pasakoja tai šį, tai tą... :) Sako, mano vaikas išėjo mokėdama ir skaityt, ir rašė spausdintinėm raidėm, o sėdėdavo prie namų darbų po 3 val... kiekvienas vaikas skirtingas, na bet nenoriu aš pas tą mokytoją tikrai :)

 

Aš pati 95 ais baigiau Vyturį, kartais tebesapnuoju koridorius :D  Pradinukai dabar iškelti į kitą pastatą, tad apie jį negaliu nieko komentuoti, bet tai, kad vyresni ant galvų nelipa, mane džiugina.  Mano laikais tai buvo mokykla su ne itin kokiu reitingu, bet kiek metų praėjo dabar, tris kartus viskas pasikeitė :)

 

 

Atsakyti