{mosimage}Vyrai niekada nesupras, kam reikia prie jūros vežtis rūbų ir batelių prikimštus lagaminus, ir apskritai, kam poilsiaujant leisti vėjais tokį brangų laiką apsipirkinėjimams? Juk atostogos ir egzistuoja tam, kad galima būtų tingiai vaikštinėti nuo viešbučio iki paplūdimio, tepliotis kremais nuo saulės, plaukioti vandenyje, vartytis ant gulto su knyga rankoje, o dar geriau -  užsimerkti ir keletą valandėlių nusnūsti. Ir taip visas 7 (10, 14) dienų.

Na, kartais paįvairinant poilsį ekskursijomis į žymias lankytinas šalies vietas, pasifotografuojant, kad būtų po to ką parodyti draugams ir kolegoms darbe: „čia aš ir istorinis paminklas...“ arba „aš centrinėje miesto aikštėje“, „ čia aš kavinėje“ – kad galima būtų įvertinti šalies virtuvės ypatumus. Į vyrų planus neįeina parduotuvių šturmas ir įvairiausių drabužių matavimasis...

     O moterims atostogų metu yra ką nuveikti: apsidairyti aplink, susipažinti su keletu labai simpatiškų vyriškių, pripirkti krūvą dovanėlių ir suvenyrų draugams bei giminaičiams, gražiai įdegti, nepriaugti svorio, įvertinti kitataučių moterų išvaizdą, pasistengti patobulinti savo stilių, ištuštinti piniginę ir savo draugužio kišenes ir t.t.
 
    Vos išvykus atostogų, ji ima murkti vyrui į ausį: „Eikim apsipirkinėti! Pažadu, kad užtruksime neilgai...“ O kai jau atsiduria prekybos centre, pasigirsta: „ O, kaip norėčiau šitos palaidinės - ir spalva mano, ir siūta kaip ant manęs. O pažiūrėk kokia rankinė, ji kaip tik prie tos mano suknelės, na pameni, kur pirkom Milane per išpardavimą... O, kokios basutės – kaip tiktų prie šitos rankinės!“

     Vyras atsidūsta „O, Dieve!“ ir jau įtaria, kad išvilioti ją į viešbutį, kol sąskaitoje dar bus pinigų, neįmanoma. Jam apsipirkinėjimas – tikras išbandymas. Moteriai tai – vienas malonumas! Paprastai “prisikasti” iki prekybos centrų jai pavyksta  tik po darbo, išvargusiai, tuomet ji mėtosi nuo vienos parduotuvės prie kitos ir nieko neišsirenka. O štai atostogos – pats metas neskubant šturmuoti vieną parduotuvę po kitos, išsimatuoti viską, įvertinti ir pirkti... Sau, sau ir dar kartą sau. O po to jau suvenyrai tėtei, mamai, sesei, draugėms...

     Nekreipk dėmesio į savo mylimojo burbėjimą, jei norisi per atostogas būti išlaidūne – būk ja!

Šaltinis: kleo.ru