Įkraunama...
Įkraunama...

Ką supermamos galvoja apie MGTOW?

QUOTE(IDOMUCIA @ 2017 11 09, 10:30)
Siaip tai as nuejau miegoti ir miegojau iki dabar, tai nieko nepajutau.
Paziuresiu, kas darbe "gero", teen tai rimtai reikia pasiesti.

Tamstos elgesys, kaip tipiskos isterikes, kuri patti save uzsiveda.

Kai paraset, kaip jus seimoje isterikuojat, jei kas ne to papraso ar nelaiku, ar ne ten uzeina, tai mazdaug su jumis jau viskas ir aisku, nes telpate i daugybes panasiu bobu modeli.
Del ko vyrai su tokiomis gyvena - nezinau, matyt viskuo nusivyle ir nesitiki kazko kito.

Bet kuriuo atveju, ne jums apie smurta aiskint, absoliuciai nesivaldote net cia, kaip siautejate seimoje, galima tik isivaizduoti.

Pries aiskinantis, kaip su tokiomis kaip jumis susitvarkyti, svarbu suprasti seimos modeli. Man taii sunku suprasti, nes man jus su savo isterijomis nepraeitumet pradines atrankos. As isprovokuoju visas dar draugystes laikotarpiu. Ir ten matosi ar mergina sugeba save valdyti, ar nori, o gal nelabai adekvati.
Taigi problemu kaip ir nebutu



Man patiko, vargsas Idomucia, visos moterys kurios jam pirmarusiui priestarauja, vienaip ar kitaip tampa bobom, isterikem ir t.t. ir t.t. Inteligentiska Hmmm, neitinka, neva isteriska Moonte, kad vel gi sako tiesa i kakta, visai nepatinka. Isties kaip su tokiomis bobomis vyrai gyvena. Na nebeliko tokiu kaip tu Idomucia, pirmarusiu moteriskiu, turi kenteti.

Idomucia pastoviai raso, apie neva oponentu postuose ano randamus neatikimus. TA va ir man pasirodo idomu pamsatyti apie tuos neatitikimus, bet Idomucios teiginiuose.

Zmogus save forume pozicionuoja kad yra nei vyras, nei moteris, suprask "ne zuvis, ne mesa". OK. Bet anai/anam, baisiai aktuali pimpalo tema, apie tai skalambyja visur kur netingi. Nors velgi, anot jo seksas jam neteikia malonumo, anam reikia dar nusiteikti ir t.t. ir t.t.. Bet tai dar ne galas nesutapimu. Zmogui kuriam nereikia sekso, zut but, reikia salimais saves TURETI sveika, skaiscia moteri, nors ptas nori tapti moterimi. Ir senai yra neskaistus, o kad yra neskaistus, klatina buvusia sutuoktine. Paradoksas, pats neskaistus, pats nei zuvis nei mesa, per viduriuka, o zmogu-moteri nuosavyben nori TURETI. Ar tai ne egoizmas?
Tesiam toliau. Musu pirmarusis, reiskia pretenzijas ir i pirmaruse meile, kuria jaucia tik jis brangutis. OK. Va man tik klausimas tame, ka ansai myli... Ar jam rupi neva mylimos moters jausmai, interesai, na kaip ji gyvens budama skaisti su va tokiu "nei zuvis nei mesa", o dar kai ansai galu gale taps moterimi, bent jau jis apie tai visose temose kalba...
Idomucia kalba apie savo pirmaruse meile, kai pats yra despotas, manipuliuoja moterimis, manosi turintis teise suaugusiam zmogui leisti/drausti, tarkim eiti i darba ir t.t. Kontroliuoja ju veiksmus, gyvenima. Priverstinai, net nendoredamas vercia jas su juo santikiauti, matyt paklusnuma ju ugdo, tokia savos rusies savo virsenybes demonstravimo forma...

Daug pasakantys priestaravimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 09 lapkričio 2017 - 18:08
QUOTE(Moonte @ 2017 11 09, 17:53)
Zmogui kuriam nereikia sekso, zut but, reikia salimais saves TURETI sveika, skaiscia moteri, nors ptas nori tapti moterimi. Ir senai yra neskaistus, o kad yra neskaistus, klatina buvusia sutuoktine. Paradoksas, pats neskaistus, pats nei zuvis nei mesa, per viduriuka, o zmogu-moteri nuosavyben nori TURETI. Ar tai ne egoizmas?


Kur matot priestaravimus?
Jei jau, daleiskim, dvi moterys kartu gyvena, tai gali buti ir nusivalkiojusios?
Siaip, tiesa sakant, gyvenat tokiu metu, astoviai gyvenama ant klaustuko,
kaip tie emigrantai, ar cia grizti ar likti uzsienyje o gal i trecia sali mauti?
Taip ir man,norisi ir savo gyvenimo, bet apie brangiausia pagalvoju ir visu tu problemu prisibijau.

Del manoo neskaistumo, tai moteru turejau, bet su vyru nemiegojau, todel sudetingas klausimas. Cia kaip nustatyt, kas mano atveju reiskia hetero o kas homo. Pasaliniu nuomones labai skiriasi.

Yra gyvenimiski priestaravimai, kuriuos visi turi zmones pav. ar daug dirbti ar nepavargti.

Bet yra priestaravimai destant pozicija.
Pas mane priestaravimu pozicijoje nelabai matosi, bet pati pzicija - priestaringa ir apgavyste butu to neatskleisti
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2017 11 09, 18:03)
Kur matot priestaravimus?



Idomucia, nekelk isterijos.
Man jau vienodai rodo tavo atmazkes, rasyk, rasyk, kad visi galetu ivertinti tavo adekvatuma.

O as pass, daugiau diskusijos su tavimi nebus. Sau gi palieku proga nuo progos pakometnuoti, radusi alogiskumus. Viskas. Man jau neidomu, kaip sakoma " Der Mohr hat seine Arbeit getan, der Mohr kann gehen" Friedrich von Schiller.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 11 09, 18:15)
Sau gi palieku proga nuo progos pakometnuoti, radusi alogiskumus.


Paprasciausia sudetingesni dalykai tamstelei nedaeina.
Tai jau gal tikrai nesivargink.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2017 11 09, 18:24)
Paprasciausia sudetingesni dalykai tamstelei nedaeina.
Tai jau gal tikrai nesivargink.


Kur musu kukliai persona pirlygs pirmarusiui Idomuciai. Tik va kur klausimas, kame ta jo pirma rusis, ansai pats atsakyti negali, matyt persudetingas klausimas ir jam, adekvaciajam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2017 11 09, 18:32)
Kur musu kukliai persona pirlygs pirmarusiui Idomuciai. Tik va kur klausimas, kame ta jo pirma rusis, ansai pats atsakyti negali,


Apie rusis pas mane buvo kalba tik lieciant santykius seimoje, jus cia SM bandot ivesti kazkokias rusis ir prasot mane paaiskinti. Gal jus pati susigaudykit savo fantazijose, kas kokios rusies.
Atsakyti

Idomucia, nekelk isterijos.
Man jau vienodai rodo tavo atmazkes, rasyk, rasyk, kad visi galetu ivertinti tavo adekvatuma.

O as pass, daugiau diskusijos su tavimi nebus. Sau gi palieku proga nuo progos pakometnuoti, radusi alogiskumus. Viskas. Man jau neidomu, kaip sakoma " Der Mohr hat seine Arbeit getan, der Mohr kann gehen" Friedrich von Schiller.

kad cia tik tu pati isterija susikeliai :lol:

atrodo , kad tave pacia kas musu, kai tokia reakcija. senai issiprende Idomucia tas savo seimos problema, issiskyre, netiko vienas kitam ir meiles matomai nebuvo. Atrodo pati butum sventoji, nenaudoji nei agresijos, nei smurto ar ne? :lol: jau vien paskaicius tavo postus tai kazkaip nesitiki :lol:

 

O del tu rusiu tai toks grubus pasakymas , pamenu vienas senukas pasakojo apie savo zmona, sako pamaciau, kad geros rusies ir griebiau, jam buvo beveik 30 jai 16, sako dar kunigas vare zasu ganyt, bet jie vis tiek susituoke ir iki mirties laimingai isgyveno , vaikus isaugino. Tai ir yra vadinama gera rusis, jei jaunuoliai is geru seimu, skaistus, tai pagrindas vadinas seimai kurti geras. Tai nereiskia , kad kiti zmones blogesni, bet jau bus sunkiau, deja. 

 

Aisku, jei jau pats esi issiskyres, nesugebejai kazka sukurti , tai reiktu ir pora issiskyrusia ieskoti geriausiai vienas kita supras, sunkiau kai buna vienas jaunesnis kitas vyresnis, vienas su bagazu, kitas gal dar skaistus, susiderinti sunkiau, manau apie tai ir sneka Idomucia.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ubuntu***: 09 lapkričio 2017 - 20:51

Apie rusis pas mane buvo kalba tik lieciant santykius seimoje, jus cia SM bandot ivesti kazkokias rusis ir prasot mane paaiskinti. Gal jus pati susigaudykit savo fantazijose, kas kokios rusies.

Tavo zmona gal jaunesne daug uz tave ? 

Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 11 09, 20:52)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="IDOMUCIA" data-cid="71879625" data-time="1510249560"><div><p>Apie rusis pas mane buvo kalba tik lieciant santykius seimoje, jus cia SM bandot ivesti kazkokias rusis ir prasot mane paaiskinti. Gal jus pati susigaudykit savo fantazijose, kas kokios rusies.</p></div></blockquote><p>Tavo zmona gal jaunesne daug uz tave ? </p>


Nedaug, tik 8 metais.

Nesu turtingas zmogus, kad galeciau sau leisti tureti 30 metu jaunesne.
Naa gerai 30 gal ir per didelis skirtumas bet 20 metu jaunesne tai manau idealus atitikimas.

Kodel?
Sakysim eini kur pasivezinet dviraciais ar pasivaikscioti, tai gal jaunesne po keliu kilometru negriutu, kad mirsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IDOMUCIA: 09 lapkričio 2017 - 21:01

Nedaug, tik 8 metais.

Nesu turtingas zmogus, kad galeciau sau leisti tureti 30 metu jaunesne.
Naa gerai 30 gal ir per didelis skirtumas bet 20 metu jaunesne tai manau idealus atitikimas.

Kodel?
Sakysim eini kur pasivezinet dviraciais ar pasivaikscioti, tai gal jaunesne po keliu kilometru negriutu, kad mirsta.

 :lol:

Siaip pagalvojau, kad sakai pirmaruse, tai vadinasi netekejusi buvo? vaiku neturi, keista jei toks amzius, jei tau apie 50. Lauke taves vadinasi :) 

cia ne nuo metu priklauso  :lol: nuo fizinio pasirengimo, sveikatos ir t.t. 

nu man ir 8 m per didelis  laiko tarpas, bet aisku svarbu zmonem gerai.

Atsakyti
QUOTE(Ubuntu*** @ 2017 11 09, 22:54)
nu man ir 8 m per didelis  laiko tarpas,


Kas diena i pasa ziuri? Nepamirsk, kad sedziu ant hormonu normalu doziu jau 15+ metu tai mano amzius skaityk minus 15-20 metu
Estrogenas laikomas gyvybes eleksyru.

Parase viena pazistama /as is Tolimos Siaures. Atrode tipiskas 45-50 metu diedas - dabar 30 metu niekaip neduotum, vaistai yra vaistai.
Atsakyti

tame ir esme,  kad ne i pasa :) o i zmogu, kartu skirtumai, kita patirtis, ir galu gale isvaizda :) apie tave gi nesneku, tikria nepazystu vyru, kruie gertu hormonus, tai sakau , kamatau aplink. Mano vyras keliais metais vyresnis, jau senesnio tikrai nenoreciau, o jaunesni per kvaili dazniausiai buna :lol: 

As taip teoriskai, kiekveinam aisku kitaip. 

aik aik gire tave taip ir tiek :) zinai is ko amzius matosi? is akiu ir kalbos, ne odos. O su tokiom dozem sveikata susigadinsi ir baigsis tas tavo grozis.  Estrogena reikia gauti naturaliais budais.

Atsakyti