Įkraunama...
Įkraunama...

Artimas zmogus paveiktas magijos, ka daryt

QUOTE(jolantele1030 @ 2017 12 24, 11:43)
Cia ne atsakymas i mano klausima. Nes klausiau visai ne to. Bet akivaizdu kad atsakymo nezinot. Todel nesuprantu kam rasot ta pati per ta pati. As tik nesuprantu kodel dieva tikit ir jo buvimo neneigiat. O tuo tarpu velnia neigiat. Siuo atveju velnias tai turiu omenyje magija. Juk magai veikia blogio jegu pagalba. Ne dievas jiems padeda. Todel klaidinga teigt kad yra tik dievas ir nieko daugiau. Jei butu tik geris pasaulyje nebutu pusiausvyros.

O poniai aleksandrai patarimas. Pasilaikykit savo svaiciojimus sau. Jau sakiau kad man jie neidomus. Ne jusu reikalas ka as darau ar ko nedarau. Ne jums mane teisti. Akivaizdu kad turbut ir nemylejot niekada gyvenime.


As atsakyma daviau pati tikriausia, tik jus tuo netikite, o as jusu tikrai nepriversiu patiketi tuo .

As Velnio nesu maciusi, kodel tureciau juo tiketi? Tik todel kad apie ji daug prikurta istoriju ir filmu?
Mane Dievas apsaugo nuo tokio tikejimo , nes pasitikiu juo, o ne "magija" mirksiukas.gif

Zinau kad mes nesame bejegiai mirksiukas.gif
Gal kartojuosi todel, kad galvoju butent taip pat kaip jau esu rasiusi ir kad niekas nesugebejo man irodyti galvoti, tiketi kitaip 4u.gif
Jei nori kad kurciau nesamones kad tau atsakyti, ne i ta kreipiesi biggrin.gif
Rasau cia, nes tai viesas forumas, o ne jusu asmeninins mirksiukas.gif

Pasiskaitykite horoskopa, gal ten bus kokia uzuomina i jusu klausima mirksiukas.gif

Ka as dar galiu patarti , jei nepasitikite Dievu, jis vienintelis gali jums tikrai padeti wub.gif
ne zmones, magai, velnias.......Bet jums tai nepatarimas ir as akivaizdziai nemoku jums patarti, o kad jus akivaizdziai nematote to kas jusu pacios panoseje.........
Geru svenciu, pasimelskite kartu su mociute bent jau del mociutes ramybes , jai tikrai nelengva su jumis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rivieramaya: 24 gruodžio 2017 - 17:34
QUOTE(Rivieramaya @ 2017 12 24, 17:01)
As atsakyma daviau pati tikriausia, tik jus tuo netikite, o as jusu tikrai nepriversiu patiketi tuo .

As Velnio nesu maciusi, kodel tureciau juo  tiketi? Tik todel kad apie ji daug prikurta istoriju ir filmu?
Mane Dievas apsaugo nuo tokio tikejimo , nes pasitikiu juo, o ne "magija"  mirksiukas.gif

Zinau kad mes nesame bejegiai  mirksiukas.gif 
Gal kartojuosi todel, kad galvoju butent taip pat kaip jau esu rasiusi ir kad niekas nesugebejo man irodyti galvoti, tiketi kitaip  4u.gif 
Jei nori kad kurciau nesamones kad tau atsakyti, ne i ta kreipiesi  biggrin.gif
Rasau cia, nes tai viesas forumas, o ne jusu asmeninins  mirksiukas.gif

Pasiskaitykite horoskopa, gal ten bus kokia uzuomina i jusu klausima  mirksiukas.gif

Ka as dar galiu patarti , jei nepasitikite Dievu, jis vienintelis gali jums tikrai padeti  wub.gif
ne zmones, magai, velnias.......Bet jums tai nepatarimas ir as akivaizdziai nemoku jums patarti, o kad jus akivaizdziai nematote to kas jusu pacios panoseje.........
Geru svenciu, pasimelskite kartu su mociute bent jau del mociutes ramybes , jai tikrai nelengva su jumis.

Daugiau as su jumis nesigincysiu. Nera prasmes. Ir nekiskit cia mano mociutes. Prie ko cia ji isvis dabar? Kad meldesi uz mane kai su sveikata prastai buvo? As net negyvenu su ja. Skiria 70 km atstumas. Dar suprasciau jai butumet mano tevus paminejus.
O poniai aleksandrai pasakysiu tik tiek. Susikiskit i viena vieta savo apsurdiskus patarimus. Jai jums reikia tai jus ir girdykit koki vyra menesiniu krauju. As dar su protu nesusipykau kad tokias nesamones daryciau. Ir isvis eikit i kitas temas. Forume ju pilna. Kokio velnio lendat i sita?
Atsakyti

As atsakyma daviau pati tikriausia, tik jus tuo netikite, o as jusu tikrai nepriversiu patiketi tuo .

As Velnio nesu maciusi, kodel tureciau juo tiketi? Tik todel kad apie ji daug prikurta istoriju ir filmu?
Mane Dievas apsaugo nuo tokio tikejimo , nes pasitikiu juo, o ne "magija" mirksiukas.gif

Zinau kad mes nesame bejegiai mirksiukas.gif
Gal kartojuosi todel, kad galvoju butent taip pat kaip jau esu rasiusi ir kad niekas nesugebejo man irodyti galvoti, tiketi kitaip 4u.gif
Jei nori kad kurciau nesamones kad tau atsakyti, ne i ta kreipiesi biggrin.gif
Rasau cia, nes tai viesas forumas, o ne jusu asmeninins mirksiukas.gif

Pasiskaitykite horoskopa, gal ten bus kokia uzuomina i jusu klausima mirksiukas.gif

Ka as dar galiu patarti , jei nepasitikite Dievu, jis vienintelis gali jums tikrai padeti wub.gif
ne zmones, magai, velnias.......Bet jums tai nepatarimas ir as akivaizdziai nemoku jums patarti, o kad jus akivaizdziai nematote to kas jusu pacios panoseje.........
Geru svenciu, pasimelskite kartu su mociute bent jau del mociutes ramybes , jai tikrai nelengva su jumis.

Net nepastebite kaip manipuliuojate, persate savo nuomone. Kodel aplamai galvojate, kad kazkas nori keisti jusu "galvojima", nesusireiksminkite. Jusu ir jusu pamastymu (nesuprasi ko gristu) temose pilna. Net per kucias ir tai ramiai nepabunat, matyt jau priklausomybe turite. 2 Dievo isakyma prisimenat? Jeigu ne, perskaitykite ji dar karta. O gal turite savus isakymus. Zmogui galima patarti, o tiketi jam tuo ar ne, yra jo reikalas. Taip, forumas viesas, o jus suauges zmogus, o ne ezoterikos skilties pajacas.

PS. ir prasyciau, nerasyti man az, nebent norite konsultacijos.

Atsakyti
QUOTE(Moonlightmagic @ 2017 12 27, 08:46)
Net nepastebite kaip manipuliuojate, persate savo nuomone. Kodel aplamai galvojate, kad kazkas nori keisti jusu "galvojima", nesusireiksminkite. Jusu ir jusu pamastymu (nesuprasi ko gristu) temose pilna. Net per kucias ir tai ramiai nepabunat, matyt jau priklausomybe turite. 2 Dievo isakyma prisimenat? Jeigu ne, perskaitykite ji dar karta. O gal turite savus isakymus. Zmogui galima patarti, o tiketi jam tuo ar ne, yra jo reikalas. Taip, forumas viesas, o jus suauges zmogus, o ne ezoterikos skilties pajacas.. ir prasyciau, nerasyti man az, nebent norite konsultacijos.


Tikrai nenoriu konsultacijos biggrin.gif
Lengvu jums 2018tuju 4u.gif ( bekonsultaciniu) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rivieramaya: 05 sausio 2018 - 01:52
QUOTE(Rivieramaya @ 2018 01 05, 01:50)
Tikrai nenoriu konsultacijos  biggrin.gif
Lengvu jums 2018tuju  4u.gif ( bekonsultaciniu)  mirksiukas.gif

As tai nelabai jusu suprantu. Esat tokia tikinti dievu o kitam blogo linkit. Juk tai nuodeme. Kai eisit ispazinties nepamirskit kunigui pasakyti. bigsmile.gif
Ir turiu dar viena klausima. Ka turejot omenyje sakydama kad nematau to kas man panoseje? hmm.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantele1030: 28 sausio 2018 - 21:22