Įkraunama...
Įkraunama...

Ką lanko Jūsų atžala?

Mes nuo rugsėjo lankome muzikos užsiėmimus čia http://www.uniqum.lt..._...a&Itemid=28
Jauki aplinka, muzikos mokytoja labai labai šauni thumbup.gif Radau tai, ko vaikui ieškojau nuo kūdikystės thumbup.gif
Atsakyti
Mano trečiokė jau 6 metus lanko sportinę gimnastiką ir 5 metus pramoginius šokius. Šie metai mum yra apsisprendimo metai ax.gif ir dukriukas pasirinko šokius wub.gif Nuo kitų mokslo metų liks tik šokiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesa*: 10 kovo 2012 - 11:58
QUOTE(Inga1117 @ 2011 11 27, 15:12)
sveikos mamytės,
esu naujokė supermamos pasaulyje. auginu 1.5 metų berniuką ir jau atėjo laikas jį išleisti į kažkokią mokyklėlę. Rugsėjo mėn . gavau lankstinuką, jog Kaune, Dainavos rajone, yra "Mažylių mokyklė". Gal kuri ten vedate ten savo vaikelį?

doh.gif nepykit bet mano nuomuone pastaruoju metu uzejo kazkokia vaiku lavinimo manija, na 1,5 metu kleckas manau dar spes prisilavinti doh.gif kur taip skubat 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loja5: 10 kovo 2012 - 14:34
QUOTE(loja5 @ 2012 03 10, 15:33)
doh.gif nepykit bet mano nuomuone pastaruoju metu uzejo kazkokia vaiku lavinimo manija, na 1,5 metu kleckas manau dar spes prisilavinti doh.gif kur taip skubat 4u.gif


Sutinku, as savaji nuo 3 metuku zadu kazkur pabandymui (daile, gal muzika). Nors siaip planavom dar veliau, bet kadangi nelankom darzelio, o namuose nuobodu, reikalinga veikla jau dabar.
Atsakyti
Sveiki:)
Mano dukrai rudenį bus penki ir jai labai patinka šokiai. Darželyje kažkaip su šokiais nieko nerandame..nuo rudens galvoju kažkur leisti į šokius (mes Vilniuje gyvename). Gal galite kažką pasiūlyti iš savo patirties, kad būtų ir naudinga ir kaina normali?
Atsakyti
QUOTE(Iloncikas @ 2012 04 05, 17:31)
Sveiki:)
Mano dukrai rudenį bus penki ir jai labai patinka šokiai. Darželyje kažkaip su šokiais nieko nerandame..nuo rudens galvoju kažkur leisti į šokius (mes Vilniuje gyvename). Gal galite kažką pasiūlyti iš savo patirties, kad būtų ir naudinga ir kaina normali?


Moksleivių rūmuose "Ugnelė" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2012 04 06, 11:20)
Moksleivių rūmuose "Ugnelė"  4u.gif


Ačiūsmile.gif reiks pasidomėti:)
Atsakyti
Sveiki,mano 3metuku dukryte lanko teatro mokyklele,o sunus 6metu prades lankyti Kauno cirko meno akademija.Vaikus leidziu i siuos uzsiemimus pagal ju talentus ir norus:)

KAUNO CIRKO MENO AKADEMIJA
SKELBIA PRIĖMIMĄ,
kuris vyks kovo 16, 20, 23 d. 18:00
Baltijos cirko patalpose adresu:
Drobės g. 31, Kaunas.
Kviečiami cirko menu besidomintys vaikai ir
jaunimas nuo 6 iki 18 metų.
Telefonas pasiteirauti 867016445
Atsakyti
Mano pirmokelis siais metais pradejo lankyti sportinius sokius ( darzelyje nuo 4 metu soko) ir buriavimo treniruotes. Tai dabar kas dien uzimtas, du kart per sav soka, ( buna ir trys kartai pries konkursus) du kart eina i sporto manieza ( buriavimo fizinis pasirengimas) sestad baseine mokosi plaukti. Kol kas noriai visur eina, laiko uztenka ir mokytis ir zaisti. Dar ir mokykoj eina i krepsinio ir saugaus eismo bureli, dar i chora buvo kelis kartus nuejes, bet db sako, kad nenori tai ir neverciu,pats renkasi ka nori lankyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enriko mama: 24 kovo 2013 - 15:42
abu mano bernai lanko strakaliuka, mes labai patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
Lankom YAMAHA mokyklele smile.gif
Atsakyti
Manau, kad nebloga mintis būtų leisti savo vaiką į šokių būrelius/pamokas:) Kodėl? Nes mokindamasis šokti vaikas tobulins savo motorinius gabumus, koordinaciją, muzikinę klausą, taip pat tobulins savo socialinius gabumus (juk bus priverstas bendrauti su grupe savo amžiaus vaikų).
Kokius šokius siūlyčiau lankyti? Gatvės šokius. Esu paragavęs tiek pramoginių, tiek gatvės šokių duonos (šoku beveik 20 m.) ir iš patirties galiu pasakyti, kad pramoginiai šokiai gali turėti labai traumuojančią įtaką Jūsų vaikui. Tai yra ganėtinai negailestinga, didelių investicijų ir pasiaukojimo reikalinga sritis. Gatvės šokiai, atvirkščiai, neapkraus Jūsų atžalos nereikalingu stresu:)
Atsakyti