Įkraunama...
Įkraunama...

Aura

Sveikos/-i 4u.gif , norėčiau nuomonių apie vardą Aura smile.gif
Atsakyti

Man graziau Aurelija.Galima trumpinti kasdieninej rutinoj Aura,o suauges vaikas tures galimybe pasirinkti mielesni varianta.

Atsakyti
QUOTE(Anatolė @ 2018 05 23, 20:21)
<p>Man graziau Aurelija.Galima trumpinti kasdieninej rutinoj Aura,o suauges vaikas tures galimybe pasirinkti mielesni varianta.</p>

Aš asmeniškai labai prieš vardų trumpinimus, o dar keisčiau kai tėvai pavadina ir patys tuo vardu nevadina, o trumpina (neturiu omeny mažybinių), už tai aš už trumpus vardus 4u.gif
Atsakyti
Nors pažįstu pora Aurų, man automatiškai norisi vadinti Aurelija. Kaip vaiką pavadintum Minde ar Ramu vietoj Mindaugo ar Ramūno. Bet šiaip vardas geras.
Papildyta:
QUOTE(ewo @ 2018 05 23, 18:34)
Aš asmeniškai labai prieš vardų trumpinimus, o dar keisčiau kai tėvai pavadina ir patys tuo vardu nevadina, o trumpina (neturiu omeny mažybinių), už tai aš už trumpus vardus  4u.gif


MAN nekeista, kai tevai trumpina smile.gif
Atsakyti

Abieju savo vaiku  vardus trumpinu, ir jiems tai patinka. Visam pasauly vardai trumpinami, tai normalu, nera ko stebetis.

Atsakyti
Aura? Kaip suns vardas, tai kodel ir ne.
Papildyta:
QUOTE(Anatolė @ 2018 05 24, 12:24)
<p>Abieju savo vaiku  vardus trumpinu, ir jiems tai patinka. Visam pasauly vardai trumpinami, tai normalu, nera ko stebetis.</p>

tai kokia prasme duoti ilgesni varda, jei juo nevadinat?
Atsakyti

Kasdieneje kalboje jaukiau mieliau vadinti trumpai. O visuomeneje prisistatyti reikia pilnu vardu.

Atsakyti
QUOTE(Anatolė @ 2018 05 25, 19:02)
<p>Kasdieneje kalboje jaukiau mieliau vadinti trumpai. O visuomeneje prisistatyti reikia pilnu vardu.</p>

tai kam tuomet tas ilgesnis vardas reikalingas, jei ir taip visi (pradedant tevais) vadins trumpesniu. man tai absurdas atrodo. Jei patinka Jurga, tai lai buna Jurga, o ne dokumentuose Jurgita. Ar jei ir taip bus vadinama Inga, tai kam reikia tos Ingridos
Atsakyti

As manau, kad reikia.  Jus manykit kitaip. Nes kam tada tu mazybiniu vardu reikia? Vadinkit pilnu vardu vaikus.

Atsakyti
Normalus vardas.Klasiokę turėjau vardu Aurė.
Atsakyti
Geriau Aurelija, Aurėja, Aurora... 4u.gif
Atsakyti
Aura, Dvasia, Siela, Smekla.
Atsakyti