Įkraunama...
Įkraunama...

2019 sausio stebukleliai

Sveikos, ar yra laukianciu stebukleliu sausi? Pabendraukime ir laukime kartu  :)

Atsakyti

Sveika, laukiu ir aš, bet kolkas dar tyliai  :4u:​ 

Atsakyti

Labas, prisidėsiu ir aš prie šio dar tik besiformuojančio mamyčių būrio :)

Atsakyti

Sveikos, ir aš jungiuosi dar gan tyliai :)

Atsakyti
Gera vakara,

Jungiuosi ir as! Jei nesancios mmm ir NT, tai net nesuprasciau, kad laukiuosi biggrin.gif
Kaip jauciates?
Atsakyti

sveika ☺ as gal nuovargi labiau jauciu, bet pykinimas (3×pfu) dar nekankina. Penktadieni pagaliau vizitas pas gin., laukiu uztvirtinimo  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Man tai viskas gerai, tik vakarais anksčiau miego norisi. Pykinimo nebuvo nei abu pirmus nėštumus, tai panašu, kad išvengsiu ir dabar šio reikalo. Ryt jau vyktu pas gydytoją patvirtinimui. :)​ 

Atsakyti
As is per geros savijautos busiu persistengus, tai vakar truputi patepliojo. Ta proga, siandien eisiu pirmam vizitui ir apziurai. Vakar dar sugadinau paskutini NT, tai nusidaze storai, ryyyskiai biggrin.gif
Atsakyti

Kaip pirmieji vizitai jums?

Man šiandien sakė, dar tik pati nėštumo pradžia, nors testas jau prieš savaitę aiškus buvo, tai liepė po 2 sav. ateiti. Nors keistoka apžiūra buvo, net neklausė kada paskutinės mm, tik ar nėštumo testas ryškus.  :hmm:​ 

Atsakyti
Man vizitas dave daugiau zalos, nei naudos. Ziurejo ziurejo, ieskojo ieskojo, o nieko ir nerado. Liepe ateit po savaites. Tai dabar visa strese.
Atsakyti

Tai man irgi vos, bet įžiūrėjo, liepė net po 2 ateit, tada sako širdutės paklausysim.

O kada tau paskutinės mm buvo?

Atsakyti

Laba visoms :) 

nedrasiai ir as jungiuosi prie jusu, zieminuku :) :) 

Atsakyti