Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2018 M. LIEPĄ (179 TEMA)

Sveikos  :4u:  Seniai besilankiau čia  :)  Žiūriu daug naujų dalyvių, jau nelabai ką ir pažįstu  :D 

Temos senbuvės, kaip besilaikote, kas naujo jūsų fronte? :)

Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2018 07 11, 21:21)
<p>Sveikos  4u.gif  Seniai besilankiau čia  smile.gif  Žiūriu daug naujų dalyvių, jau nelabai ką ir pažįstu  biggrin.gif </p><p>Temos senbuvės, kaip besilaikote, kas naujo jūsų fronte? smile.gif</p>



Jeibohu mirstu... blink.gif Uzklupo angina ne angina, kazkoks velnias, vos iki wc nusliauziu... O dar su vyru nenusisaugojom si cikla, tai ar nebus sunystes desnio tik...
Atsakyti
Kisulita, kaip tu? Kaip jautiesi? Tiek fiziskai tiek psichologiskai biggrin.gif
Atsakyti

Jeibohu mirstu... blink.gifUzklupo angina ne angina, kazkoks velnias, vos iki wc nusliauziu... O dar su vyru nenusisaugojom si cikla, tai ar nebus sunystes desnio tik...

Uch, angina, užjaučiu  :unsure: 

Na jeigu užkibo, tai užkibo, reiškias, kad taip ir turi būti  :)  Aišku norisi pastoti ir kad viskas būtų tobula, jokių ligų, puiki savijauta ir t.t., bet dažniausiai taip nebūna  :) 

Atsakyti

Kisulita, kaip tu? Kaip jautiesi? Tiek fiziskai tiek psichologiskai biggrin.gif

Visai neblogai sekasi, jau neužilgo dekretas, tai negaliu sulaukti :D Jaučiuosi kol kas tikrai gerai, aišku jau jaučiasi svoris, jau sunkiau sportuoti, nebepasiekiu batų užsirišti, bet šiaip nieko neskauda, energijos dažniausiai yra  :D 

Kaip tau sekasi, kaip laikaisi? :)

Atsakyti
Kisulita, o ka sportuoji? As Impulse lankau treniruokliu sale, kartais i baseina nueinu, idomu ar laukiantis galima kilnoti svorius be trenerio prieziuros, kad ir minimalus tie svoriai bet vistiek, et kaip gaila bus atsisakyti sporto biggrin.gif
Atsakyti

Kisulita, o ka sportuoji? As Impulse lankau treniruokliu sale, kartais i baseina nueinu, idomu ar laukiantis galima kilnoti svorius be trenerio prieziuros, kad ir minimalus tie svoriai bet vistiek, et kaip gaila bus atsisakyti sporto biggrin.gif

Aš tai lankau nėščiujų kineziterapiją, bet ne grupinę, o individualiai, tai labai jaučiasi, nes prieš tai lankiau grupines treniruotes, tai labai jautėsi, kad man netinka :) O čia visi pratimai parenkami pagal mane ir mano galimybes, tik einu kartą per savaitę, o kitas dienas darau savarankiškai  :) 

Dėl svorių tai nežinau, man atrodo, kad lyg ir negalima  :unsure:  Ir iš patirties galiu pasakyti, kad geriausia pamėginti mankštas nėščiosioms, nes aš pati iš pradžių sportavau, po to ėmiau lankyti, tai buvau nustebusi kad nemažai pratimų net negalima daryti, nes iki 16 sav. formuojasi dubens padėtis ar raumenys  :)​ 

Atsakyti

Tai dabar mano mm turetu buti 08.08.d ka jau baigiu sirgti mm pas mane jos tik 3 d buna pasiseke man :ax: nu jei sy cikla nepavyks tai jau pradesiu galvoti kad pasenau  :D nes abu vaikai mano praktiskai is pirmo karto  :) daugiau sakiau nt nedarysiu kol mm neveluos normaliai nes sy karta taip subalamutino testai kad sakes  :oh: kazkaip gandrai tinginiauja ziuriu :D linkiu visoms sy cikla isvysti tuos du bruksniukus tik ne tokius melagelius kaip man  :D

Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2018 07 12, 12:54)
Na jeigu užkibo, tai užkibo, reiškias, kad taip ir turi būti  smile.gif  Aišku norisi pastoti ir kad viskas būtų tobula, jokių ligų, puiki savijauta ir t.t., bet dažniausiai taip nebūna  smile.gif 


Nu kaip. Buna kartais biggrin.gif Mano pirmas, tai is pirmo ksrto ir be jokiu nesklandumu. Tai va man pagerejo, tai vyras parsliauze sergantis...

QUOTE(FoxLady @ 2018 07 12, 15:17)
Kisulita, o ka sportuoji? As Impulse lankau treniruokliu sale, kartais i baseina nueinu, idomu ar laukiantis galima kilnoti svorius be trenerio prieziuros, kad ir minimalus tie svoriai bet vistiek, et kaip gaila bus atsisakyti sporto


Manau, kad nebent labai labai ribota svori. Nu, su maisais tampytis negalima, tai abejoju ir ar salej stumdyt yra gera mintis... ax.gif
Atsakyti

Nu kaip. Buna kartais biggrin.gifMano pirmas, tai is pirmo ksrto ir be jokiu nesklandumu. Tai va man pagerejo, tai vyras parsliauze sergantis...


Manau, kad nebent labai labai ribota svori. Nu, su maisais tampytis negalima, tai abejoju ir ar salej stumdyt yra gera mintis... ax.gif

Turėjau omeny, kad jeigu žirniukas užkibo, tai taip ir turi būti ir žirniukui jokios anginos netrukdys  :D 

Man irgi atrodo, kad svorius reikia riboti, pamenu kažkas sakė, kad kol pirmais mėnesiais formuojasi gimda ar puslytė, tai dėl svorių ji gali neteisingai susiformuoti  :hmm:  Bet ši informacija "drauge sake, nes kazkur girdejo" lygio, tai kiek tikslinga, sunku pasakyti  :D 

Atsakyti

Kisulita  :4u:  fantastika jau dekretas tuoj 😍 kaip tas laikas greitai lekia 🌻

Aš irgi jau senbuvių blevyzgų pasiilgau ☺️😏 kaži Boruziukas kaip HAL 😊  aš irgi palikau tyliąja skaitytoja rodos viskas išsakyta ir pasakyt neturiu ko naujo 😵 Iki O ir beveik per O dirbom o ar kas gausis bus matyt 

Atsakyti
Dar idomu kaip Ispaikyta, laaabai seniai nieko negirdeti.
As cia ilgai uzsibuvusi, nes tai planuoju tai neplanuoju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FoxLady: 13 liepos 2018 - 14:00