Įkraunama...
Įkraunama...

Netyciukas

QUOTE(bcaa @ 2018 07 15, 12:38)
<p>Jūs juokingi žmonės... biggrin.gif dar negalvojau, kad ant tiek supuvę žmonės esame... visas pyktis, visas negatyvas... toks jausmas, kad šunims kaulą numečiau ir dabar puola biggrin.gif </p><p></p><p>Taip, man tikrai 22 metai.. taip, pasielgiau kvailai. Yra kaip yra. Pamokų tikrai nereikia iš jūsų pusės. Visos įsivaizduoja, kad aš k***a ir šiaip kvailutė.. dėl kvailutės nesiginčysiu... pusę metų iki to karto neturėjau lytinių santykių.. iš vaikinų dėmesio daug sulaukiu. Bet šis buvo tas su kuriuo net ir po dienos pažinties atrodė,m kad galėčiau į pasaulio kraštą keliauti.. taip ir gavosi, kad pasimylėjome anksti ir nesisaugojome.. buvo kaip buvo. </p><p></p><p>O apie vaikiną... vienos jau nusprendė, kad jis pasipustys padus.. na juokinga. Ir šlykštu skaityti.. kiek sugedę žmonės.. trūksta išsilavinimo, etikos, supratingumo ir to pačio žmogiškumo... </p><p></p><p>Na bet mėgaukitės tuo numestu kaulu. Jums kaip antidepresantas kai turit kur pyktį išlieti. smile.gif) nors nesuprantu už ką čia dauguma taip smerkia ir pyksta.. juk ne jūs gyvensit mano gyvenimą ir ne jūs šitą vargą ir džiaugsmą turėsit smile.gif)</p>

nei jus kvaila nei ka, normali moteris su jausmais, ir galu gale kas zino kaip tiem vaikam ateiti i pasauli, pastebejau, kaip sakoma mes planuojam , o dievulis juokiasi is tu planu. Nekreipkit demesio ir nesijaudinkit mirksiukas.gif
visi su savo skauduliais matomai ir issilieja, kai randa proga mirksiukas.gif kaip sakoma kiekvienas pagal savo sugedimo laipsni.
man tas apsaugu nuolatinis akcentavimas jau sleikstuli kelia atrodo tie vaikai kazkokai bacila mirtina butu, kad jau taip baisiai nuo ju suagotis reikia, jei nebutu tu netyciuku , zmonija jauciu ismirusi senai butu lotuliukas.gif
Atsakyti

man tas apsaugu nuolatinis akcentavimas jau sleikstuli kelia atrodo tie vaikai kazkokai bacila mirtina butu, kad jau taip baisiai nuo ju suagotis reikia, jei nebutu tu netyciuku , zmonija jauciu ismirusi senai butu lotuliukas.gif

Kam tos apsaugos. Geriau leisti vaikams ateiti, kaip gaunasi. Ligoms irgi. Bet cia irgi reiskiasi taip jau dievulis bus nulemes. 

Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2018 07 15, 14:32)
Kam tos apsaugos. Geriau leisti vaikams ateiti, kaip gaunasi. Ligoms irgi. Bet cia irgi reiskiasi taip jau dievulis bus nulemes. </p>

ne geriau neleisti vaikams ateiti, taip kaip gaunasi lotuliukas.gif o kaip kitaip galima, ne taip kaip gaunasi? lotuliukas.gif
o prezikus naudojant esi zmogus apsaugotas nuo visu ligu uzkreciamu lyt keliu lotuliukas.gif

aha pasakokit toliau savo pasakas, tik vaiku darzelyje: kazka tipo to :
naudokit vaikai gumytes ir gyvensit ilgai ir laimingai ir vaikuciu turesit tiek , kiek noresit ir tada, kada noresit, ir jokia liga jusu neaplankys lotuliukas.gif
tik nereikia man tokiu briedu pasakoti mirksiukas.gif
Atsakyti

Na Iš_šviesos.. jūs nuostabi. Pastebėjau, kad ne tik šioje temoje auksinėmis mintimis dalinatės.. tikra Dievo dovana :)

Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2018 07 12, 11:42)
mergos, pasimylėta per nevaisingą langą.  ciklo gale visai. mėnesinės turėjo būti po trijų dienų nuo pasimylėjimo. (šiam etape, gimdoje dykynė). negi ir jūs išprusimo neturite...och, su tais aukštaisiais.


Moterims ovuliacija gali įvykti nebūtinai ciklo viduryje, tai gali įvykti ir anksčiau, ir vėliau.Daug porų, kurios kaip kontracepcijos būdą naudojo vaisingų dienų skaičiavimą, susilaukė netyčiukų.
Be to, mėnesinių ciklas gali svyruoti plius minus 7 dienas ir tai yra normalu, niekada negali būti tokia tiksli, kad man mėnesinės ateis būtent po trijų dienų.
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2018 07 15, 13:24)
man tas apsaugu nuolatinis akcentavimas jau sleikstuli kelia atrodo tie vaikai kazkokai bacila mirtina butu, kad jau taip baisiai nuo ju suagotis reikia, jei nebutu tu netyciuku , zmonija jauciu ismirusi senai butu lotuliukas.gif


Neplanuotas nėštumas gali moteriai sugadinti gyvenimą.
Nėštumą būtina planuoti, nors aišku, kad pasitaiko netyčiukų, nes nėra nė vienos apsaugos priemonės, kuri apsaugotų šimtu procentu.
Atsakyti
Autore, nemanau, kad laukiates.
Visu pirma iki menesiniu likus kelioms dienoms , tikimybe pastoti be galo maza. Visu antra testas dar nerodytu. O vaiduokliuku ir ne tik man yra rode , ir kai nesilaukiau.Ir pozymiai "atsiranda" as be abejo, planavau nestuma. Menesines taip pat gali veluot, del ivairiu priezasciu. Is tikro jei butu taip kaip sakot, (lauktumetes) vadinciau ta stebuklu ☺ 10 d. po lyt akto jau galetu:)
Atsakyti

Na su draugu mes apkalbėjom tai, kad šampaną šausime betkokiu atveju.  Ar bus ar nebus :) jis net labiau nerimauja ne dėl vaikelio... bet dėl to, kad jei vaikelio nebus, kad dėl tų požymių man kokia rimtesnė liga nebūtų... jis sakė, kad ir kartu apsidžiaugtų jei vaikelio nebūtų, bet ir liūdėtų.. jam vaikelis kaip naujo gyvenimo pradžia.. nes pagal jį dabar.. jis gerą darbą turi, gerai uždirba ir tik taško pinigus ir gyvena ne visai tokį gyvenimą kokio norėtų.. jis vaiko nori.. nesame vaikai. 

Aišku, aš čia daug tuščiažodžiauju... bet patikėkit, tokioje situacijoje norisi kalbėti viską. O bjaurūs komentarai.. liūdina, mūsų visuomenė labai bloga. Dauguma nėštumų būtų labiau laukiami ir lengviau išgyvenami jei žmonės nebūtų bjaurūs kitų atžvilgiu:)

Atsakyti

Vaikai niekada nesugadina gyvenimo.Man bjauru net skaityt tokius zodzius.Kad apsunkina tai taip.Bet tam ir gyvenimas kad nuolat susidurtume su sunkumais.

Atsakyti

Šiaip jau Jum reikėtų suprasti, kad dauguma moterų čia dėl nėštumo Jums nieko ir nesakė, o abejojo dėl vaikino rolės (nes vėl, Jūs jo nepažįstat), kalbėjo apie Jūsų elgesio neatsakingumą, išreiškė susirūpinimą sveikata dėl lytiniu keliu plintančių ligų. Jau nekalbu apie tai, kad nebuvo jokių siūlymų daryti aborto ar pan, nors vargu ar visos moterys šiame forume yra prieš jį. Abejonės dėl amžiaus - racionali reakcija kai žmogus neturi esminių žinių apie savo kūną.

Man kyla klausimas - ko Jūs tikėjotės? Tokioje situacijoje aš savo seserį lygiai taip pat išbarčiau ir tikrai rūpinčiausi ar ji kuo nors neužsikrėtė. Kalbėti tik pozityviai (good vibes only) labai dažnai tiesiog reiškia abejingumą. Bet ką jau čia, kaip liutuke123 galma tik pasidžiaugti, kad bus vienu vaikučiu pasaulyje daugiau, nesvarbu kokia kaina. Juk iš vaiko tėvo bus galima piigų pristeisti jei ką. O apie savo išsilavinimą, planus ir pan. autorė nekalba, tai vadinasi ir problemos nėra.

Atsakyti
QUOTE(bcaa @ 2018 07 15, 12:38)
<p>Jūs juokingi žmonės... biggrin.gif
O apie vaikiną... vienos jau nusprendė, kad jis pasipustys padus.. na juokinga. Ir šlykštu skaityti..

tu pati esi juokinga. Ir taip, kvaila. Gerai, kad bent tiek pripazisti. Bet cia pagal amziu sakyciau. Nes tau nedasyla, kas yra rasoma. ka nori, ta supranti. Isizeidusia princese mat vaidini. Vaje, vaikinas gi paliks! Nieksas nesake, kad tave butinai paliks. Tik yra tokia prielaida, kad palikt gali. Visaip buna gyvenime. Vieni tuokiasi is reikalo, kiti vos suzinoje pabega, treti pries pat vaiko gimima, ketvirti po. Bet mes cia ekstrasensiu nevaidinam ir nesakom, kokia tikrai tavo ateitis nusimato. Ir niekas nesake, kad butinai kokiu ZIV uzsikretei. galejai uzsikresti ir ZIV, ir sifiliu, ir dar neaisku juo. Bet nebutinai esi uzsikretus. Pati esi kazkokia paranojike, kad vien pikta visur izvelgi. Tai normalus patarimai. Kad ir del ligu pasitikrint. Kad ir pasidomet bent jau ateiciai ovuliacija ir apsaugos priemonem. Suauk pagaliau.
Dabar kazka pradedi suprast ar dar ne?

QUOTE(bcaa @ 2018 07 15, 12:52)
kad vien mano draugas uždirba tiek, kad jei pasipustys padus.. aš galėčiau patogiai visai gyventi iš jo pinigų kuriuos priteistų...

na, bet kokia tu juokinga biggrin.gif ir naivi biggrin.gif jei jau PATI kalbi apie alimentus, tai zinok jie mokami vaikui, jo poreikiams tenkinti ir visai nebutinai tai kazkoks procentas nuo algos. Kad jis gerai uzdirba, tai nereiskia, kad moketu tau tiek, kad galetum svaistyt kur nori ir patogiai gyvent. Nebent jis pats to noretu.
Aisku, tu dabar cia ateisi ir piktinsiesi, kaip mes tau "grasinam", kad alimentu is vaikino negausi lotuliukas.gif
Atsakyti

 Ir niekas nesake, kad butinai kokiu ZIV uzsikretei. galejai uzsikresti ir ZIV, ir sifiliu, ir dar neaisku juo. Bet nebutinai esi uzsikretus.

Be tu akivaizdziu ligu, kuriomis uzsikretus pasirodys simptomai, dar yra ir tyliu zarazu. Visokios mikoplazmos yra labai paplitusios, kazkada maciau statistika, kad didelis skaicius moteru yra nesiotojos. Nepamenu tiksliai, bet ten tikrai buvo apie 30%-50%. Nusilps imunitetas, simptomai bus kaip infekciju ir teks vaiksciot pas gydytojus, brangius tyrimus darytis ir kol suras...

As nezinau ko ji taip pyksta del tu apsaugu, bet mano nuomone tokiai jaunai merginai PRIVALOMA saugotis su prezervatyvais, nes neaisku kiek vyru dar bus, ka jie daro ir ka jie nesioja. Neatsakingai elgiantis galima tikrai labai stipriai sau gyvenima pagadinti. 

Atsakyti