Įkraunama...
Įkraunama...

2019 m. gegužinukės

Laba diena, mergaitės :) norėčiau ir aš prie jūsų prisijungti :) mums be kelių dienų jau 9 savaitės, čia mano trečias nėštumas (turiu dukrytę, kuriai tuoj bus 3 su puse, o praeitais metais turėjau persileidimą, tai dabar labai stengiuosi saugoti žirniuką), pykinti visai nepykina, nei per pirmą nėštumą nepykino, tik visą laiką noriu valgyti, o pavalgius jaučiasi truputį šleikštulys, kavą geriu su pienu kelis kartus per dieną, bet pasidarė nebeskani ji..

 Sveika prisijungusi, only...

Labai tikiu, kad šįkart viskas bus puiku...

Aš nebežinau kiek dabar man savaičių...Man nustatyta preliaminari data gegužės 12 d. Pagal echo vienaip pagal m.m kitaip...tai čia per pagal echo...

Atsakyti

 Sveika prisijungusi, only...

Labai tikiu, kad šįkart viskas bus puiku...

Aš nebežinau kiek dabar man savaičių...Man nustatyta preliaminari data gegužės 12 d. Pagal echo vienaip pagal m.m kitaip...tai čia per pagal echo...

aš irgi nežinau kiek tiksliai dabar laiko, nes pagal MM vienaip man rodo, gyd.sakė kitaip, bet aš dar tik vieną kartą buvau, gal kitą kartą patikslins, bet kokiu atveju mano susitikimas su žirniuku būtų jau į gegužės pab., tai dar labai daug gražaus laiko yra :) o kol kas valgyti noriu kaip žvėris :)

Atsakyti

aš irgi nežinau kiek tiksliai dabar laiko, nes pagal MM vienaip man rodo, gyd.sakė kitaip, bet aš dar tik vieną kartą buvau, gal kitą kartą patikslins, bet kokiu atveju mano susitikimas su žirniuku būtų jau į gegužės pab., tai dar labai daug gražaus laiko yra :) o kol kas valgyti noriu kaip žvėris :)

Jau valgyti ir aš pastoviai noriu...

Jau priaugau 8 kg... :unsure:  :unsure:  :unsure: 

Kaip ir viskas ok...tik skydliaukės sutrikimas ir kalio trukūmas...tai biokalį liepė gert!!!

Skydliaukės tyrimus išrašė... :huh2: 

Ir vėl nevalgius į poliklinika eit... :(  galėsiu vemt visą kelią...

Atsakyti

Labas rytas!

As speju dar nelabai ka priaugau....Pries nestuma numeciau 10 kilu kazkaip netycia,visos kelnes keliom ismierom dideles.Iki siol reikia su dirzu neblogai paverzti,kad nuo subines nenuslinktu.
Pilvo sriti yra koks tai kalniukas,tik nezinau ar cia jau namelis formuojasi ar tik paminkstinimas...
Per praeita nestuma priaugau 8kg. o kol maitinau metus laiko kokie 12 prilipo...

Atsakyti

Labas rytas!

As speju dar nelabai ka priaugau....Pries nestuma numeciau 10 kilu kazkaip netycia,visos kelnes keliom ismierom dideles.Iki siol reikia su dirzu neblogai paverzti,kad nuo subines nenuslinktu.
Pilvo sriti yra koks tai kalniukas,tik nezinau ar cia jau namelis formuojasi ar tik paminkstinimas...
Per praeita nestuma priaugau 8kg. o kol maitinau metus laiko kokie 12 prilipo...

Kaip Tau faina...

Aš kažkaip smarkokai priaugau...

Atsakyti

Kaip Tau faina...

Aš kažkaip smarkokai priaugau...

 
Aisku greiciausiai del to,kad prastai valgau....mesos nenoriu,saldumynu nenoriu....Noriu tik salotu,o jei tris dienas is eiles jas valgau,vidurius susuka.Na dar ivairiu sriubu noriu,bet ar jos labai i svori eina tai neaisku...Ai ir oboliu noriu...
Va,kaip sakiau pries nestuma numeciau 10kilu....nieko nedarydama - nei sportavau,nei mityba labai pakeiciau....Bendradarbiai pradejo sneket kad kustu kiekviena diena,pati net nepastebejau.Prisipirkau sukneliu pora Lietuvoj atostogaudama (beje mano pirmosios sukneles!!!) kelniu siek tiek aptemptu - norejau buti glazi,glazi  :rolleyes:  Ir vel tik kavalierus primine - o kur gi tavo dienos..??!! Buvo lengvas sokas,neplanavom,nesitikejom.Kaba dabar tos sukneles spintoj ir laukia savo eiles.Tikiuosi maitinimo metu nepriaugsiu iki tiek,kad dar galeciau buti glazi,glazi :D

Atsakyti

  Aisku greiciausiai del to,kad prastai valgau....mesos nenoriu,saldumynu nenoriu....Noriu tik salotu,o jei tris dienas is eiles jas valgau,vidurius susuka.Na dar ivairiu sriubu noriu,bet ar jos labai i svori eina tai neaisku...Ai ir oboliu noriu... Va,kaip sakiau pries nestuma numeciau 10kilu....nieko nedarydama - nei sportavau,nei mityba labai pakeiciau....Bendradarbiai pradejo sneket kad kustu kiekviena diena,pati net nepastebejau.Prisipirkau sukneliu pora Lietuvoj atostogaudama (beje mano pirmosios sukneles!!!) kelniu siek tiek aptemptu - norejau buti glazi,glazi  :rolleyes:  Ir vel tik kavalierus primine - o kur gi tavo dienos..??!! Buvo lengvas sokas,neplanavom,nesitikejom.Kaba dabar tos sukneles spintoj ir laukia savo eiles.Tikiuosi maitinimo metu nepriaugsiu iki tiek,kad dar galeciau buti glazi,glazi :D
 Vat maitinimo metu aš numetu...Blyn būna tokios dietos sudarytos...mamka gi turi maista į savo racioną įsivesti po truputį...o ne viską iškart, nes poto būna alergijų...  Blyn, kIaip šalta...jau sloga prikibo.. Pro nosį nekvėpuoju...gerklėj gumulas...akys kaip smėlio užpiltos...

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmgarda29: 24 spalio 2018 - 08:31

Labas rytas!

Pas mus irgi tamsu,vejas ,lietus.Iskisau nosi per langa,tai pakenciama.
Eisim siandien i zaidimu hale (pas mus rudens atostogos) Tik mano cioce dar nezino :D ot bus jai dziaugsmo,nes ilgai nebuvom

Atsakyti

nu va pirma karta buvau pas akusere pagaliau, daug visokiu popieriu/klausimynu pildem, paeme kraujo, slapima, pamatavo ugi/svori ir spaudima, sake ligonine susisieks del ultragarso kita/dar kita savaite ir pagaliau prasides visokie tyrimai, paskyrimai.

Is to ka isklausinejo, nusprende, kad as esu mazos rizikos gimdyve ir pradejo itikineti namie gimdyti, as buvau labai nustebusi, nes galvojau namie pirmakartems isvis neleidzia. O ji sako galima, galima, vis tiek sako daugiausia laiko saremiausi namie (na cia jeigu viskas bus ok per visa nestuma), gimdyti tik atvaziuosi i ligonine, tai jei visi bus pasiruose ir gimdyti namie, bus geriau, nes jei kas negerai, nu tai tiesiog nuves su greitaja, o ne su savo masina vaziuosi. Sako daznai kai buni ligoninej, kadangi visa iranga prieinama, ciut kas ne taip pradeda jungti prie aparatu, tikrinti, klausineti, kazka leisti, galbut is tikruju viso to ir nereikia, ir tie visi lendimai net padidina rizika, kad kazkas bus negerai, plius sukelia stresa, o namie gal butum tiesog pailsejusi ir toliau ramiai pagimdziusi. Na kai toks scenarijus, gal ir geriau namie, bet jeigu to isikisimo tikrai reikejo? Zodziu as jau pasakiau, kad geriau gal kol kas ruosiames ligonines ale "naminei" palatai, o ten paziuresim. Ji pati abu namie gimde ir gal turejo daug graziu patirciu, bet man kazkaip nedrasu, ir jeigu jau savim nepasitiki, tai gal ir nereikia. Ka jus manot?

Atsakyti

Oi,oi,ne,ne nesutikciau namuose gimdyti.....Va jei kas,tai cia pat ligoninej tie visi aparatai,o nereikia dar su greitaja vaziuot...
As noriu vonioj saremiu metu buti,kaip ir per pirmaji.Atgulejau pora valandu,ramiai,viena,sugebejau pasnausti.Tas vanduo labai atpalaidavo mane.Kada vandenys nubego neaisku.Tik sunku islipti buvo is vonios,nes saremiai kas sekunde ejo...vos spejau i lova atsigult kai liepe stumt.Ir wow (kaip dabar pagalvoju po minutes,o tada atrode visas stumimas trunka amzinybe) i mane ziuri dvi dideles akytes... :wub:

Atsakyti

Oi ne aš irgi greižtai sakau ne...

Reik viską gerai apgalvot...jei ką nuveš gteitoji? O ką ji stovės už durų ir lauks, kol gimdysit ar atvažiuos kai bus iškviesta..

O kokioj čia šaly taip siūlo?

Gal ten pas jus tikrai viskas kitaip ir dar geriau gimdyt namie...nors namie nei to sterilumo tokio nėr nei tiem galimybių nei ligoninėj..

Aš tai vėl norėčiau gimdyt pas tą pačią daktarę kur gimdžiau antrą...Jau tokia faina daktarė...dabar ji skyriaus vedėja pas mus!!!

Atsakyti

Cia viskas vyktu Anglijoje, akusere dalyvauja gimdyme, jeigu nuspresciau namie gimdyti, tada nuo kazkurios savaites prasidetu pasiruosimas, nezinau, ka tai reiskia, bet sake jie atvaziuoja namo, matyt pasirupina, kad visko butu, ko reikia, svaru ir sako geriausia jeigu ir partneris dalyvautu, tai jo irgi visko matyt mokytu.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Steisi: 24 spalio 2018 - 21:48