Įkraunama...
Įkraunama...

2019 m. gegužinukės

 ir man spaudžia, nebepatogu su jomis jau :( o dar aš numečiau iki pastojant kokius 7kg, spėjau susimažinti dalį drabužių, tai dabar vien suknelėm vaikštau ... 

Suknelės gražu....😆 labai gražu...😊

Aš tai darbe nuo 8-17 vėmiau tik 5 kartus ir tai neilgai...Dabar vakare dar ne..

.jau kartais jėgų neturiu...rimtai pagalvoju apie bilietenį paskutiniu metu..

Atsakyti

o man jau pora rytu visai jokio pykinimo nebuvo, gal jau ir praejo :) 

Buvom ultragarsa darytis pagaliau, pirmas oficialus! Buvo faina sonografe, pasidziauge, kad malonus vaikutis, jog viskas kaip turi buti. Judejo, pasivarte, bet gavom graziu ryskiu nuotrauku. Pastume gimdymo diena keliom dienom anksciau. Dabar lauksiu kraujo rezultatu ir tos rizikos apskaiciavimo, vis neiseina visiskai absoluciai atsipalaiduoti ir dziaugtis tuo vaikeliu, negi dabar visa gyvenima del ju nerimauti reikes?! :D galvojam ar jau sakyti kitiems draugams, kolegoms..

bet vis tiek man dar virtualus tas vaikutis, nieko nesimato, o jau toks zmogeliukas.

Atsakyti

Suknelės gražu....😆 labai gražu...😊

Aš tai darbe nuo 8-17 vėmiau tik 5 kartus ir tai neilgai...Dabar vakare dar ne..

.jau kartais jėgų neturiu...rimtai pagalvoju apie bilietenį paskutiniu metu..

Man pirmosiomis sav. taip sunku buvo.Ir fiziskai,ir emociskai.Pagalvoji,kad nestukems pirmiems men tikrai reikia ''atostogu'' Va isejau is darbo atsigavau,nepamenu kada galva paskutiniu metu skaudejo....Atrodo jegos grizo ir vel gali darbuotis

Atsakyti

Labuka, mes įžengėm į 11 savaitę :) kitą savaitę einu echo, bet turbūt nematys dar kas bus..na svarbiausia, kad viskas gerai būtų..

 

o čia yra mamyčių iš Vilniaus? :)

 

Aha...norisi...

Jau ruošiat rūbelius leliukui ar dar ne?

dar ne, nes nežinau kas bus, jei mergaitė - turiu pilna visko, jei berniukas - tada reiktų kažką pirkti :)

 

Aš tai ne, manau dar per anksti :)

 

Šiaip įdomu, kada kurios terminas? :)

Mano gegužės 28 :)

panašiai ir mano - gegužės 27d. :) pirmąją pagimdžiau 4 dienom anksčiau nei terminas buvo, manau ir šį kartą taip bus :)


 

Atsakyti

Labas,

o as gi siulais susivyliojau.....pagaminti is pieno,tiksliau pieno milteliu....liuksas :rolleyes:  :D  Tinka alergikams ir aisku kudikiams.Lengvuciai,minkstuciai,kaip vata....Niu ir ka - kepuryte padaryta,tapukai irgi....cia vadinas rubeliais rupinsiuos veliau.. :D

Atsakyti

Oi nebuvau  čia kelias dieneles...

Nu nesugebu..mtaip bloga pask. dienom, kad baisu...po darbo iš lovos nebeišlipu guliu ir tiek...

Nu čia gal prieš blogumi pabaigą???

Jau svajoju kada būsiu rami ir kupina jėgų...

Aš ir dar darbe dar niekam nesakiau ir sakyt bijau...😆😆 sakys boba išprotėjo ant senatvės vaikų prisireikė...😆😅😅

Atsakyti

Labas,

o as gi siulais susivyliojau.....pagaminti is pieno,tiksliau pieno milteliu....liuksas :rolleyes:  :D  Tinka alergikams ir aisku kudikiams.Lengvuciai,minkstuciai,kaip vata....Niu ir ka - kepuryte padaryta,tapukai irgi....cia vadinas rubeliais rupinsiuos veliau.. :D

Tai įdėk foto!!! Norim ir mes pažiūrėt kas ti per siūlai.. 😨

Atsakyti

 

Nu nesugebu..mtaip bloga pask. dienom, kad baisu...po darbo iš lovos nebeišlipu guliu ir tiek...

 

Aš ir dar darbe dar niekam nesakiau ir sakyt bijau...😆😆 sakys boba išprotėjo ant senatvės vaikų prisireikė...😆😅😅

 

Oi as tokia pati... 

 

Tokiu atveju as pagalvoju, negi as gyvenu del kitu zmoniu, ir negi as atsiklausti turiu visu aplink- ar ar galiu dryt ta ir ana? Ar as galiu turet ta ir ana? Na zinoma, kad ne ;) 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shindi%: 09 lapkričio 2018 - 08:04

Aaa....rasiau,rasiau ir dingo.....!!!!

Labas rytas!(dar karteli)

Irmgarda,o tu negali gauti biuletenio?Pasiskusk gyd. gal israsys?

Kaip jus miegat?
Syrit snuduriuodama,atsiguliau ant pilvo...ir...tris kartus kazkas pastukseno...Tai gal cia lelius pasijaute prispaustas....,o gal pilvas siaip sugurguliavo...
Jei pagal gyd. esam 17sav. tai kaip ir normalu judesiukai
Na,o jei pagal mano nuojauta - 15sav. Per lasiniu sluoksni dar sunkoka butu pajausti..

Atsakyti

Aaa....rasiau,rasiau ir dingo.....!!!!

Labas rytas!(dar karteli)

Irmgarda,o tu negali gauti biuletenio?Pasiskusk gyd. gal israsys?

Kaip jus miegat?
Syrit snuduriuodama,atsiguliau ant pilvo...ir...tris kartus kazkas pastukseno...Tai gal cia lelius pasijaute prispaustas....,o gal pilvas siaip sugurguliavo...
Jei pagal gyd. esam 17sav. tai kaip ir normalu judesiukai
Na,o jei pagal mano nuojauta - 15sav. Per lasiniu sluoksni dar sunkoka butu pajausti..

 Tai vat, kai siūlė neėmiau...o dabar pas daktarę tik 15 d...po genetikų...tai kažkaip kentėsiu...darbas nesunkus...tik sėdėt pabosta...

Nuo gruodžio 1 iki kokios 15 planuoju atostogas paimt kasmetines ... kam jas taupyt, juk nuo kovo 9 išeisiu 2 metam...😆😆😆

Ir aišku aš vis tikiuosi, palengvėjimo...galvoju, kad jau užteks man vargt...

Atsakyti

Niu kur visos užsislapste?

Aš tai netveriu džiaugsmu šiandien pirma diena, kai iki 13 val dar nepykino ir nė kart nebėgau į tualetą..Gal jau artėja galas mano blogumams...Ale šiandien skauda šoną...

Atsakyti

Labas!

Niu va,jei ne vienas,tai kitas.....

As su savo cioce i parde nuejau apsipirkti,tai kaip galva susisuko tarp bulviu ir pomidoru...Karstis ismuse.Pasiremiau ant miltu kalno,pakvepavau ir lyg geriau pasidare.Lauke vejas stiprus,tai prapute smegenine neblogai... :D

Atsakyti