Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

as linkiu mums visoms wub.gifwub.gifjauciu varau ir as OV testu nusipirkti ax.gifnepatrukdys gi rolleyes.gif

kaip persalau cray.gifbalso neturiu visai jokio, dingo besnekant per keles minutes.. atrodo kad prageriau lotuliukas.gifir plaucius baigiu iskoseti huh.gif

Sveik mieloji arbata medus citrina ir tt 

Atsakyti

Hal sveik!

Man kelintą dieną sloga kibt nori, bet vis neprikimba 😶 

Atsakyti

O VVT kodel? Kazkokiu indikaciju yra?

Teko tai patirti.

Atsakyti

Deja nelemtasis  Prisca parodė rizika didelę na nipt ne mūsų kišenei 😩 Jokių blogų minčių čia tik teigiamom 😉 Naujokių turite nemažai bet ir senbuviu  neviena  dar vis :4u: na reik lyst mėn puslapių atgal žiūrėt kas pas jus gero .. Laikas taip greitai bėga  :unsure:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo motiejus5: 22 spalio 2018 - 14:29

Turiu klausimėlį, man nėra taip buvę tad klausiu ar normalu, kad skauda vieną kiaušidę  :hmm:​  Jau apie dvi valandas vis sugnybia skaudžiai ir vėl atleidžia. Po kurio laiko vėl tas pats.

Atsakyti

Turiu klausimėlį, man nėra taip buvę tad klausiu ar normalu, kad skauda vieną kiaušidę  :hmm:​  Jau apie dvi valandas vis sugnybia skaudžiai ir vėl atleidžia. Po kurio laiko vėl tas pats.

O kelinta cd Jums? Jei ciklo vidurys tai tiesiog Ovuluacija gali vykt.

Man pagaliau OT teigiamus parodė  :yahoo: tai jau Turkijoj nd darom :D :geda:  

Motiejus, smagu tave matyti. Kiek savaičių jau? :) tikiu, kad viskas bus gerai su mažiuky 

Atsakyti

O kelinta cd Jums? Jei ciklo vidurys tai tiesiog Ovuluacija gali vykt

Šiandien 23 cd. Ovuliacija jau praėjo. Sekmadienį numatomos mm. bet ankščiau niekad prieš jas neskaudėdavo ir nemausdavo nei kiaušidžių nei pilvo

Atsakyti
motiejau!!! laaabas wub.gif kiek jau jums laiko..? odel tyrimu, viskas bus gerai wub.gif wub.gif

Loyal Warior, karstos jums saules ir netik ax.gif tongue.gif


mimoza,jai tik baigiai kt gerti, is kur taip tiksliai zinai kada tau mm pramus? hmm.gif


aciu mergytes uz linkejimus, kaip nors isikosesiu 4u.gif
Atsakyti

Hal nežinau, bet tikiuosi kad neužsivėlins

Atsakyti
QUOTE(_mimozza_ @ 2018 10 22, 16:49)
<p>Hal nežinau, bet tikiuosi kad neužsivėlins</p>



oi kaip linkiu 4u.gif 4u.gif
nes tu taip tiksliai susakiai, o pries tai minejai , kad ciklas 'neegzistuojantis' tai galvoju kaip cia taip paskaiciavai.. ale tau kt gyvenime siaip nelabai reikia biggrin.gif ar vistiek gerei?
Atsakyti

Kaip sakant viliuosi labai  :rolleyes: 

O šiaip reikalinga, vyras išvyko į užsienį tik prieš metus. O jei negeriu KT tai nesergu ir ciklai labai labai ilgi būna po 60 ir daugiau dienų. Esu nesirgusi net ir 3 mėnesius. O tai nėra gerai organizmui. Tai KT gėrimas ilgalaikis man. Nes spiralės dėtis negaliu dėl kitų jau problemų.

Atsakyti

Deja nelemtasis  Prisca parodė rizika didelę na nipt ne mūsų kišenei 😩 Jokių blogų minčių čia tik teigiamom 😉 Naujokių turite nemažai bet ir senbuviu  neviena  dar vis :4u: na reik lyst mėn puslapių atgal žiūrėt kas pas jus gero .. Laikas taip greitai bėga  :unsure:​ 

Man taip pat buvo su tuo nelemtuoju prisca. O VVT parode, kad viskas gerai. Tikiu, kad ir jums taip bus :)

Atsakyti