Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

Prajuokinai su tuo užpilu :D.

Aš mėginu prisiverst nors truputį pasportuot, kad ir namuose. Pasirodo valios, turiu itin mažai  :oh:​ . Kiek pradedu, bet greit baigiu. Tai tas, tai anas. Pasiteisinimai...

haha, man namuos irgi nesisportuoja  :rolleyes:  kai nueinu i gyma tai niekur nedingsi- nera pasiteisnimu  :D   bet labai sumazejo mano sportai paskutini pusmeti  :blush-anim-cl:  

Atsakyti
Hm gavau siuntima plaucius persisviest, gal mm dienos reik laukt. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo finy: 11 spalio 2018 - 15:30

Hm gavau siuntima plaucius persisviest, gal mm dienos reik laukt. unsure.gif

oj.. ankstyva testuka pasidaryt gal butu gerai?  ar dar ir tam per anksti?  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2018 10 11, 16:40)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="finy" data-cid="72229501" data-time="1539264539"><div><p>Hm gavau siuntima plaucius persisviest, gal mm dienos reik laukt. vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>oj.. ankstyva testuka pasidaryt gal butu gerai?  ar dar ir tam per anksti?  hmm.gif​ </p>

Mmm 19, plauciai15. Bet kad tie testai melagiai buna
Atsakyti

Aš nerizikuočiau šviestis kol nežinau :) 

O dėl tų tabletyčių tai įdomu man pasidarė :D 

Aš šiom dienom kosmose, nervina viskas labai, o ir mm baigėsi, nei pms nei pilnatis, bet norisi verkt ant kiekvieno kampo.

Atsakyti

Guzikai kaip nestumas?
Kaip Kisulita, jei kas uzsukate ir susiplanavusiu, pasipasakokit bigsmile.gif

 

Dekui, kad teiraujies :) I pabaiga mano nestumas, vis dar vemiu ir turbut iki galo jau :D Mazius aktyvus kai vijurkas, nesiojasi ten kaip kazin kas. Organizuojames krepsius i ligonine, veluojam biski, bet trukdo visokie dalykai, kaip kad pvz velniai zino kur dinges uzsakymas dezes skalbimo skyscio :D Negalim plaut mazgiaus rubeliu, sakiau jau tuoj galvos leks.

 

Kisulita jau supuoja savo leliu :)

Atsakyti

Aš nerizikuočiau šviestis kol nežinau :)

O dėl tų tabletyčių tai įdomu man pasidarė :D

Aš šiom dienom kosmose, nervina viskas labai, o ir mm baigėsi, nei pms nei pilnatis, bet norisi verkt ant kiekvieno kampo.

oj...gal rudenine depresija..nepasiduok  :4u:   siandien penktadienis!  :yahoo:​ 

Atsakyti

Dekui, kad teiraujies :) I pabaiga mano nestumas, vis dar vemiu ir turbut iki galo jau :D Mazius aktyvus kai vijurkas, nesiojasi ten kaip kazin kas. Organizuojames krepsius i ligonine, veluojam biski, bet trukdo visokie dalykai, kaip kad pvz velniai zino kur dinges uzsakymas dezes skalbimo skyscio :D Negalim plaut mazgiaus rubeliu, sakiau jau tuoj galvos leks.

Kisulita jau supuoja savo leliu :)

oo, kaip faina tau  :4u:    linkiu  lengvo gimdymo  :angel_not:​  

Atsakyti

O man pradėjo teplint lyg.. Turėtų pramušt, palei viską tada 3 dienom anksčiau 🤔

Atsakyti

Jau norejau rasyti, kad dukra paklydele grizta namo, bet apsiziurejau, kad nebelabai like senbuviu... liudnoka, bet ir tuo paciu bais dziaugiuos, kad gandrai uzklydo ten, kur reikejo  :wub:  Griztu i eteri po nemenkos pertraukos, bet nusiteikus labai pozityviai. Planuojam nuo 2015 vasaros, saskaitoj trys nesekmingi nestumai. Prireike daugiau nei metu atsigauti po paskutines netekties, bet, rodos, pagaliau susitvarkem emocijas ir patyliukais bandom vel  :) Sis menesis toks bim bam, bet ka gali zinot... Mm nelaukiu spalio 27d. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucci: 14 spalio 2018 - 15:46
sveikutes, nezinau panos kokios ten tos tabletytes unsure.gif . koooks grazus ruduo panos wub.gif negaliu atsibuti lauke wub.gif
Atsakyti
Lokysta ir nnauja kaip jus? Kuri mums II atnesit bigsmile.gif
Atsakyti