Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

Sveikos, merginos, tyliai jungiuosi ir aš :) dabar turėtų būti 5+3, pas ginę tik gruodžio 6 pakliùsiu, tad kol kas optimistiškai laukiu, tikiuos geriausio :)

Aš ne ištekėjusi, bet susižadėjusi  :rolleyes:

Chi, mes irgi susižadėję, 2019 birželio gale vestuvės turėjo būt :) tačiau manau, jog eisim tik į zaksą, o visą šventę kelsim dar kitiems metams, nee su 9mėn pilvu nenoriu vestuvių :D

Atsakyti

Sveikos, merginos, tyliai jungiuosi ir aš :) dabar turėtų būti 5+3, pas ginę tik gruodžio 6 pakliùsiu, tad kol kas optimistiškai laukiu, tikiuos geriausio :)

Chi, mes irgi susižadėję, 2019 birželio gale vestuvės turėjo būt :) tačiau manau, jog eisim tik į zaksą, o visą šventę kelsim dar kitiems metams, nee su 9mėn pilvu nenoriu vestuvių :D

Sveika prisijungus :4u: 

Kaip smagu, musu vis daugeja  :nestuke 

Kai pirmo laukemes, tai mociutes, tevai sake: dabar reikia zenytis, bet as grieztai pasakiau, kad su pilvu tikrai nestrakaliosiu savo sventej. Jei svest, tai svest  :assa:  :mamontovas:  :alc:  :lol: 

Atsakyti

Sveika prisijungus :4u:

Kaip smagu, musu vis daugeja  :nestuke

Kai pirmo laukemes, tai mociutes, tevai sake: dabar reikia zenytis, bet as grieztai pasakiau, kad su pilvu tikrai nestrakaliosiu savo sventej. Jei svest, tai svest  :assa:  :mamontovas:  :alc:  :lol:

Na dar jei iki 5-6mėn, tai atrodo nieko, negali šampės gert, labai jau trypti, bet tas pilvukas lyg ir nemaišytų labai, jei tik sveikata leidžia :D bet jau 9mėn tai nu neeee :D 

Atsakyti

Merginos, o jus ne sapnuojate dazniau nei anksciau? Aš kas naktį sapnuoju įvairiausius sapnus, nors anksciau tik kokį karta į mėnesį 😂 nežinau ar čia susiję  :huh2:  bet dažnai sapnuose ir save matau su jau nemažu pilvuku  :nestuke  idomu čia tokie sapnai yra gerai ar nelabai  :hmm: 

Atsakyti

Merginos, o jus ne sapnuojate dazniau nei anksciau? Aš kas naktį sapnuoju įvairiausius sapnus, nors anksciau tik kokį karta į mėnesį 😂 nežinau ar čia susiję  :huh2:  bet dažnai sapnuose ir save matau su jau nemažu pilvuku  :nestuke  idomu čia tokie sapnai yra gerai ar nelabai  :hmm:

Sakoma, kad zmogus sapnuoja kiekviena nakty, tik retai pamena ka.

O tai ka sapnuojame, didele ytaka turi dienos yvykiai, tos dienos isgyvenimai ir tai apie ka labai galvojame, nes viska ka sapnuojame yra musu pasamonej.

Atsakyti
Sveikos mergaites nestuke.gif Na vat jau po gydytojo, tai tiksliai žinau,kad nesčia yahoo.gif

Liepe sporto kruvį mažinti ir savo apsukas tongue.gif daug tyrimų paskyre ir pasimatysim po 4 sav smile.gif matyt pamate, kad lekiu akis išdegusi biggrin.gif

dažniau aplanko šleikštulis ir į vakarą jau norisi ramiau 4u.gif

kaip jus jaučiates?
Atsakyti

Sveikos mergaites nestuke.gifNa vat jau po gydytojo, tai tiksliai žinau,kad nesčia yahoo.gif

Liepe sporto kruvį mažinti ir savo apsukas tongue.gifdaug tyrimų paskyre ir pasimatysim po 4 sav smile.gifmatyt pamate, kad lekiu akis išdegusi biggrin.gif

dažniau aplanko šleikštulis ir į vakarą jau norisi ramiau 4u.gif

kaip jus jaučiates?

Kiek savaiteliu jum? Girdejote sirdele?

As vis dar kantriai laukiu vizito pas gydytoja, bet sakiau reikes antradieny nulekti uzsiregistruot ir darbe suderinti laisva. Nervuoja taip bisky, kai nezinai tiksliai laisvu, nieko planuotis y prieky negali.

Atsakyti

Koki planai savaitgaliui? 

As dar lovoj, negaliu pasikelti :( tik y tulika lakstau ir galva skauda, taip turbut ir prastumsiu savo laisva diena, o ryt vel y darba. 

Baisiai jautri kvapam pasidariau. Is toli uzuodziu ir visi toki astrus, kad net tuso. Ir y maista ne visa galiu paziuret, ka pries savaite valgiau nesustodama. Jauciu, kad sita savaite viskas keiciasi. 

Jau buvau pamirsus ka reiskia buti nescia :oh: Viskas kaip pirma karta. 

Kaip jus jauciates, koki keistesni pojuciai aplanke?

Atsakyti
taip jau mate plakancia sirdute wub.gif sake,kad gymdoje ir viskas gerai. apskaiciavo pagal mmm ir pagal leliuka tai 5 sav +2dienas, dar pajuokavo, kad viskas pagal laikrodi biggrin.gif nes vizito buvau pas gyd rugseji ir kalbejomes apie tai, kad norime leliuko ir taip greitai grizau, bet jau nestuke.gif

bet pries mane moteriai dziaugsmo buvo maziau... Atejo su vyru pasidziaugti, bet isskubejo i ligonine operacijai... Negimdoje leliukas prisitvirtino
cray.gif tai kol laukiau savo eiles, jau tiek prifantazavusi buvau, kad net palengvejo, kai pamaciau, kad viskas gerai nestuke.gif

Siandien man tinginiadienis, gulesiu ir gulesiu, net ryt tiek prisiplanavusi, kad pati stebiuosi kaip viska spesiu unsure.gif
Atsakyti

Sveikos :)

Vakar nuo ryto gerai jaučiausi, nepykino ir krūtinės skausmas apmažėjo, tai puoliau į visišką depresiją. Beeet šiandien pykina oho kaip ir krūtinę skauda normaliai tai vėl laiminga :D aš irgi nebegaliu valgyt, vienintelis dalykas ko noriu tai šokoladinio pieno. Dar užsimaniau ryte sumuštinių su šlapenka, būtent šlapenka, bet fui kaip bloga nuo jų dabar. Vakr vištienos bandžiau valgyt tai fui fui fui. Viskas fui išskyrus šokoladinį pieną  :oh:  :D

Atsakyti

Sveikos  :nestuke 

taip seniai buvau sitame forume, kad nebemoku naudotis! Nepykit jei kazkur ne ten prirasysiu  :rolleyes: 

jungiuosi 4+2  :wub: 

dvi juosteles jau 25 ciklo diena turejau! gine patvirtino  :yahoo:​ 

Atsakyti

Smagu, kad mūsų daugėja :) aš pirmadienį einu pas ginę, tai praktiškai jau nebežinau kaip sulaukt to. Atrodo laikas eina atgal  :hmm: 

Atsakyti